You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, April 4th 2014, 10:13am

Şifre Kabul etmeme hatası

Merhaba arkadaşlar forumda gördügüme göre bir çok insan da aynı sorun var ama benim sorunum biraz farklı ben şifremi taşıdım ve siteye girmiştim sonra oyun güncelemesi bitii oyuna girdim E-mail ile giris yaptım şifremi yazdın şifre yanlış diyor siteye girdigimde şifrem giriliydi hala ve çıktım sonra siteye yeniden giriş yaptıgımda şifremi yeniden hatalı gösterdi bana paralamı unutuum bölümüne tıkladım 403 bilmemne eror filan verdi heralde site daha tamamlanmadı Forum admınlerı modları yada gm ler var ise yardımede bilirlermi acaba yada yardımcı olabilecek başka bir arkadaş varsa çok iyi olur

birçok konuyu gezdim benim kisine benzer bir konu ama benimkisi bambaşka başta girdigim şifrene neden şimdi giremiyorum dimi karater taşırken 2 kere şifremi yanlış girmiş olamam zatende

Şimdiden yardımcı olacak yetkili ve oyuncu arkadaşlara teşkkür ederim

İyi Forum lar

2

Friday, April 4th 2014, 10:18am

Veraster

Beginner

• Send private message

Matador bi forumda daha böyle yazmıstın şifre değistirme yeri varmı diye
.
Sana orda yolladığım linke baksana ben ordan yaptım
""--__BEYAZ__--""

3

Friday, April 4th 2014, 10:19am

Kaçırdım linki sanrıım verimsiin yeniden arıyorum bulmaya bilriimde

5

Friday, April 4th 2014, 10:31am

Veraster

Beginner

• Send private message

İşe yaradımı ?
""--__BEYAZ__--""

6

Friday, April 4th 2014, 10:34am

Arkadaşlar şuan bir gm filan ulaşşsa çok iyi olucak

çünkü şöyle birşey oldu eski sitden ben şifremi geçirdim sonra nasıl oldu is e bu var olan msn ın ustune eskı hesabımın ustune 1 şifre daha açıldı yeni bir hesab bunda girdigimde ise hıc karater yok yeniden krater acılıyor suan 1 lvl arater açık

ben aynı e-mail 1 tane daha hesab almıs oldum asıl hesabıma gıremıyorum asıl hesabın şifresini deyiştirmeye çalışırken yeni hesabın şifresi deyişiyor bunu açıkcası nasıl çözülücek herhangı bir admın yardımcı olabilirmi yada tıcket nasıl atılıyor gpatatoya tıcket atılmıyor artık diye biliyorum buranın yönetimi ticket ekibi ayrı

1 msn de 2 aynı hesab var şuan ama şifreer deyişik ilk hesabımın şifresini deyiştiremiyorum ?

7

Friday, April 4th 2014, 10:39am

Veraster

Beginner

• Send private message

O herkesin başına geliyor..En baştaki servere gir..Oda olmassa oyunun bin klasörü içindeki ao game yazan yerden başlat oyunu
""--__BEYAZ__--""

8

Friday, April 4th 2014, 10:42am

Aga 2 sinide denedim şuan ilk hesabım olan asıl hesabım olan ın şifresini deyiştirmem gerek çünkü onda şifre hatası veriyor şifre yanlış diyor

2.ci hesabta ilk hesabımın msn ine kayıtlı emailine kayıtlı bunlar in sadece 2.cisine giriyorum 1.cisine giremiyorum en üste konuyu açtıgım da söledigim gibi

ilk hesabımın şifresini deyiştiremiyorum 2side aynı msnde oldguu için bu 2.ci hesab bu yeni sitede açılmış bir hesab nasıl olduysa açıldımış birden ama ilk asıl karaterimin oldugu şifreyi yanlış diyor dogru yazdıgım halde

çünkü hesab geçiriken 2 kere posvord yazdık nasıl 2sinide yanlış yaza bilirim ki yani

9

Friday, April 4th 2014, 10:47am

Veraster

Beginner

• Send private message

Oyuna girebildin demi herhangibir carla ? Tmm o zaman bi çok kisinin yaşadığı oyun hatasından kurtuldun..

Şimdi yolladığım linkte msn istiyo onu yazıp yolluyosun mailine 1 tane mi geliyo .?
Şimdi şöle bi durum var belkide asıl hesabı my.coma geçirmemissindir ve o trde kalmıştır trde kaldığı içinde my.com sana şifre göndermiyor.Belkide 2 hesabı ama birleştirme islemini yapamadın..ondan dolayı yeni üyelik açmış sırafan biri gibi burdaki passwordu yolluyo msneye
""--__BEYAZ__--""

10

Friday, April 4th 2014, 10:49am

Veraster

Beginner

• Send private message

Trdeki siteden tekrar geçis yapmaya çalış oda olmassa 1 2 gün bekle ticket açılır
""--__BEYAZ__--""

11

Friday, April 4th 2014, 1:48pm

Hesap bilgilerinle birlikte destek ekibine bir mail atar mısın arkadaşım.

This post has been edited 1 times, last edit by "Drakdish" (Apr 4th 2014, 5:48pm)

12

Friday, April 4th 2014, 5:47pm

Destek sisteminin linkini bilmiyorum yada adresını bulamuyorum verımsıın lütfen ?

bu arada yardımlarınız ıcın çok teşekkür ederim yeni mod luk görevinizi bence çok iyi yerine getiriyorsunuz diyer kulanıcıların dedıklerı canınızı sıkmasın

13

Friday, April 4th 2014, 5:48pm