You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, April 2nd 2014, 8:23am

Dragagon_old

Unregistered

Hesap Transfer Işlemi

Arkadaşlar veya yetkililer hesap transfer işlemi nasıl olcak lutfen biri yardımcı olsun 2 gundur bekliyoruz

2

Wednesday, April 2nd 2014, 8:28am

Veraster

Beginner

• Send private message

Fruky sen foruma asıl carınlamı girdin ? Ben giremiyorum da asıl çarla sifre hatas8 veriyo
""--__BEYAZ__--""

3

Wednesday, April 2nd 2014, 8:32am

Dragagon_old

Unregistered

yardım

yönetici arkadaslar hesap aktarmada sorun var tm bi acıklam atarmsınız sifeyı kabul etmiyor harf istıyor şifrede harf yazınca yeni şifre almiş oluyoruz eskı char ne olucak

4

Wednesday, April 2nd 2014, 8:45am

Veraster

Beginner

• Send private message

Name benim şifre zaten harflerden oluşuyo 2 tane rakam var sadece :(
Yaw bişeyide sorunsuz yapın !
""--__BEYAZ__--""

5

Wednesday, April 2nd 2014, 8:48am

6

Wednesday, April 2nd 2014, 8:49am

WasLey

Intermediate

• Send private message

Herhangi bir bilgilendirme olmadığı için bu hallere düştük.

7

Wednesday, April 2nd 2014, 8:52am

server secım ekranı bos su an. o sorunu nasıl cozecez? eu launcherdan gırıyorum trden gıremıorm

8

Wednesday, April 2nd 2014, 8:55am

Veraster

Beginner

• Send private message

Ya ben hesabı 1 sene önce açtım sonra yeni email falan açtım öncekini hatırlamıyorumki :( tr forumunda hesabı düzenleme yerinede girilmiyo zaten bu mail bilgilerini nasıl değistircez
""--__BEYAZ__--""

9

Wednesday, April 2nd 2014, 8:59am

Hesap Transferi!!
Abi simdi anltyurm ben hesabmi tasi yerine basmadan direk.bu oynadgm hesabn kullanci adi ve email sifre hepsni kullanarak yeni hesap actm ayni bilgilerle ve oyina grdgmde karakterler yok yeniden irk secmem soyleniyor sanki 0 dan hesap acms.gbi sonra hesabmi tasi diyerek.yapiym dedim tikladm hesabmi tasi yerine kayit olmsa sayfasi cikmiyor yardmlanzi.beklyrm bu sayfa cıkıyor sonra

http://i.hizliresim.com/xY1gVa.png

yani ilk başta hesabmı taşı demeden hesap actım kullancı bılgılerımle pw email ile oyuna girdiğimde karakter yok yenıdne secmem soylenıryor sıfırdan hesap acmş gibi şimdide hesabmı taşı diyorum bu attığım linkteki resim çıkıyor ne yapmam lazım ://

10

Wednesday, April 2nd 2014, 9:04am

Hesap Transferi!!
Abi simdi anltyurm ben hesabmi tasi yerine basmadan direk.bu oynadgm hesabn kullanci adi ve email sifre hepsni kullanarak yeni hesap actm ayni bilgilerle ve oyina grdgmde karakterler yok yeniden irk secmem soyleniyor sanki 0 dan hesap acms.gbi sonra hesabmi tasi diyerek.yapiym dedim tikladm hesabmi tasi yerine kayit olmsa sayfasi cikmiyor yardmlanzi.beklyrm bu sayfa cıkıyor sonra

http://i.hizliresim.com/xY1gVa.png

yani ilk başta hesabmı taşı demeden hesap actım kullancı bılgılerımle pw email ile oyuna girdiğimde karakter yok yenıdne secmem soylenıryor sıfırdan hesap acmş gibi şimdide hesabmı taşı diyorum bu attığım linkteki resim çıkıyor ne yapmam lazım ://
char nıckı cakısması olmus olabılır bu hatayı alan arkadaslarda. ben de yenı char acar gıbı tasıdım hesabımı, sıfreyı yaz onayla emaıl vs falan oyuna gırdım char duruyor postacıdan gorev alıosn yaskere falan gonderıyor hatta. ingilizcesı pek olmayanlar eu dan gırmesın yanlıs bısı yaparsınız yenı maplere gecmede sorun yasarsınız.

11

Wednesday, April 2nd 2014, 9:07am

Veraster

Beginner

• Send private message

Çarşı maili nasıl değiştircez biliyomusun ?
""--__BEYAZ__--""

12

Thursday, April 3rd 2014, 6:05pm

sa arklar

hesabı aktardıktan sonra my.com hesabınız yoksa acıyorsunuz. my.com dan aldıgınız hesapın aynısı oyuna girerken yazıyorsunuz.

örnegin my.com kayıtlı oldugnuz:

mail@hotmail.com şifre yazıyorsunuz oyuna

13

Thursday, April 3rd 2014, 6:11pm

adana01sas

Beginner

• Send private message

Merhaba arkadaşlar, hesabınızı aktarmak için allodstr.com yani eski portalımızdan hesabı geçir deyin, dedikten sonra çıkantr.allods.com yani yeni portalımızda çıkan Login ve Register adlı iki bölüm var sağdaki Registere yani yeni hesap açma şıkkına tıklayacağız, TR'deki çarın aynısını oraya yazacağız. Yazdıktan sonra ekranımıza bir buton gelecek bu butona tıklayınca işlemimiz tamamlanacak. Bilmeyen arkadaşlara iletin lütfen bitsin artık şu hesap problemleri.
Değişmeyen tek şey değişmeyen hiç bir şeydir.

14

Thursday, April 3rd 2014, 7:26pm

Ya abi benim karakterlerde gözükmüyor sunucuda nasıl oyuna girecem