You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, April 3rd 2014, 1:52pm

emirhans171

Beginner

• "emirhans171" started this thread

Occupation: Simya

• Send private message

Yardım Edin Lütfen sunucular gözükmüyor

Arkadaşlar öncelikle aynı sorunu yaşayanlar veya farklı sorun yaşayanlar yazı yazmasın
şimdi ben allodsu silip bu siteden http://tr.allods.com/download indrdim
oyun yüklendi kademeli indiriliyor yazıyor ben bunuda indirdikten sonra sunucuları görebilicekmiyim yada başka bi yerdenmi indiricem acaba bilgisi olan bi arkadaş varmı?

2

Thursday, April 3rd 2014, 3:59pm

bi hata alıyorsan oyunun torrentini kur bende siteden indirdiğimde oyuna luncherden giriyordum yinede hata alıyordum torrent 6.50 gb onu indirdim hata almıyorum istersen dene ama 10 saat kadar zamanını alacak

3

Friday, April 4th 2014, 12:44pm

4

Friday, April 4th 2014, 1:27pm

5

Friday, April 4th 2014, 1:43pm

Oyunu tamamen silip şuradan http://tr.allods.com/download tekrar indirip yüklerseniz sorun ortadan kalakcaktır. Türkçe versiyonu tam anlamıyla siteye yüklenmeden indirmiş olabilirsiniz.

6

Friday, April 4th 2014, 5:38pm

Oyunu tamamen silip şuradan http://tr.allods.com/download tekrar indirip yüklerseniz sorun ortadan kalakcaktır. Türkçe versiyonu tam anlamıyla siteye yüklenmeden indirmiş olabilirsiniz.
aynı sıkıntı bende de vardı... tr rus eu amerika italya serverleri yüklü olduu için birleşme sırasında allods a ilgili ne var ne yok sildim. malum tr serverinin linki yokken önce ingilizce olan versiyonu indirdip sonra tr versiyonu indirince sunucular gözükmedi. tamamen inmesini bekledim gene aynı durum. oyun kendini hızlı hızlı yüklese tekrardan indirilir.

7

Saturday, April 5th 2014, 9:34am

değişen bi durum yok. yeniden indirdim durum gene aynı.... oyunu kimse siteden indirmesin... ingilizce versiyonu ile idare edin.

edit : oyunu launcher den açıp girdiğimizde sorun ortadan kalkıyor.. launcher oyununun "bin" dosyasında mevcuttur .....\MyGames\Allods Online TR\bin ulaşabilirsiniz...

This post has been edited 1 times, last edit by "uid166500" (Apr 5th 2014, 1:08pm)

8

Friday, October 24th 2014, 6:22pm

karakter

karakterim giriş ekranında görunmüyo oyuna giriyom sadece pet görunuyo gene karakter gorunmeden oyun oynaya biliyorum lütfen yardım

9

Friday, October 24th 2014, 6:30pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Merhaba
Sanırım oyunu yeni yüklediniz ve dosyalar tam olarak yüklenmedi genelde bu durumdan kaynaklanıyor bu sorunlar sorun sizdede aynıysa oyunun tamamen yüklenmesini bekleyin lütfen. Netinizden kaynaklanıyorda olabilir bunlardan emin olun.
.