You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

41

Wednesday, April 2nd 2014, 1:19pm

Ben oyunu aktarma yerine yeni hesap oluşturmuşum ortada 1 milyon dolarlık çar söz konusu yönetim destek pls!!

sevgili arkadaşım,çıkış yapıyorsun veya diğer hesabının eski mailini şifresini ID sini aynı yapıyorsun anca böle girersin hesabına

42

Wednesday, April 2nd 2014, 3:40pm

43

Wednesday, April 2nd 2014, 4:53pm

WasLey

Intermediate

• Send private message

Ben oyunu aktarma yerine yeni hesap oluşturmuşum ortada 1 milyon dolarlık çar söz konusu yönetim destek pls!!

sevgili arkadaşım,çıkış yapıyorsun veya diğer hesabının eski mailini şifresini ID sini aynı yapıyorsun anca böle girersin hesabına

Allods Bursa kardeşim e postayı kullandığımız için aynı e postayı kabul etmiyor senin dediklerini denedik.

44

Wednesday, April 2nd 2014, 4:59pm

Allods Bursa kardeşim e postayı kullandığımız için aynı e postayı kabul etmiyor senin dediklerini denedik.
Kardeş illa eski mailini ve şifreni girmene gerek yokmuş ya burda birşeyler bildiğini sananlar onu söyleyip duruyorlar çoğu arkadaşım eski hesaptan hesap aktara gelip register kısmında yeni hesap oluşturdular sıkıntı o değil.
DANN

45

Tuesday, July 1st 2014, 3:06pm

Screeamy

Trainee

• Send private message

karakter taşıma

Karakterimi başka hesaba taşımak istiyorum bunun için ne yapa bilirm destek sistemine baktım bununla ilgili bir bölüm bulamadım yardımcı olabilir misiniz ?

46

Tuesday, July 1st 2014, 3:37pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Karakterimi başka hesaba taşımak istiyorum bunun için ne yapa bilirm destek sistemine baktım bununla ilgili bir bölüm bulamadım yardımcı olabilir misiniz ?
Merhaba
Açtığınız konu forumda mevcut olduğundan dolayı bu başlık altına taşınmıştır.
.

47

Wednesday, July 2nd 2014, 11:07am

MonaRoza

Beginner

• Send private message

Ne yazık ki bir oyun karakterinin başka bir hesap altına taşınması şu an için mümkün değil.

İyi oyunlar.

48

Monday, August 18th 2014, 10:09pm

Yüksekdoz

2gündür uğraşıyorum hesabım ortada yk ne denediysem olmadı hesabımı geri istiyorum o kadar para yatırıdm :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

49

Monday, August 18th 2014, 10:12pm

Discotech

Professional

• Send private message

Sorununun tam olarak ne olduğunu söylersen yardımcı olmaya çalışabilirim.
.

50

Monday, August 18th 2014, 10:17pm

Yüksekdoz

yaw benim eski çürük hesabım açılıyor onla oyunada girebiliyorum ama diğer nicimi ne yaptıysam açamadım kayıt olurken e postamı ve nicimi aynı yazdım ama oyuna giremedim hesap aktarmasıda yaptım hesabınız bilgi bankasına taşınmıştır yazıyo sonra oyuna giriyorum karakter yk
kardeş ben üye oldum hesabımıda aktardım hesap aktarımı başlarılı dedi oyuna giriyom karakter yk yardımcı olurmusun

This post has been edited 1 times, last edit by "Discotech" (Aug 19th 2014, 12:06am)

51

Monday, August 18th 2014, 10:20pm

Discotech

Professional

• Send private message

Bu konuda gerekli bilgilerini yazarak sorununu detaylı bir şekilde yazıp ticket atman gerekiyor başka çaresi yok yardımcı olacaklardır.
.

52

Tuesday, April 19th 2016, 2:36pm

eski çarıma giremiyorum

ara verdim oyuna şimdi tekrardan baslicam fakat oyuna giremiyorum herseye hatalı diyo

53

Tuesday, April 19th 2016, 4:17pm

İlk once hesabini tasimalisin.

F2P Sunucusu Piranalar Birliği Define Avcısı

54

Tuesday, April 19th 2016, 5:29pm

Discotech

Professional

• Send private message

2 yıldır giriş yapılmadıysa destek ekibine ticket at,hesap taşıma için.
Hesap taşıma işlemi zaman alacaktır.
.