You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, April 4th 2014, 2:57am

Türkiye'den kristal satın alımı €/$/₺

Portaldaki ödeme yap bölümü açılmış fakat ödeme seçeneklerinde sadece kredi kartı ve paypal ile ödeme şekli var. Üstelik tl olarak ödemede mevcut değil.Euro ve Dolar bazında ödeme seçenekleri mevcut. Bu durum umarım şu an için bu şekildedir. Yoksa benim gibi bankamatik ile ödeme yapan birçok insanı kaybetme ihtimaliniz çok yüksek. Yetkililerden bu duruma bir açıklık getirmelerini bekliyorum.

2

Thursday, April 17th 2014, 6:40pm

5tl 2$ 100kri kart ile mtc ile eski fiyat 6tl 100kri 1tl far bile önemli

3

Friday, April 18th 2014, 11:44am

ILosMasTeR

Beginner

• Send private message

23 dolar = 1700 kri
23 dolar = 50 tl

tl ödeme sistemi yok kredi kartı ile alınca zaten tl otomatik dolar oluyor 50 tl ye 1700 kri alıyoruz 23 dolara geldiği için , ayrıca bence tl seçeneği gelmeyecektir dolar ve euro ile satış olacaktır ve türkiyenin süper ekonomisi yüzünden dolar ve euro kullanan ülkere kıyasla aynı miktarda kristali 2.13 katı daha pahalıya alıyoruz .

4

Friday, April 18th 2014, 12:34pm

Türkiye için bir yaptırım olması gerekiyor.Biz diğer ülkelerden kat ve kat daha pahalıya kristal alıyoruz.

5

Friday, April 18th 2014, 12:39pm

Elden bir şey gelmez 1 dolar 2,13 liraya tekabül ediyor

6

Friday, April 18th 2014, 7:13pm

kri alımları

Gerçektende bu konuda biz Türk oyunculara yardım edilmesi ve bizim için bir düzenleme yapılması lazım bencede, aksi durumda bizlere gerçekten haksızlık oluyor. İlgili arkadaşlar ilgi gösterirse büyük bir sıkıntı bu, herkeze faydası olur..