You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, April 4th 2014, 9:19am

hatalar

rast geldiğim iki hataç
ölü kıyı poligonun da bazı taş mahluklar görünmüyor. saldırdıklarında görünüp kayboluyorlar.
saksağanım bazen toplamayı bırakıyor yada eksik topluyor kimini topluyor kimini toplamıyor.. (çanta dolu değilken)
genelde savaş durumundan çıkınca oluyor (mühendis)

ek:
http://tr.allods.com/forum/index.php?pag…d&threadID=1360
merhabalar. ölüm suyu konsantrem var fakat yetenek sıfırlayamıyorum. yetenek sıfırlama seçeneği yok.
bir hata mı var ben mi yanlış yapıyorum?

Mozilla / FirefoxGirl

This post has been edited 1 times, last edit by "xxxbeoghxxx" (Apr 4th 2014, 11:12am)

2

Friday, April 4th 2014, 2:59pm

Ölüm suyuna çift tıklarsanız karakteristikleriniz sıfırlanır.
Specialbard 55 level

3

Thursday, September 10th 2015, 7:54am

hataa

hata kodu (1.10) diyor napacağız yahu

4

Tuesday, September 22nd 2015, 10:00pm

hataa

Oyunu güncelledim herşey tamam ama oynaya tıklayınca hata kodu (1.10) veriyo nasıl düzeltebilirim ?? A.Ş. yükledim

5

Tuesday, September 22nd 2015, 10:08pm

Selam

Bilgisayarınızın güvenlik duvarını kapatın varsa antivirüs ünüzü devre dışı bırakın ve yönetici olarak çalıştırmayı deneğin oyunu.

6

Tuesday, September 22nd 2015, 10:15pm

Yaptım ama yinede aynı hatayı veriyor?

7

Tuesday, September 22nd 2015, 10:25pm

Destek sistemine bir ticket atın lütfen konu ile alakalı ekran görüntüsü alarak bir sorgu oluşturun.

8

Monday, November 16th 2015, 10:57am

Destek sistemine bir ticket atın lütfen konu ile alakalı ekran görüntüsü alarak bir sorgu oluşturun.
benim başarı işaretlerm birleşmiyor . yetersiz diyor . ama 382 tane var . lütfen yardım edin

9

Monday, November 16th 2015, 12:04pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Merhaba
Haftalık 65 adet Direniş Amlemi Kısmı kullanma hakkın var,bittiyi taktirde diğer haftayı sıfırlanmasını beklemen lazım.
Kalan miktara Değerler tıklayıp 'Yenilebilir kısmından bakabilirsin.
.

10

Tuesday, December 27th 2016, 11:01am

Discotech

Professional

• Send private message

Hata yok etkinlik normal çalışıyor incelendi.

.

11

Tuesday, December 27th 2016, 11:12am

genel olarak bi hata olmayabilir belki ama bende sorun var 3 gündür alamıyorum ödül 3 görevin üçünüde yapmama ragmen kart secim ekranı gelmiyor

12

Tuesday, December 27th 2016, 11:36am

Discotech

Professional

• Send private message

Gerekli açıklama ile beraber kısa ve öz,ticket at bir inceleyelim.
.

Used tags

hata kodu (1.10)

Rate this thread