Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Allods Online Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

1

wcf.global.timeFormatLocalized

Yeniden başlıyorum

Arkadaşlar oyuna ilk yayınlandığı zamanlar başlamıştım. 52. seviye yamasında bırakmıştım, şimdi ise p2p sunucuda tekrar başlamayı düşünüyorum. Daha önce hiç ittifak oynamadım, hep imparatorluk tarafındaydım. Nİckim CestovateL idi, belki hatırlayanlar olur. İttifak ve imparatorluktaki durumu merak ediyorum. Oyuncu sayısı nasıl ve Türk birliği var mı ittifak tarafında? Ayrıca benim gibi yeniden başlayacak arkadaşlar olursa birlikte oynayabiliriz. Oyun arkadaşı arıyorum açıkçası.
SPETSNAZ

2

Hoşgeldin, özel mesajla ulaştım. Aramıza katılmandan memnun oluruz.

3

Smuglers Paradise

Smuglers Paradise ye geçiyorum türk birliği hangileri var

4

Smuglers Paradise ye geçiyorum türk birliği hangileri var
özel mesajda cevapladım. imparatorluk tarafındayız, bekleriz.