You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Sunday, August 21st 2016, 4:14pm

Reenkarne Görevleri Zor Mudur? (Veya Pahalı mı :D?)

Selamlar!

Aradan çok uzun bir zaman geçti ve ben Allods Online'a yeniden başlamak istiyorum. Fakat sırf o büyük haritalarda yürümemek için amacım reenkarne açmak, çünkü bineğim mineğim vardı normal karakterimle.

Normal karakterimle reenkarne açma denemelerim başarısızlıkla sonuçlanmıştı, çünkü bu görevdeki yaratıkları kesememiştim. Şu anki sistem nasıldır acaba?

Ya canım acayip Allods çekiyor bir süredir, başlama niyetim var ama sırf yeni bir bineğe para vermemek için reenkarne açayım istiyorum.

Mevcut durum hakkında bilgi verirseniz minnettar kalırım!

Keyifli oyunlar:)

2

Friday, February 24th 2017, 2:50pm

eskiye nazaran biraz daha kolaylaştırmışlar tikanın görevlerini. eğer dahada kolay yapmak sitiyorum diyoan kendisine şifa basabilen karakterlri seçmen daha kolay olur senin açından pagan kbk şifacı mühendis gibi. görevi yapmak belşe ama reenkane kabı almak kri ile. 10 günde bitiyor reen açma görevi her gün düzenli yaparsan.
varsa vaktin yeni bir hesap açarak p2p ye de bir bakmanı isterim
Melony /
Melonty
:thumbup: (p2p can. gelin sizde canlanın)

3

Tuesday, April 25th 2017, 3:31pm

LezBieN

Trainee

Occupation: Pasta Ustası

• Send private message

ben mistikdim ve nadir nesneden 6. seviye 6 adet taş indirimdeyken almıştım( geçiçi reprikalar) onla kolay kolay yaptım bir problem yoktu ama 1. seviye taş kullandığım zaman tika görevlerinde zorlandım şahsen :)