You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, April 2nd 2014, 2:38pm

Allods en indirme sorunu

Arkadaşlar ben dun geceden beri allods en loader ile indirmeye çalışıyorum,internet hızım 20 mb ilk başladığında 1600 ler ile indiriyor 5-6sny boyle devam ettikten sonra birden 0 kb a dusyor veindirmiyor birde internetim gidiyor :D denemediğim yol kalmadı normalde bu dosyayı 50dk surmemesi lazım bu net hızıyla ama yüklemiyor ingilizce svyide önceden yukleyen arkadaşlar girdiler.Bunun çözumunu bulabilen bir arkadaş varmı acaba yada bu sorunu yaşayan başka arkadaşlar varmı açıklamada yok hiç millet 60 oldu ataları dizdi biz daha oyun kurucaz :D

2

Wednesday, April 2nd 2014, 2:42pm

3

Wednesday, April 2nd 2014, 2:45pm

arkadaslar BU OYUNUN TR SİNİ NEREDEN INDIRCEZ HERYERDE EU VAR Bİ LINK ATARMISIN

4

Wednesday, April 2nd 2014, 2:49pm

Dragagon_old

Unregistered

allods online en mi indirmemiz gerek

5

Wednesday, April 2nd 2014, 2:50pm

shady98

Beginner

• Send private message

hesabımı nasıl buraya geçirizeğim

This post has been edited 1 times, last edit by "shady98" (Jul 5th 2014, 12:14am)

6

Wednesday, April 2nd 2014, 2:51pm

bekleyin TR download kısmı acılsın bidaha indirmeyin bosuna
Kesicem Biçicem

7

Wednesday, April 2nd 2014, 2:54pm

sacrifice

Beginner

• Send private message

Dostum TR sürümü inmiyor şuanda. Herşeyi denedim. İstiyorsanız Allodsloader_tr.exe'yi upload edeyim deneyin. Bu dosya ile yüklediğiniz içerikten sonra küçük bir güncelleme daha gelmişti. Şimdi bu dosya ile indirip kurduğunuzda o güncellemeyi de almadığı için 5.0 güncellemesi otomatik olarak başlamıyor sanırım. Başka fikri ya da çözümü olan varsa paylaşırsanız sevinirim.

8

Wednesday, April 2nd 2014, 2:55pm

efet indirme sorunu bende de var 500kb a çıkıyor 0 a düşüyor kararsız :( X( X( :cursing: :| :thumbdown: :pinch: :evil: :wacko: :( ;(

9

Wednesday, April 2nd 2014, 2:55pm

Cora

Trainee

Occupation: Ork

• Send private message

bekleyin TR download kısmı acılsın bidaha indirmeyin bosuna
haklısın kaç gündür bekliyorum biraz daha bekleyip trden girerim daha iyi :)

10

Wednesday, April 2nd 2014, 2:56pm

adana01sas

Beginner

• Send private message

oyunu açsalar bi . tr sürümünüde indirdim hesabıda geçirdim şu oyun açılsın artık sıkıldım.
Değişmeyen tek şey değişmeyen hiç bir şeydir.

11

Wednesday, April 2nd 2014, 2:59pm

olmuyor

Dostum TR sürümü inmiyor şuanda. Herşeyi denedim. İstiyorsanız Allodsloader_tr.exe'yi upload edeyim deneyin. Bu dosya ile yüklediğiniz içerikten sonra küçük bir güncelleme daha gelmişti. Şimdi bu dosya ile indirip kurduğunuzda o güncellemeyi de almadığı için 5.0 güncellemesi otomatik olarak başlamıyor sanırım. Başka fikri ya da çözümü olan varsa paylaşırsanız sevinir7gb lık güncellemede tamamlandı
7 gb lık güncellemede tamamşandı fakat çalıştırınca yarım ssat güncelleme bekle falan filan bi hata veriyor bu iş sarpa sardı galiba bilmiyorum? italya gecmiş sanırım drum hakkında düzgün bir bilgilendirme yok ki insanlar uğraşmasın boşuna .

12

Wednesday, April 2nd 2014, 3:00pm

nin yansıttığı resimde oyun dizini diye bi sekme var orda eu versiyonunu bulabilirsin ama tavsiye etmem onuda indirsen tryide indirsen aynı sürede inecek ondan dolayı hiç bulaşma bence

13

Wednesday, April 2nd 2014, 3:08pm

Cora

Trainee

• Send private message

beklemekten başka yapabilecek bir şey yok
http://tr.allods.com/news/maintenances/s…geli%C5%9Fmeler
Sevgili Allods Oyuncuları,

güncelleme ile ilgili çalışmalarımız an itibariyle yoğun bir tempoyla devam etmektedir. Ancak bu işlemde sona yaklaştığımızı belirtmek isteriz. Anlayışınız için teşekkür ederiz!

Allods ekibiniz

diye duyuruya bakarsanız belki bugün akşama ya da yarın ancak girebiliriz gibi görünüyor

14

Wednesday, April 2nd 2014, 3:10pm

oyun açıldı mı bilmiyorum ama id ve password girdikten sonra yetki verilemedi kullanıcı adı ve parola uyuşmuyor diyor nedenini bilen var mı

15

Wednesday, April 2nd 2014, 3:12pm

Oyuna Girmeyi Başaran Varmi

nin yansıttığı resimde oyun dizini diye bi sekme var orda eu versiyonunu bulabilirsin ama tavsiye etmem onuda indirsen tryide indirsen aynı sürede inecek ondan dolayı hiç bulaşma bence

16

Wednesday, April 2nd 2014, 3:16pm

Cora

Trainee

• Send private message

oyun açıldı mı bilmiyorum ama id ve password girdikten sonra yetki verilemedi kullanıcı adı ve parola uyuşmuyor diyor nedenini bilen var mı

e posta ile giriliyor kullancı adın e posta adresin oldu artık

http://tr.allods.com/forum/index.php?pag…d&threadID=1192 burayı bir incele bence

17

Wednesday, April 2nd 2014, 3:18pm

sacrifice

Beginner

• Send private message

Az önce bilgisayarda fotoğrafta belirttiğim dizinden oyunu açtım bende de (Hata Kodu:3.2) hatası veriyordu. Şimdi biraz bekledi ama bu sefer hatayı vermedi güncellemeye başladı :S Ne olduğu belli değil :) Launcher açıkken Center@Mail.ru üzerinden de oynaya bastım orda da Kademeli indirme diye başladı güncelleme bu sefer olucak galiba. Kullanıcı adımı yazıp girmek istediğimde Yetki verilemedi.... gibi şeyler yazıyor. Onu da çözemedim taşıma tam bitmediği için olabilir diye düşünüyorum.

18

Wednesday, April 2nd 2014, 3:22pm

Cora

Trainee

• Send private message

senin Launcher nasıl indirdi ? kademeli indirme bende başarılı olamadı.
Türkçe mi cidden Launcher inanamadım ya :S

19

Wednesday, April 2nd 2014, 3:33pm

sacrifice

Beginner

• Send private message

Kardeşim ben şimdi denedim kullanıcı adı kısmına hesabını aktarırken kullandığın mail adresini yazarak giriş yapabilirsin. Sunucu seçimi için bir ekran geldi ama char yok :)

20

Wednesday, April 2nd 2014, 3:38pm

sacrifice

Beginner

• Send private message

senin Launcher nasıl indirdi ? kademeli indirme bende başarılı olamadı.
Türkçe mi cidden Launcher inanamadım ya :S
Valla bende olayı çözemedim sabahtan beri uğraşıyorum anca düzgün çalışmaya başladı. 2-3 kere silip yükledim TR launcer'la. Bu sefer oldu. Yaptığın şey şuydu saçma sapan bir yöntem doğruluğu konusuna inancım sıfır olsa da denemesi bedava :) TR launcher ile farklı bir dizin içerisine oyunu indirdim. Kurulum tamamlandıktan sonra yeniden başlattım. Oyunun kurulu olduğu dizinden oyunu başlattım hata vermedi veriler indiriliyor yazısı çıktı. Launcher üzerinden de Oyna'ya bastım bütünlük kontrolü yaptı ve kademeli indirme diye bir şey başlattı. Şuanda oyuna girebiliyorum ama char yok :D