You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, April 3rd 2014, 9:21pm

zollot

Beginner

• "zollot" started this thread

Occupation: Resim Öğretmeni

• Send private message

Kristal Nasıl Alacağız ?

Şu anda gördüğüm kadarıyla Paypal üzerinden felan kristal alabiliyoruz MTC game felan kalkmış bize alternatif bir kristal alma yöntemi sunulur mu ? herkesin kredi kartı yok yani !
EPILOGUE BİRLİK LİDERİ
New Frontier

2

Thursday, April 3rd 2014, 9:30pm

aslında 18 yaşında olmadanda kredı kart larını kulana bılırsın bunlar içine para yüklenip sadece karttan harcaya bilecegin şekilde Deyişik market kartları var içine para yükleyip sonra master yada visa düzenine göre siteden kristal alımı yapa bilirsin

3

Friday, April 4th 2014, 2:00pm

zollot

Beginner

• "zollot" started this thread

Occupation: Resim Öğretmeni

• Send private message

22 yaşındayım zaten ama kredi kartı kullanmıyorum neden bir bankaya borçlanayım nakit almak istiyorum ama dediğin gibi hesap kartı işlerse olabilir...
EPILOGUE BİRLİK LİDERİ
New Frontier

4

Friday, April 4th 2014, 2:06pm

Şu an için sadece PayPal ve Kredi Kartıyla kristal satışı yapabiliyoruz.

5

Sunday, April 6th 2014, 9:03pm

Kredi kartı kullamayıp Mtc türü bir siteyi tercih edicek olan, benım gibi, birçok insan olduğunu düşünüyorum.Böyle bir site kullanıma sunulucakmı acaba?

6

Sunday, April 6th 2014, 9:21pm

Kredi kartindan baska sekilde alinmiyor paypal turu guvenli ama bize simdilik baska yol sunulmadi fiyatlar dolar ve euro bazinda ve ucuz 30TL ye 1000 kusurat ustunde alabilirsinz

7

Monday, April 7th 2014, 12:06pm

Kredi kartı kullamayıp Mtc türü bir siteyi tercih edicek olan, benım gibi, birçok insan olduğunu düşünüyorum.Böyle bir site kullanıma sunulucakmı acaba?

İlerleyen zamanlarda başka ödeme yöntemleri de eklenecek. Ama bu epin mi olur başka bir yöntem mi olur şu an için net birşey söylemem doğru olmaz.

8

Tuesday, April 8th 2014, 5:33pm

Screeamy

Trainee

• Send private message

Burda konum var nasıl kristal alınıcağını ve farklı bir ödeme şekli mevcut burdan bakabilirsin:

http://tr.allods.com/forum/index.php?pag…14437#post14437

9

Tuesday, April 22nd 2014, 10:01pm

neden ugrasıyorsunuz ki gpotato.eu sitesine girin kredi kartı ile alın türkçe versiyonda daha mastercard falan eklenmemiş o yüzden sıkıntı.

10

Tuesday, July 1st 2014, 2:13pm

MonaRoza

Beginner

• Send private message

neden ugrasıyorsunuz ki gpotato.eu sitesine girin kredi kartı ile alın türkçe versiyonda daha mastercard falan eklenmemiş o yüzden sıkıntı.

Oyun My.com'a geçtikten sonra gpotato sitesi ile alakası kalmamıştır. Lütfen yanlış yöndendirmeler yapmayınız.

11

Tuesday, July 1st 2014, 2:22pm

İlerleyen zamanlarda başka ödeme yöntemleri de eklenecek. Ama bu epin mi olur başka bir yöntem mi olur şu an için net birşey söylemem doğru olmaz.
E pin olsun epin o daha çok işime gelir :D hem kendim insanlara satarım hem bende faydalanırım internet cafem varda :D

12

Tuesday, July 1st 2014, 2:39pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Merhaba
Ödeme seçenekleri hakkında değişiklik olduğu takdirde gerekli duyuru forum sayfamızda yayınlanacaktır.
İyi Oyunlar..
.

13

Thursday, August 7th 2014, 9:30pm

• Send private message

kristal alımı

selamlar ben kredi kartımla bugün sabah yani 07.08.2014 tarihi sabahı istediğim miktarda kristal aldım fakat akşamına kartımın limiti olmasına ragmen tekrar almak istediğimde alamıyorum bir sorunmu var acaba bilgilendirirmiisniz. herşeyi kontrol ettim fakat yinede alamadım

14

Thursday, August 7th 2014, 10:12pm

Discotech

Professional

• Send private message

Belli miktar kristal satın aldıktan sonra, limit olduğu halde bazen gün içerisinde alamıyorsun.Gün sonrası tekrar alım yapabiliyorsun bende karşılaştım bu sorunla, karttan'da kaynaklanıyor olabilir, diğer arkadaşlarda fikirlerini paylaşacaklardır bu konuda.
.

15

Thursday, August 7th 2014, 10:21pm

• Send private message

kristal

sayın MOD şuanda cep telefonuma my com dan alışveriş yapıldığına dair mesaj geldi fakat oyuna baktım kristalim gelmemiş.. ne yapmalıyım.. tşk ederim

16

Thursday, August 7th 2014, 10:26pm

Discotech

Professional

• Send private message

Belli bir süre bekledikten sonra hala hesabınıza yüklenmediyse Destek sistemine ticket atarak bildirmeniz gerekiyor yardımcı olacaklardır.
İyi Oyunlar.
.

17

Monday, August 18th 2014, 3:14pm

Peki Türk Lireası eklenicek mi?

18

Monday, August 18th 2014, 3:27pm

Discotech

Professional

• Send private message

Ödeme şeçeneklerinde değişiklik olduğu zaman forum sayfamızda gerekli duyuru yapılacaktır forumu takip edin lütfen.
.

19

Monday, September 15th 2014, 6:48pm

emirzuzu

Beginner

Occupation: Balıkçılık

• Send private message

açıkçası yabancıları kasmaya devam edecez ne zaman onlar sıkılıp oyunu bırakırsa TÜRK oyuncularının değeri o zaman anlaşılacak ve bize bi güzellik yapmak için atm , e-pin gibi işlevler devreye girecek. ^^

This post has been edited 1 times, last edit by "Discotech" (Sep 15th 2014, 7:01pm)

20

Friday, July 31st 2015, 10:27pm

kristal alımı

açıkçası yabancıları kasmaya devam edecez ne zaman onlar sıkılıp oyunu bırakırsa TÜRK oyuncularının değeri o zaman anlaşılacak ve bize bi güzellik yapmak için atm , e-pin gibi işlevler devreye girecek. ^^
dün kristal aldım mobilodeme ve kristaller verilmedı . lütfen yardım edin

Rate this thread