You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, November 3rd 2016, 2:31pm

Öz Değiştirici sorunu

Merhaba arkadaşlar,

Son zamanlarda Öz Değiştiriciler ile ilgili sorunlar yaşanmaktadır.

Öz Değiştiricileri kullanırken bir ekran belirir ve kullandığınız karakter isminizi, kurallara uymadığından dolayı değiştirmeniz gerektiğine dair bir uyarı görürsünüz. Ancak karakter isminizi değiştirmeniz de mümkün olmamaktadır, ayrıca karakter isminizin kurallara aykırı olmasıyla ilgili aldığınız uyarı da bir hatadır.

Bu sorunu şu şekilde çözebilirsiniz; sürekli ırkınızı değiştirip login olmaya çalışın, bu işlem oyun tarafından birkaç defa karakter isminin uygun olmamasından dolayı kabul edilmeyecektir. Irkınızı değiştirmeye ve login olmaya devam edin. Birkaç denemeden sonra oyuna giriş yapabilecek ve de isminizi değiştirmeniz gerekmeyecek.

Drakdish

2

Thursday, November 3rd 2016, 5:02pm

xxmhsnxx84

Beginner

• Send private message

şuanda bu sorunu yaşıyorum dediğinizi yapmama rağmen olmuyor hala karakter yaratma ekranında sansürlenmiş ifade içerir uyarısı alıyorum 2 gündür oyuna giremiyorum

3

Friday, November 4th 2016, 2:56pm

u_10055829

Beginner

• Send private message

Bakın bu yöntemle sorun çözülmüyor dünden beri saatlerce denedim desteğe ticket atıyorum ordanda sonuç alamıyorum 3 gündür oyuna giremiyorum ve bu durum can sıkmaya başladızaten yazdıklarımıda silmişsiniz :@

Ya bu yöntem çalışmıyo demediğiniz çözümleri bize söylüyosunuz.
Ticket attım çözün şu durumu

4

Saturday, November 5th 2016, 12:06am

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Hakaret içeren kelimeler kullanırsan yorumların silinir bu normal.
Yoğunluktan dolayı cevap geç gelebiliyor hafta içi dönüş yaparlar sana.
.

5

Saturday, November 5th 2016, 6:31pm

u_10055829

Beginner

• Send private message

Hakaret içeren kelimeler kullanırsan yorumların silinir bu normal.
Yoğunluktan dolayı cevap geç gelebiliyor hafta içi dönüş yaparlar sana.
Bu gün4. gün ve oyuna giremiyorum sorunun çözümünü veriyosunuz ama olmuyo başka bi çözüm veriliyor oda olmuyo hafta içi dönerler diyosunuz benim giremediğim bu sürede hem oyun sürem gidiyo hemde gelişemiyorum ekipman olarak neden aptalca bi sorun yüzünden daha önce defalarca öz değiştirici kullandım hiç bi sorun yaşamadım şimdi böyle aptal bi sorun yaşıyorum hesabıma girip baksınlar olmadı karakter ismini sıfırlasınlar çok mu zor?

6

Saturday, November 5th 2016, 9:09pm

Discotech

Professional

• Send private message

Hafta içi dönüş yaparlar hafta sonu hizmet verilmiyor malesef.
.

7

Sunday, November 6th 2016, 11:01am

u_10055829

Beginner

• Send private message

Hafta içi dönüş yaparlar hafta sonu hizmet verilmiyor malesef.
Neden? 657 ye bağlı memur mu bunlar :D hafta içi 17:00 dan sonra hizmet yok hafta sonu hiç yok özel sektörsünüz siz memur değil

8

Sunday, November 6th 2016, 9:37pm

WasLey

Intermediate

• Send private message

9

Monday, November 7th 2016, 2:47pm

xxmhsnxx84

Beginner

• Send private message

Bakın bu yol çalışmıyo saatlerce denedim lütfen kaldırın ve ayrıca saat 17:45 hala ticketlara cevap yok sözde hafta içi yanıt gelicekti

10

Monday, November 7th 2016, 4:33pm

xxmhsnxx84

Beginner

• Send private message

Destek günlük 1 keremi mesaj atıyo acaba her gün saat 7 de cevap veriyolar ve başka cevap yok 6 günde 5 kere geri dönüş yaptılar onlardada yazdıklarımı okumadan otomatik cevaplıyolar heralde bi kulaklarını çekin şunların

11

Monday, November 7th 2016, 8:48pm

Discotech

Professional

• Send private message

Hemen hemen her gün cevaplamışlar ticketini daha ne bekliyorsun.Şu konuyu anlamamız lazım bazı işlemler ha diye çözülmüyor malesef,aynı gün içerisinde cevap verecekler gibi durum söz konusu değil.Bu konuyu bildirdim gerisi yetkili departmanın işi sonucu beklemek zorundasınız.
.

12

Tuesday, November 8th 2016, 9:41am

xxmhsnxx84

Beginner

• Send private message

Hemen hemen her gün cevaplamışlar ticketini daha ne bekliyorsun.Şu konuyu anlamamız lazım bazı işlemler ha diye çözülmüyor malesef,aynı gün içerisinde cevap verecekler gibi durum söz konusu değil.Bu konuyu bildirdim gerisi yetkili departmanın işi sonucu beklemek zorundasınız.
Arkadaşım karakter ismi değiştirmek isteyen arkadaşlara 1 saat içerisinde karakter isimleri sıfırlanıyo ve cevap geliyo benimkinide sıfırlasınlar yeni başka bir isim vereyim karakterime ha diyince çözülmüyo diyosun ama 7 gündür oyuna giremiyorum karakterimi geliştiremiyorum dominyona giremedim ve başka etkinliklerede birazda oyuncuyu düşünün p2p de oynuyoruz diye bu kadarda ezmeyin f2p de oynayanlara dakikasında cevap veriliyo.günde 1 kez cevap veriyolar ondada yazdığımı okumadan cevaplıyolar ben ne anlatıyorum gerekli departman bana ne cevap veriyo adamlara diyorumki öz< değiştirici sorunu karakter ismini kabul etmiyo ve değiştirmeme izin vermiyo yazıyorum onlar bana başka bi isim deneyerek deneyin sonrasında biz size istediğiniz ismi veririz ulan değişmiyo işte değişse ben neden 7 gündür bekleyim oyuna girebilmek için biraz okuyunda cevap verin(deneyerek deneyin sözüde destek departmanına ait yoksa ben böyle cümleler kullanmam)

13

Thursday, November 10th 2016, 12:51pm

xxmhsnxx84

Beginner

• Send private message

8 gündür destekle mesajlkaşıyorum resmen benimle dalga geçiyolar yada oyalıyolar ama sebebi nedir anlamıyorum derdimi sorunu anlatıyorum anlamamak için inat ediyolar bize karakter ismi verin biz değiştirelim dediler isim verdim daha açıklayıcı anlatırmısınız diyolar burda yazdığım postlar yüzündenmi bana yardımcı olunmuyo cevap verirmisiniz 8 9 gündür oyuna giremiyorum ve çok geride kaldım bilmiyorum bu giremediğim süre içinde alamadıklarım giden oyun sürem falan geri verilcekmi acaba.
Düne kadar her gün 18:00 19:00 saatleri arası tek bir cevap atarlardı dün onuda atmadılar bu sorun çözülemicek kadar büyükmü hesabıma girilip bakılabilirler yada karakter ismimi sıfırlayıp değiştirebilirler neden bu kadar uzadı acaba p2p de oynuyoruz diyemi? f2p de oynasak aylık 10 euro yerine 500 yada 1000 euro versek daha çabuk yardım ederlermiydi diye düşünmeden yapamıyorum neyse daha yazılcak çok şey var ama bu kadar yeterli

Rate this thread