You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Tuesday, April 1st 2014, 8:19pm

Büyük İddia :D

evet beyler bu serverde İlk mute veya banımı ne zaman yerim , tahminleri alalım . ip ucu allods trde +100 gün mute +45-50 gün ban ile en cok ceza almış oyuncuyum :D lanet olsun herşeyin en i olunmaz :D

2

Tuesday, April 1st 2014, 8:26pm

FanTaSia

Beginner

• Send private message

1. günden almada :P

3

Tuesday, April 1st 2014, 8:26pm

isakivrak

Beginner

• "isakivrak" has been banned

• Send private message

Ölme mehmet emi

4

Tuesday, April 1st 2014, 8:29pm

Occupation: Sac İşleri

• Send private message

girdikten 15 veya 20 dakka sonra olabilir

5

Tuesday, April 1st 2014, 8:29pm

yav ilk gündenden bunlarada pet muhabbeti yapma az oturaklı dur adamlar zaten 5 boy önde başladılar iyice bilenmesinler sonra ilk target olmayasın :) şifacılarda dps fırladı petinle beraber zincirlemesinler dikkat :)

6

Tuesday, April 1st 2014, 8:31pm

Dragagon_old

Unregistered

Bnm çar girmio

Bnm çarı aktarmıyorum epostada aynı değiştirmedim şifremide biliyorum noldu ya

7

Tuesday, April 1st 2014, 8:33pm

Occupation: İşletme

• Send private message

evet beyler bu serverde İlk mute veya banımı ne zaman yerim , tahminleri alalım . ip ucu allods trde +100 gün mute +45-50 gün ban ile en cok ceza almış oyuncuyum :D lanet olsun herşeyin en i olunmaz :D
Acaba sana rakip çıkarmı onlardan!

8

Tuesday, April 1st 2014, 8:34pm

FanTaSia

Beginner

• Send private message

Acaba sana rakip çıkarmı onlardan!
Sanmıyorum cıkmaz bence :thumbup:

9

Tuesday, April 1st 2014, 9:47pm

Mehmet selam versen mute alırsın artık o dereceye geldin :D

10

Wednesday, April 2nd 2014, 6:15am

senin gibi atarlı bebelerin ban yeme anı belli olmaz her an yiyebilirsin dısarda dayak yiyip burda öten bebe :D

11

Wednesday, April 2nd 2014, 7:29am

Tipe bak açtığı konuya bak :D emin ol seni burda kimsecikler pipisine takmaz allods tr dede kendi kendine ve yalakalarınla eğleniyordun burdada değişen bişiy olmuycak.Sen halen anlayamadın seni ipleyen yok seviyesiz orangutan sen önce cümle kurmayı öğren tipsiz.Ben bu fishunun arkadaşlarından çok rica ediyorum bu tipsize bir manita yapın herif abazalıktan oyunda yaşıyor resmen beyin bitmiş herşeyi allods olmuş hergelenin :D bak evladım tamam cahilsin toysun ama bu yaşta beynini cürüttün oyun diye,yazıktır zararın neresinden dönsen kardır gel sende insan ol adam ol temizlen arın öle çık insan içine.

12

Wednesday, April 2nd 2014, 8:56am

tutun küçük enişteyi ban yimesin :D
Kesicem Biçicem

13

Wednesday, April 2nd 2014, 9:03am

Veraster

Beginner

• Send private message

Bu mishuyu ne kadar çekemeyen var ya ...
""--__BEYAZ__--""

14

Wednesday, April 2nd 2014, 10:14am

Haydi bakalım bu günün büyük iddaası fishunun kaç yalakası var:D ben diyorum 10 u geçer,neden diyeceksiniz mazoşist çok oyunda bizim millet kendisini döven söven yerin dibine sokan hakir gören ezen çalan kim varsa pek seviyor böle tipleri,bu altı üstü bir oyun bizim gibilerin amacı arada girip 3-5 eğlenmek,sen ve fishu gibiler resmen oyun da yaşıyor oyunda soluyorsunuz.Ayrıca bir oyun için biz kimseye fishu gibi davranmıyoruz,fishu gibi gerçek hayatta başarının tadını alamamış hiç akadaşı olmayan karakteri aile terbiyesi ve ahlakı ile değilde sanal dünyada gelişen arkadaşların bu tip karakteristikleri sergilemelerine alıştık.Ben fishunun melmeketinde 5 sene hasköy ilçe jandarmada tim k.lığı yaptım çok iyi anlıyorum fishuyu :D.Ayrıca fishuyu çeksek ne olur çekmesek ne olur kime ne faydası olmuş zarardan başka.Bir insan yaptığı işte iyise onu başkaları över ama fishu gibi sürekli kendini öven birisinin ruhsal sorunlarının ciddi boyutlarda olduğunuda kimse inkar edemez,ayrıca bi çok başarılı insan gördük oyunlarda ama hiç birisi fishu kadar nefret edilmiyor ve sövülmüyor demekki iyi oyuncu ile karaktersiz oyuncuyu bi ayırmak lazım.

This post has been edited 1 times, last edit by "subay63can" (Apr 2nd 2014, 10:40am)

15

Wednesday, April 2nd 2014, 11:00am

sacrifice

Beginner

• Send private message

Haydi bakalım bu günün büyük iddaası fishunun kaç yalakası var:D ben diyorum 10 u geçer,neden diyeceksiniz mazoşist çok oyunda bizim millet kendisini döven söven yerin dibine sokan hakir gören ezen çalan kim varsa pek seviyor böle tipleri,bu altı üstü bir oyun bizim gibilerin amacı arada girip 3-5 eğlenmek,sen ve fishu gibiler resmen oyun da yaşıyor oyunda soluyorsunuz.Ayrıca bir oyun için biz kimseye fishu gibi davranmıyoruz,fishu gibi gerçek hayatta başarının tadını alamamış hiç akadaşı olmayan karakteri aile terbiyesi ve ahlakı ile değilde sanal dünyada gelişen arkadaşların bu tip karakteristikleri sergilemelerine alıştık.Ben fishunun melmeketinde 5 sene hasköy ilçe jandarmada tim k.lığı yaptım çok iyi anlıyorum fishuyu :D.Ayrıca fishuyu çeksek ne olur çekmesek ne olur kime ne faydası olmuş zarardan başka.Bir insan yaptığı işte iyise onu başkaları över ama fishu gibi sürekli kendini öven birisinin ruhsal sorunlarının ciddi boyutlarda olduğunuda kimse inkar edemez,ayrıca bi çok başarılı insan gördük oyunlarda ama hiç birisi fishu kadar nefret edilmiyor ve sövülmüyor demekki iyi oyuncu ile karaktersiz oyuncuyu bi ayırmak lazım.

Yeni forumun ilk sektirmesini yapmışın hayırlı olsun :P

Baya birikmiş galiba sende hacı direk patlamışın :D Doğru söyle bu anı mı bekliyodun 8o

16

Wednesday, April 2nd 2014, 2:32pm

adana01sas

Beginner

• Send private message

allods trde en az senin kadar ban yemişimdir şöyle bi baktımda
Değişmeyen tek şey değişmeyen hiç bir şeydir.

17

Wednesday, April 2nd 2014, 2:50pm

Adam kendini övmekte azıcık haklı ama :)

18

Thursday, April 3rd 2014, 10:28am

yav ilk gündenden bunlarada pet muhabbeti yapma az oturaklı dur adamlar zaten 5 boy önde başladılar iyice bilenmesinler sonra ilk target olmayasın :) şifacılarda dps fırladı petinle beraber zincirlemesinler dikkat :)
süper cevap :D içten tebrik ettim kardes seni :DD
zincire vurur eu nun priestleri dikkat et fishu

19

Thursday, April 3rd 2014, 10:47am

20

Thursday, April 3rd 2014, 10:53am

hdofficial

Trainee

• Send private message

aa mishu kardeş :D görmeyeli çok oldu neyse herkese selamlar ben kasiyer :P

Rate this thread