You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, April 4th 2014, 7:59pm

Hesap Taşıyamama

Arkadaşlar lütfen biri bana yardım etsin çünkü 3 gündür kafayı yemek üzereyim. Allodstr.com a adımlardaki gibi giriyorum hesabımı taşı diyor tıklıyorum. sonra hesabımla giriş yapmamı istiyor giriyorum. Allods.com sitesine bağlanıyor ve erişim engellendi yazısı ile 403 hatası veriyor. Kayıt falan hiç bir şey sormuyor. Bunu da sırf buraya sorunumu yazmak için açtım. Kaç gündür her yere mail atıyorum ama kimse bana dönüş yapmadı. Ne yapacağımı şaşırdım. Yardım edebilecek biri varsa lütfen bana yardım etsin. ?(

2

Friday, April 4th 2014, 8:14pm

Oyuna girişte sorun yaşıyorsan eğer e-posta yazarak girmen gerekir.
CHAKICI

3

Friday, April 4th 2014, 8:19pm

Oyunu giriş değil ben benim hesabı bu tarafa aktaramadım ki kaldı oyuna gireyim :S

4

Saturday, April 5th 2014, 7:29am

Screeamy

Trainee

• Send private message

önce eski allodsun sitesinden giriş yapıp hesabımı taşı diyeceksin eğer my.com üyeliğin varsa açılan sayfada giriş yapıp hesabını taşıyacaksın eğer yoksa orda yeni bilgilerle giriş yapacaksın istediğin olabilir yanlız unutma şifre ve kullanıcı adı bölümüne İ,Ü,Ç,Ş harfleri olmayacak ayrıca şifrende ilk harf büyük sayı ve harf içermek zorunda birde öyle denermisin ?

5

Saturday, April 5th 2014, 8:34am

my.com ve en.allods.com dan trdeki hesabına ait mail dışında bir maille hesap al.sonra mail kutuna düşen maille aktifleştir my.com hesabını.sonra allodstr.comdan hesabına giriş yap ve hesabı taşı kısmına tıkla(allodstr.deyken). tabi bu sırada diğer iki sitede girişlerin açık olsun.sornsuz aktarıyorsun.
MOJNI/HEALER

6

Saturday, April 5th 2014, 9:04am

önceki hesabımla oyuna giremiyorum

önceki hesabımın e_mail adresini unuttum daha doğrusu bu adresi bana kuzenim almış ve o da 3 yıl önce aldığı hesabı hatırlayamıyor ve ben şuan oyuna giremiyorum :( e_mail adresi olmadan nasıl girebilirim ?Emeklerimin boşa gitmesini istemiyorum 3 tane 55 level charım o adresin içinde,lütfen bana bu konuda yardım ediniz.Teşekkürler........

7

Saturday, April 5th 2014, 3:42pm

Önceki adresinin emaili önemli değil diyorum bende :) allodstr.com a ıd ve pass la giriş yapacaksın.
MOJNI/HEALER

8

Saturday, April 5th 2014, 6:56pm

mojni dediklerini uyguladım yeni e postama girdim confirm registration a bastım böle yazıyo Verification failed
Verification of email ************@hotmail.com failed. mycomdada başka bi e postam giriş yapılı ne yapmam gerek

9

Saturday, April 5th 2014, 9:39pm

sıfırdan yepyeni bir mail al kendine o maille dene
MOJNI/HEALER

10

Monday, April 7th 2014, 5:31pm

yaptım bu sefer başarılı yazdı ama oyuna girince en baştan karakter açmamı istiyo

11

Monday, April 7th 2014, 6:25pm

Screeamy

Trainee

• Send private message

yaptım bu sefer başarılı yazdı ama oyuna girince en baştan karakter açmamı istiyo
Yukardaki free servere gireceksin aşağıdaki 14 nisana kadar ücretsiz server. karaterlerimiz free servere taşındı

12

Tuesday, April 8th 2014, 7:33am

free sunucu dediğin new frointer değilmi ondada karakter yok gözüküyo

13

Tuesday, April 8th 2014, 11:18am

Drakdish İle iletişime geçersen sorunun kısa sürede çözülecektir