You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, September 15th 2016, 4:23pm

Steam kolleksiyoncu sürümü

Kristal karşılığı aldığım koleksiyoncu sürümü gelmedi sadece gönderdikleri 2k bonus kristal. Neden olduğunu açıklarmısınız teknik serviste çok geç cevap veriyor

2

Thursday, September 15th 2016, 10:09pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Bir hata varsa düzeltilir teknik destekten gelecek olan cevabı beklemek zorundasın.Muhtemelen Hata olmuştur.
.

3

Friday, September 16th 2016, 1:22pm

Sorabilirmisiniz isterseniz numarasınıda atabilirim ticketin.

4

Friday, September 16th 2016, 1:36pm

Discotech

Professional

• Send private message

Yetkili departmana ilettim.
.

5

Monday, September 19th 2016, 2:44pm

Kristal ile aldım ama teknik ekip bana alışveriş yamadığımı söylüyor ve smuggles paradise serverinda geliyor şimdi yeni bir karakter açtım ona geliyor ama kendi karakterime gelmiyor nasıl iş bu

6

Monday, September 19th 2016, 4:59pm

steam kolleksiyoncu sürümü

steamden kolleksiyoncu sürümü aldım,oyunu steamden indirdim ,aldığım paket dlc ye düştü yükle dedim ,oyna dedim ama paket başka bir hesaba (steam kullanıcı adıma) atmış,steam mail ve mycom mail adreslerim aynı olmasına rağmen ,sanırım kullanıcı maili değil ismi aynı olmalıydı yani aldığım paket asıl hesabıma gitmedi
asıl hesabıma aktarma yapabiliormuyuz bu paketi

7

Tuesday, September 20th 2016, 5:54am

Discotech

Professional

• Send private message

Aktaramazsın,yinede ticket açıp bir sor.
.

8

Saturday, September 24th 2016, 9:55am

Steam Hesabıyla Giriş Problemi

Şuan bende dahil bir çok kişi steam hesabını kullanarak oyuna erişim sağlayamıyor. Steam üzerinden oyun başlatıldığında My.com Launcher yönlendirmesini yaptıktan sonra "Oturum açılıyor...." kısmında takılı kalıyor. Program log kayıtlarına baktığımda "Error: 24.09.2016 11:49:18.011 7124.6252 MyCom: Auth NetworkError ErrorCode=-2 Status=502" hatası mevcut.
Aynı şekilde Allodsun resmi sitesi üzeriden "steam sign in through" arayüzü ile giriş yapmak istedğimde "502 Bad Gateway" Hatası almaktayım. Aynı hatayı alan bir çok kişi mevcut. Manuel hesap kullanarak oyuna giriş yapılabilmekteyken steam hesabı kullananlar böyle bir problem yaşamakta. Ayrıca oyunu P2P serverında oynuyoruz ve anlayacağınız gibi oynadığımız gün için para veriyoruz. En kısa zamanda bu soruna bir çözüm bulursunuz inşallah.

9

Saturday, September 24th 2016, 10:24am

Discotech

Professional

• Send private message

Sorunu bildirdim.
.

10

Saturday, September 24th 2016, 9:32pm

Zephyric

Beginner

• Send private message

Steam Mağdurları

Üyeliğim steam üzerinden olduğu için birkaç gündür foruma giriş yapamıyordum. Sunucuyla alakalı bir sorundur, çözülür diye üzerine gitmedim. Fakat bugün yalnızca foruma değil, launcher'a dahi giriş yapılamadığını gördüm. Şu anda aboneliği steam üzerinden olan bir kişi bile oyuna giriş yapamamakta. Yalnızca belli bir kesimin değilde, herkesin bu oyunu steam üzerinden oynuyor olduğunu düşünebiliyor musunuz ? Sunucuların bomboş olduğunu, kimsenin foruma dahi giremediğini,sırf bu konu için my.com üzerinden yeni üyelik açanların, forumdan yetkililere ulaşmaya çalıştıklarını. Bütün bunların karşısında "bugün haftasonu çalışmıyoruz biz izinliyiz kardeşim, pazartesi bakarız" şeklinde bir cevapla karşılaşılacağını hiç sanmıyorum.O yüzden bu duruma acilen el atılması gerektiğini düşünüyorum. Yinede böyle bir durum karşısında bile, biz yine aynı şekilde karşılık verirdik diyorsanız şayet ; sizin yönetici olmakla, yönetmekle ilgili çok büyük sorunlarınız var demektir.

Bunların dışında söylemek istediğim birkaç şey daha var,

Öncelikle forum üzerinden bana mesaj atan kişilere 4 gündür cevap veremediğim için özür dilerim. Sorunları biliyorsunuz. Düzeltilğinde hepsine bakacağım.

İkincisi ise Özel Tim Etkinlik Ödülleri konusunda,

Senin sorunu ilettim yolladığın Ticket zaten açıktır geri dönüş yapacaklardır.
Sen yine de Ticket numaranı bana özelden yolla.

Ticket numarama bakamıyorum. Kusura bakma. Belki aboneliğim gönderilmiştir ,onu bile bilmiyorum.

En kısa zamanda görüşmek üzere.

Brotherhood - Zephyr
Zephyr

11

Sunday, September 25th 2016, 9:25pm

My.com Mağdurları

Ticket bölümünde çalışan arkadaşlara burdan selamlar iyi hafta sonları

2 ayda hesap taşıdılar,bir ticket atıyoruz cevap 2 günde cevap ancak geliyor paralı,server yapıp insanları 3 gün mağadur ediyorlar
(Hafta sonuymuş Memur arkadaşların)
Onca para harcanıyor oyuna verilen değer hafta sonundayız ve 2 günde ancak cevap verilebilen ticketler
Teşekkürler üyelerinize duyduğunuzdan saygıdan ötürü

2013 te tr serverinde şuan toplam oyuncu sayısının 20 katından fazla oyuncu vardı Cabalarınız meyvesini veriyor My.com ekibi

Ruslarla birleşene kadar oyuncunuz kalırsa ne ala :thumbdown:
Ekinler Baş vermeden kör buzağı Topallamazmış

12

Sunday, September 25th 2016, 9:43pm

Zephyric

Beginner

• Send private message

Sorun çözüldüğünde sanıyorum en fazla yapacakları şey, giremediğimiz sürelerin tekrar hesabımıza yüklenmesi olacak. Şahsi düşüncem bu yönde.

Fakat şöyle bir durum var ki , biz Brotherhood birliği olarak bütün etkinliklerimizi,online sayımızın en fazla olabildiği zaman, yani haftasonu yapabiliyoruz. Malum birçoğumuzun işi gücü var. Bu hafta yönetim sayesinde hepsi yalan oldu. Dominyona giremeyişimizde cabası. İki gün tatiliniz bize bir haftaya mâl oldu.

Oyundan soğuttunuz. Birçok kişininde soğuduğuna inanıyorum.

Birliğimizin tüm sohbet kanallarında herkes oyunu bırakmaktan söz ediyor. Şu servera oyuncu kazandırmak için aylardır harcadığım çabaları iki günde hiç ettiniz.

Teşekkürler Allods Online Ekibi.
Zephyr

13

Sunday, September 25th 2016, 9:53pm

My.com Mağdurları

böyle bir oyuna böyle bir yönetim yazık :S bende bi umut başladım P2P ye hızlıda başladık ama işimiz ata sözüne döndü hızlı giten at hesabı

Fraktal hard ve winter place :D ikisinide kaçırdım kayıp günlerde cabası Elemanlar Haftasonunda my.com ülke çalışanlarıda memur heralde yönetecek halk kalmayacak haberleri yok.
neyse Discotech gelir konu amacından sapmıştır filan diyip kapatır konuşmayı belki başkalarınında söyleyeceği vardır çok dağıtmayalım

14

Sunday, September 25th 2016, 10:25pm

Discotech

Professional

• Send private message

böyle bir oyuna böyle bir yönetim yazık bende bi umut başladım P2P ye hızlıda başladık ama işimiz ata sözüne döndü hızlı giten at hesabı
Fraktal hard ve winter place ikisinide kaçırdım kayıp günlerde cabası Elemanlar Haftasonunda my.com ülke çalışanlarıda memur heralde yönetecek halk kalmayacak haberleri yok.
neyse Discotech gelir konu amacından sapmıştır filan diyip kapatır konuşmayı belki başkalarınında söyleyeceği vardır çok dağıtmayalım
Mağduriyetinizi anlıyorum arkadaşlar her oyunda hatalar oluyor malesef.Sorunu zaten yarın çözerler,aksine şu konuda bende sizlerle aynı fikirdeyim zaman kaybınız v.b aktiviteleriniz'den geri kaldınız hepiniz bunları zaten düşünüp gerekeni yapacaklarına inanıyorum.
.

15

Monday, September 26th 2016, 5:21am

my.com mağdurları

ilgin için saol Discotech umarım dediğin gibi olur

16

Monday, September 26th 2016, 12:34pm

Sorun hakkında bilgi almamız mümkün müdür acaba ilgileniyor mu?

17

Monday, September 26th 2016, 3:38pm

Sorun yaşayan arkadaşlar lütfen bir ticket oluşturup main.log dosyasını göndersinler.

main.log dosyası şurada bulunur: C:\Users\<user>\AppData\Local\MyComGames\main.log

Ticketinize steam hesap isminizi, mailinizi, oyundaki karakter isminizi de eklemeyi unutmayın. Eksik bilgiler ile birçok ticket gönderiliyor, daha sonra ise işlem neden uzadı diye şikayet ediliyor :) Açıklama kısmını da boş bırakmayın.

18

Monday, September 26th 2016, 4:15pm

My.com Mağdurları

Sorunun Gidişatı hakkında bir bilgi varsa paylaşın lütfen sorun ne zamana çözülür ?(

This post has been edited 1 times, last edit by "u_9550692" (Sep 27th 2016, 12:30pm)

19

Tuesday, September 27th 2016, 1:26pm

Sorun çözülüyor mu ya da sorun çözülecek mi bir bilgi verseniz iyi olacağı kanaatindeyim. Bu kadar millet bekliyo.. Hiç değilse işimizi biliriz. Sorun çözülmeyecekse beklemenin bi gereği yok.

20

Tuesday, September 27th 2016, 2:19pm

Discotech

Professional

• Send private message

Sorun yaşayan arkadaşlar lütfen bir ticket oluşturup main.log dosyasını göndersinler.

main.log dosyası şurada bulunur: C:\Users\\AppData\Local\MyComGames\main.log

Ticketinize steam hesap isminizi, mailinizi, oyundaki karakter isminizi de eklemeyi unutmayın. Eksik bilgiler ile birçok ticket gönderiliyor, daha sonra ise işlem neden uzadı diye şikayet ediliyor Açıklama kısmını da boş bırakmayın.</user>
Sorun çözülüyor mu ya da sorun çözülecek mi bir bilgi verseniz iyi olacağı kanaatindeyim. Bu kadar millet bekliyo.. Hiç değilse işimizi biliriz. Sorun çözülmeyecekse beklemenin bi gereği yok.
Arkadaşlar
Admin Drakdish'in direktiflerini uygulayıp gönderdiyseniz ilgileniyorlardır.Arada bir bilet sorgunuzu kontrol edin lütfen.
.

Rate this thread