You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Saturday, July 23rd 2016, 8:35pm

Oyuncu sayısı

p2p yi bırakalı bi süre oldu şimdi tekrar düşünüyorum oyuncu sayısı nedir imparatorluk için türk olarak değil genel olarak?
~~WRANGLER~~

2

Saturday, July 23rd 2016, 10:07pm

az yamadan sonra artış bekleniyor göreceğiz. 2 birlik impte 2 birlik ittifakta dominyon yapıyor. Serverin durumu böyle )

3

Sunday, July 24th 2016, 10:02am

az yamadan sonra artış bekleniyor göreceğiz. 2 birlik impte 2 birlik ittifakta dominyon yapıyor. Serverin durumu böyle )
En azından son bir aydır ittifaktan 2 imparatorluktan 3 birlik olmak üzere 5 birlik giriyor dominyona. Birlik ekranından tekrar bak derim. Ha 4 ha 5 diyeceksin belki; ama az oyuncu olan bu serverda rakamları %25 eksik söylemek büyük bir hata bence.

Şu sıralar servera yeni oyuncular gelmeye başladı. Sayı yavaş yavaş artıyor. Yeni patch öncesi daha fazla gecikme derim.
Brotherhood
EJDER

4

Sunday, July 24th 2016, 9:34pm

3 birlik ittifaktan 3 birlik imparatorlukson bi canlanma var gibi son durum bu. Borherhood 3 kişiyle Türk birliğiyiz diye gezeceğinize daha kalabalık bir birliğe katılın.

This post has been edited 4 times, last edit by "Instinct" (Dec 3rd 2017, 10:32pm)

5

Monday, July 25th 2016, 12:02am

Şuanda genellikle dominyon günlerinde olmak üzere oyuncu sayısı akşam saatlerinde fazla oluyor. Bazı günler 5-6 savaş çekerken bazen hiç çekmiyor. Umarım patchden sonra bırakanlar geri döner ve eskisi gibi oyundan daha fazla zevk alırız.
Epilogue Smuggler Paradise
Engineer Empire Side/Utopie

6

Monday, July 25th 2016, 12:05am

Wrangler oyuna tekrar başlıcaksan gel imparatorluğa bare zamanında ben senin için gelmiştim bak :D - KenanReiz

F2P Sunucusu Piranalar Birliği Define Avcısı

7

Thursday, August 4th 2016, 9:15am

CypRush

Beginner

• Send private message

imparatorluk tarafına dun başladım fakat adam göremiyorum eskiden boyle değildi allods