You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

21

Tuesday, April 1st 2014, 10:11pm

Dragagon_old

Unregistered

su anda portal kapalı zaten my.com a da uye olunmuyor...

22

Tuesday, April 1st 2014, 10:14pm

su anda portal kapalı zaten my.com a da uye olunmuyor...

Suan bu foruma.girebiliyorsan my.com a üyesin demektir

23

Tuesday, April 1st 2014, 10:15pm

Dragagon_old

Unregistered

anladım ama suanda sayfada hiçbirşey yuklenmiyo internetim suanlik yavaş ama kabloyu bagladıgım ana yuksek tek care beklemek sanırsam inş kaybetmeyiz karakteri...

24

Tuesday, April 1st 2014, 10:18pm

anladım ama suanda sayfada hiçbirşey yuklenmiyo internetim suanlik yavaş ama kabloyu bagladıgım ana yuksek tek care beklemek sanırsam inş kaybetmeyiz karakteri...

Kesinlikle hesap kaybetme gibi bir sacmalik olamaz sadece bekle sabir...

25

Tuesday, April 1st 2014, 10:19pm

Dragagon_old

Unregistered

26

Tuesday, April 1st 2014, 10:19pm

ben girdim çar yok ortada :D gözükmüyor ne yapacaz.
DANN

This post has been edited 1 times, last edit by "Discotech" (Aug 18th 2014, 10:22pm)

27

Tuesday, April 1st 2014, 10:24pm

Ya ben buyk bir hata yaptm hesabimi aktar yerinden degildr yeniden kayit ol yerine bastm ve eski biglrmle.kaydoldul email kullanci adm ile oyna giryorum.yeniden kaarkter acmami istyor hesabmi aktar diyorum kayit bolumu gelmiyor ne yapmam lazim

korkma arkadaşım, hesap yarata gel ve eski ıd ni eski şifreni eski emailini yaz ve hesabına dönebilirsin !!
Yok abi ouyor bunlar saten kullanmda diyor ben hesabmi tasi demeden kaydoldum eski bilgilerimle oyuna griyorum sfir hesap acms gbi karakter yok tekrar hesabimi tasi diyorum register fln yok sayfada senn dedgni yptm bunlar kullanmda diyor

28

Tuesday, April 1st 2014, 10:25pm

lan ben girdim çar yok ortada :D gözükmüyor ne yapacaz.

sabır diyorum sabir imamdan önce camiye girdiniz durunda allods ekibi isini halletsin bi sorunda olursa hallederler

29

Wednesday, April 2nd 2014, 12:23am

bence başka launcer indirmeyin 1 gün girmezseniz bir şey olmaz oyunun ara yüzünü dilini değiştirmeyin görevleri yaparken zorlanırsınız tabiyki dil bilenler istisna :)
Nelious

30

Wednesday, April 2nd 2014, 5:43am

Sorun büyük beyler hesap aktarırken şifrende yazı yoksa hata veriyor şifreni değiştiriyosun yazı ekliyosun hesap aktarılıyor mail yine eski mail fakat oyunda karakterin görünmüyor yeniden kayıt yapmış durumunda oluyosun yönetim uyan ve çöz problemi!
DANN

31

Wednesday, April 2nd 2014, 6:02am

transfer ettik hadi hayırlısı :D TR launcher hata veriyor ENGden girdim çarlar duruyor :P

33

Wednesday, April 2nd 2014, 6:04am

Reen kasıyordum 1 tane bilgi cildi atmışlar aa insan atar 5 10 tane :D

34

Wednesday, April 2nd 2014, 6:08am

reply atana kadar oyun indi page atar bakarım arkadaslar sifresinde harf olanların charlar ne alemde dıye

35

Wednesday, April 2nd 2014, 6:09am

gardrop sistemi iyi olmuş kostümler yer kaplamıyor çantada direk gardroba atılıyor

36

Wednesday, April 2nd 2014, 6:27am

Occupation: Sac İşleri

• Send private message

ben aktardım tabi aktarabildiysem

37

Wednesday, April 2nd 2014, 6:28am

su zımbırtı cıktıysa aktarmıssındır bro

38

Wednesday, April 2nd 2014, 6:44am

Occupation: Sac İşleri

• Send private message

ya o programı nerden indircez

39

Wednesday, April 2nd 2014, 7:01am

hangi program hakkında konşuşuyorsunuz? resimdekini diyorsanız Allods Online En client ben dün indirmiştim oyuna girişler açık

40

Wednesday, April 2nd 2014, 7:06am

Ben oyunu aktarma yerine yeni hesap oluşturmuşum ortada 1 milyon dolarlık çar söz konusu yönetim destek pls!!
DANN