You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, April 2nd 2014, 8:57am

Hesap Taşıma Transfer sorunu acil yardım

Hesap Transferi!!

Abi simdi anltyurm ben hesabmi tasi yerine basmadan direk.bu oynadgm hesabn kullanci adi ve email sifre hepsni kullanarak yeni hesap actm ayni bilgilerle ve oyina grdgmde karakterler yok yeniden irk secmem soyleniyor sanki 0 dan hesap acms.gbi sonra hesabmi tasi diyerek.yapiym dedim tikladm hesabmi tasi yerine kayit olmsa sayfasi cikmiyor yardmlanzi.beklyrm bu sayfa cıkıyor sonra

http://i.hizliresim.com/xY1gVa.png

yani ilk başta hesabmı taşı demeden hesap actım kullancı bılgılerımle pw email ile oyuna girdiğimde karakter yok yenıdne secmem soylenıryor sıfırdan hesap acmş gibi şimdide hesabmı taşı diyorum bu attığım linkteki resim çıkıyor

2

Tuesday, August 5th 2014, 11:52pm

kardeşim bende de aynı sorun var sen hallede sorunu çözebildin mi
Hesap Transferi!!

Abi simdi anltyurm ben hesabmi tasi yerine basmadan direk.bu oynadgm hesabn kullanci adi ve email sifre hepsni kullanarak yeni hesap actm ayni bilgilerle ve oyina grdgmde karakterler yok yeniden irk secmem soyleniyor sanki 0 dan hesap acms.gbi sonra hesabmi tasi diyerek.yapiym dedim tikladm hesabmi tasi yerine kayit olmsa sayfasi cikmiyor yardmlanzi.beklyrm bu sayfa cıkıyor sonra

yani ilk başta hesabmı taşı demeden hesap actım kullancı bılgılerımle pw email ile oyuna girdiğimde karakter yok yenıdne secmem soylenıryor sıfırdan hesap acmş gibi şimdide hesabmı taşı diyorum bu attığım linkteki resim çıkıyor

3

Wednesday, August 6th 2014, 8:15am

D33pBlu3

Beginner

Occupation: Futbolcu

• Send private message

Edit:
"Aramakla Bulunmaz,
Ancak Bulanlar,
Sadece Arayanlardır...."

This post has been edited 1 times, last edit by "Discotech" (Aug 6th 2014, 10:03am)

4

Wednesday, August 6th 2014, 11:08am

MonaRoza

Beginner

• Send private message

Hesap Transferi!!

Öncelikle eski sunucudaki hesabınıza buradan giriş yapın ve daha sonra da hesabımı taşı linkine tıklayın. Mevcut hesabın kullanıcı adı ve bilgileriyle yeni bir hesap açmış olduğunuz için, gelen sayfada farklı bir mail adresi ve kullanıcı adı kullanarak kaydolun, böylece yeni bir mail adresi ve kullanıcı adına bağlı olarak my.com üzerinden eski hesabınıza ulaşabilirsiniz.

İyi oyunlar.