You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

61

Sunday, January 7th 2018, 12:22pm

Wikipedia

Allods online'ın veri tabanı açılmıyor. Her zaman kullanırdım görevler için v.b benlik bir sorun mu var yoksa genel bi sıkıntı mı var ?

62

Saturday, February 16th 2019, 6:16am

Steam Hata alıyorum!

System error. Please try again later

Hatası alıyorum!

Bu hatayı Kristal Paketi alma sayfasında alıyorum.
https://allods.my.com/tr/billing

Kristali Steam Cüzdanımdan almam gerekiyor.
STEAMDAN ELMAS YÜKLENMİYOR
ABONELİK DE ALINAMIYOR KENDİNİZ DENEYİN BİZE SORACAGINIZA...

This post has been edited 1 times, last edit by "Gladia" (Feb 16th 2019, 5:05pm)

63

Sunday, February 17th 2019, 6:00am

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Merhabalar

Steam üzerinden yapılan ödemelerin bir süreliğine mümkün olmayacağını belirtmek isteriz.
Steam ödemeleri tekrar etkinleştirildiğinde, sizleri yine haber sayfamız veya forum üzerinden bilgilendireceğiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz,

Allods Ekibiniz
.

64

Wednesday, February 20th 2019, 7:50am

Aynı sorunu bende yaşıyorum collectors paket aldım ama steamdan giris yapamıyorum :( eski hesabımla girdim ama steam hesabımla gıremiyorum sorun bir an once düzelir ins bluestacks free download
Ben de aynı sorunu yaşıyorum. Steam ile giriş yapamıyorum

65

Saturday, March 9th 2019, 9:18am

Şuan bende dahil bir çok kişi steam hesabını kullanarak oyuna erişim sağlayamıyor. Steam üzerinden oyun başlatıldığında My.com Launcher yönlendirmesini yaptıktan sonra "Oturum açılıyor...." kısmında takılı kalıyor. Program log kayıtlarına baktığımda "Error: 24.09.2016 11:49:18.011 7124.6252 MyCom: Auth NetworkError ErrorCode=-2 Status=502" hatası mevcut.
Aynı şekilde Allodsun resmi sitesi üzeriden "steam sign in through" arayüzü ile giriş yapmak istedğimde "502 Bad Gateway" Hatası almaktayım. Aynı hatayı alan bir çok kişi mevcut. Manuel hesap kullanarak oyuna giriş yapılabilmekteyken steam hesabı kullananlar böyle bir problem yaşamakta. Ayrıca oyunu P2P serverında oynuyoruz ve anlayacağınız gibi oynadığımız gün için para veriyoruz. En kısa zamanda bu soruna bir çözüm bulursunuz inşallah.

Evet Allods Team ekibi yeni bir patchin gelmesiyle bizi heyecanlandırdığınız gibi sonrasında çıkan """"aynı hatayla"""" tekrar sevinci kursağında bırakmayı başarıyorsunuz insanların. Şuan alıntı yaptığım konudaki hata aynı şekilde hiç bir fark göstermeden aynı şekilde yaşanmakta. Ne siteye nede mycom launcher arayüzüne steam hesabı kullanarak oturum açılamıyor. İnşallah bu defa 1 hafta bekletmessiniz feedback .
I also came across this issue, please give any solution.

66

Wednesday, May 29th 2019, 11:23am

ödeme sorunu

Merhabalar

Steam üzerinden yapılan ödemelerin bir süreliğine mümkün olmayacağını belirtmek isteriz.
Steam ödemeleri tekrar etkinleştirildiğinde, sizleri yine haber sayfamız veya forum üzerinden bilgilendireceğiz.

Allods Ekibiniz
sihirli lamba bonusum yarın son bulacak ve steam üzerinden oyuna girdiğim için hiç bir şekilde ödeme yapamıyorum. Bu ciddi bir sorun ve hala nasıl çözülemedi anlamış değişim. Eminim kimse kaçan kristalimi vermeyecek geri gördüğüm en amatörce hareket
ya sihirli

67

Wednesday, May 29th 2019, 11:35am

Merhabalar

Allods Ekibiniz
sihirli lamba bonusum yarın son bulacak ve steam üzerinden oyuna girdiğim için hiç bir şekilde ödeme yapamıyorum. Bu ciddi bir sorun ve hala nasıl çözülemedi anlamış değişim. Eminim kimse kaçan kristalimi vermeyecek geri gördüğüm en amatörce hareket
ya sihirli

Steam üzerinden ödeme yapmak maalesef mümkün değildir. Portalımıza Steam bilgilerinle giriş yapıp, ödeme yapmayı deneyebilir misin lütfen? Fotodaki gibi steam logosuna tıkla.

Ekran görüntüsü

This post has been edited 3 times, last edit by "Drakdish" (May 29th 2019, 2:53pm)

68

Wednesday, May 29th 2019, 6:04pm

Merhabalar

Allods Ekibiniz
ya sihirli

Steam üzerinden ödeme yapmak maalesef mümkün değildir. Portalımıza Steam bilgilerinle giriş yapıp, ödeme yapmayı deneyebilir misin lütfen? Fotodaki gibi steam logosuna tıkla.

Merhabalar

Allods Ekibiniz
ya sihirli

Ekran görüntüsüİnternet sitesinden steam bilgileriyle giriş yaptım ancak ben de hala ödeme yapamıyorum.
steam bilgilerimle internet sitesinden giriş yaptım ancak yine de ödeme yapamıyorum.

69

Thursday, May 30th 2019, 6:25pm

Merhabalar

Allods Ekibiniz
ya sihirli

Ekran görüntüsü
şimdi manuel yükleme yapacağım fakat %300 lük kristal bonusum vardı onu aktarabilecek misiniz ?

70

Friday, May 31st 2019, 1:44pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Merhaba, Maalesef forum üzerinden destek veremiyoruz. Sizden ricamız "DESTEK " bölümümüze konuyla alakalı bir ticket oluşturun.
.

Rate this thread