You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, April 3rd 2014, 12:26pm

Hesabımı Kontrol etme seçeneği

Sayın yönetim Oyun girişinde hesabını kontrol et butonuna basıyorum beni sürekli başka sitelere yönlendiriyor günlerdir hesabımın aktarıldığını söylüyor fakat ben giremiyorum hala yeni modaratör neden ilgilenmiyor?
DANN

2

Thursday, April 3rd 2014, 12:32pm

Arkadaş oyunun en başındayız daha en başından bu ilgisizlik gösteriliyorsa işimiz yaş bizim gerçekten. Hesabım aktarılmış gözüküyo neyin üzerine aktarıldı hiçbir bilgi yok.
DANN

3

Thursday, April 3rd 2014, 12:38pm

anladığım kadarıyla oradan sadece hesabın geçirilip geçirilmediğine bakılıyor. Hesap geçirildide hangi adres üzerine yapıldı.
DANN

4

Thursday, April 3rd 2014, 4:57pm

Nelious

Beginner

• Send private message

benimde aynı sanırım ıd çakışması gibi bir olay yaşıyoruz ticket atmaktan bıktım bana link yollamış yönetim tıklayınca rappelz diye bir oyuna gidiyorsun :) pesss dedim artık sonuç alırsam bildiririm
Nelious

5

Thursday, April 3rd 2014, 5:16pm

benimde aynı sanırım ıd çakışması gibi bir olay yaşıyoruz ticket atmaktan bıktım bana link yollamış yönetim tıklayınca rappelz diye bir oyuna gidiyorsun :) pesss dedim artık sonuç alırsam bildiririm
Zor gerçekten kardeş daha oyunun ilk gününde ne başımıza koydukları adminde iş var nede yönetimde ben senin verdiğin adreslere yazdım bana hiç dönen olmadı.
DANN

Rate this thread