Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Allods Online Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

1

wcf.global.timeFormatLocalized

zollot

Anfänger

• »zollot« ist der Autor dieses Themas

Beruf: Resim Öğretmeni

• Nachricht senden

Kristal Nasıl Alacağız ?

Şu anda gördüğüm kadarıyla Paypal üzerinden felan kristal alabiliyoruz MTC game felan kalkmış bize alternatif bir kristal alma yöntemi sunulur mu ? herkesin kredi kartı yok yani !
EPILOGUE BİRLİK LİDERİ
New Frontier

2

aslında 18 yaşında olmadanda kredı kart larını kulana bılırsın bunlar içine para yüklenip sadece karttan harcaya bilecegin şekilde Deyişik market kartları var içine para yükleyip sonra master yada visa düzenine göre siteden kristal alımı yapa bilirsin

3

zollot

Anfänger

• »zollot« ist der Autor dieses Themas

Beruf: Resim Öğretmeni

• Nachricht senden

22 yaşındayım zaten ama kredi kartı kullanmıyorum neden bir bankaya borçlanayım nakit almak istiyorum ama dediğin gibi hesap kartı işlerse olabilir...
EPILOGUE BİRLİK LİDERİ
New Frontier

4

Şu an için sadece PayPal ve Kredi Kartıyla kristal satışı yapabiliyoruz.

5

Kredi kartı kullamayıp Mtc türü bir siteyi tercih edicek olan, benım gibi, birçok insan olduğunu düşünüyorum.Böyle bir site kullanıma sunulucakmı acaba?

6

Kredi kartindan baska sekilde alinmiyor paypal turu guvenli ama bize simdilik baska yol sunulmadi fiyatlar dolar ve euro bazinda ve ucuz 30TL ye 1000 kusurat ustunde alabilirsinz

7

Kredi kartı kullamayıp Mtc türü bir siteyi tercih edicek olan, benım gibi, birçok insan olduğunu düşünüyorum.Böyle bir site kullanıma sunulucakmı acaba?

İlerleyen zamanlarda başka ödeme yöntemleri de eklenecek. Ama bu epin mi olur başka bir yöntem mi olur şu an için net birşey söylemem doğru olmaz.

8

Burda konum var nasıl kristal alınıcağını ve farklı bir ödeme şekli mevcut burdan bakabilirsin:

http://tr.allods.com/forum/index.php?pag…14437#post14437

9

neden ugrasıyorsunuz ki gpotato.eu sitesine girin kredi kartı ile alın türkçe versiyonda daha mastercard falan eklenmemiş o yüzden sıkıntı.

10

neden ugrasıyorsunuz ki gpotato.eu sitesine girin kredi kartı ile alın türkçe versiyonda daha mastercard falan eklenmemiş o yüzden sıkıntı.

Oyun My.com'a geçtikten sonra gpotato sitesi ile alakası kalmamıştır. Lütfen yanlış yöndendirmeler yapmayınız.

11

İlerleyen zamanlarda başka ödeme yöntemleri de eklenecek. Ama bu epin mi olur başka bir yöntem mi olur şu an için net birşey söylemem doğru olmaz.
E pin olsun epin o daha çok işime gelir :D hem kendim insanlara satarım hem bende faydalanırım internet cafem varda :D

12

Merhaba
Ödeme seçenekleri hakkında değişiklik olduğu takdirde gerekli duyuru forum sayfamızda yayınlanacaktır.
İyi Oyunlar..
.

13

kristal alımı

selamlar ben kredi kartımla bugün sabah yani 07.08.2014 tarihi sabahı istediğim miktarda kristal aldım fakat akşamına kartımın limiti olmasına ragmen tekrar almak istediğimde alamıyorum bir sorunmu var acaba bilgilendirirmiisniz. herşeyi kontrol ettim fakat yinede alamadım

14

Belli miktar kristal satın aldıktan sonra, limit olduğu halde bazen gün içerisinde alamıyorsun.Gün sonrası tekrar alım yapabiliyorsun bende karşılaştım bu sorunla, karttan'da kaynaklanıyor olabilir, diğer arkadaşlarda fikirlerini paylaşacaklardır bu konuda.
.

15

kristal

sayın MOD şuanda cep telefonuma my com dan alışveriş yapıldığına dair mesaj geldi fakat oyuna baktım kristalim gelmemiş.. ne yapmalıyım.. tşk ederim

16

Belli bir süre bekledikten sonra hala hesabınıza yüklenmediyse Destek sistemine ticket atarak bildirmeniz gerekiyor yardımcı olacaklardır.
İyi Oyunlar.
.

17

18

Ödeme şeçeneklerinde değişiklik olduğu zaman forum sayfamızda gerekli duyuru yapılacaktır forumu takip edin lütfen.
.

19

emirzuzu

Anfänger

Beruf: Balıkçılık

• Nachricht senden

açıkçası yabancıları kasmaya devam edecez ne zaman onlar sıkılıp oyunu bırakırsa TÜRK oyuncularının değeri o zaman anlaşılacak ve bize bi güzellik yapmak için atm , e-pin gibi işlevler devreye girecek. ^^

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von »Discotech« (wcf.global.shortTimeFormatLocalized)

20

kristal alımı

açıkçası yabancıları kasmaya devam edecez ne zaman onlar sıkılıp oyunu bırakırsa TÜRK oyuncularının değeri o zaman anlaşılacak ve bize bi güzellik yapmak için atm , e-pin gibi işlevler devreye girecek. ^^
dün kristal aldım mobilodeme ve kristaller verilmedı . lütfen yardım edin