You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, April 3rd 2014, 11:50am

wairhumertr

Beginner

• "wairhumertr" started this thread

Occupation: Student

• Send private message

Oyunu indiremiyorum!

Selamlar herkese, şu yeni panelden oyunu indirmeye çalıştım fakat oyun kurulum paketi indiriliyor demesine rağmen bir veri alış-verişi yok şu an, sorun bende mi yoksa daha açılmadı mı indirme işlemleri? İki gündür bu şekilde bekliyorum.

2

Thursday, April 3rd 2014, 12:51pm

Occupation: İşletme

• Send private message

Aynı Sorun Bende de var yönetimden yardım bekliyoruz. :cursing:

3

Thursday, April 3rd 2014, 4:54pm

wairhumertr

Beginner

• Send private message

Yok mu indirme linki arkadaş, millet girmiş oynuyor konulara bakılırsa ama kimse buyur buradan indir yada şu şöyledir demiyor, hayırdır...

4

Friday, April 4th 2014, 1:52pm

Sorununuz hâlâ devam ediyor mu arkadaşlar? Aslında oyunu sorunsuz olarak indirebilmeniz gerekir.

5

Friday, April 4th 2014, 3:56pm

peliyeke

Beginner

Occupation: tapınak

• Send private message

arkadaş şöyle düzgün bi link yokmu aradım taradım bu my.com da böyle bi oyun allods u bulamadım ordan indirecektim orda yoktu

6

Friday, April 4th 2014, 5:25pm

arkadaş şöyle düzgün bi link yokmu aradım taradım bu my.com da böyle bi oyun allods u bulamadım ordan indirecektim orda yoktu

Aşağıdaki linkten indirmeyi denedin mi?

http://tr.allods.com/download

7

Friday, April 4th 2014, 10:36pm

wairhumertr

Beginner

• Send private message

Hala aynı durumdayım, değişen bir şey yok.

8

Friday, April 4th 2014, 10:49pm

dalga geçer gibi cevap atmasaydınız keşke pek sayın çokbilmiş adminim. my.comgames launcher çalışmıyor en ufak bir kıpırtı dahi yok sadece "Kurulum paketinin müsait olması için bekleniyor" yazısı var kaç yıl daha beklememiz gerekecek acaba ?

9

Saturday, April 5th 2014, 9:37am

wairhumertr

Beginner

• Send private message

Eu clienta Türkçe patch atabiliyorsak onu indirelim bari, çözüm yok cevap yazıp kaçma var, şimdi bir de hafta sonu geldi hiç cevap gelmez tatil ya yönetime :)

10

Monday, April 21st 2014, 7:36am

darkdish baska bir link ver.upload veya turbobit gibi sitelre at 1gb oyunu herkez ordan indirsin gerisini biz yükleriz.

şu 1gb inmesi lazım , duvar güvenliği,virüs prog. hepsini denedik ,reset işinide, kendi sitesinde indir linkini atıyosun zaten bizde ordan denedik başka nereden bulaçagız bu oyunu yeni pacht gelmiş.biri bir siteye yüklemedikce biz oyunu bulamayızki

1/2 haftadır delirdim inmiyor acil çözüm bulun

oyundan geri kaldık zaten bunun bir telafisi yok zaten

11

Tuesday, April 22nd 2014, 9:58am

başka link yok mu? çözüm bulun çok gerildim kac haftadır çözün artık bu sorunu

tüm yöntemleri denedik.