You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, November 16th 2016, 4:37pm

Oyuna girildiğinde skillerin kullanılamaması

oyuna girdiğimizde 1 2 kere çıkıp tekrar girmeden skilleri kullanamıyoruz. fotoğraf çekmeyi unuttum tekrar başıma gelince fotoğrafıda eklerim buraya. sanırım patchdan sonra olmaya başladı bu daha önce hiç karşılaşmadım çünkü.

2

Thursday, November 17th 2016, 3:32pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Bildiri için teşekkürler.
.

3

Tuesday, January 31st 2017, 12:54pm

Occupation: Student

• Send private message

Kar Senatoryumundan alınan Aoido Dansı "/" Komutu çalışmıyor

Merhaba Sayın Allods Yönetimi

Bir Hatadan bahsetmek istiyorum.
Biliyoruz ki Kış ayındayız ve allods yönetimi Kar Senatoryumunu açarak oyunu zevkli hale getirdi.
Ancak hatıralık eşya satıcısındaki Aoido Dansı komutu çalışmıyor.

4

Friday, February 17th 2017, 11:46am

Ruling

Beginner

• Send private message

Oyuna giriş yapamıyorum.

d

This post has been edited 1 times, last edit by "Ruling" (Feb 20th 2017, 8:51pm)

5

Thursday, September 7th 2017, 10:46pm

beyaz kale

GÖREVE İLK ELİZA RİSİNA BENİ BEYAZ KALEYE YOLLADI FAKAT BEYAZ KALEYE GİTTİKTEN SONRA UNN U KURTARDIKTAN SONRA GEMİYE BİNİCEKKEN GEMİYE BİNEMEDİM VE NEZEBE IŞINLADIM AMA BİR DAHA BEYAZ KALEYE GİDEMEDİM YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM SERVERIN İSMİ smugglers paradise

6

Saturday, October 13th 2018, 3:31pm

Oyun başlatmada sorun

oyun launcherından sonra server a bağlanamadan oyun kapanıyor ne yapmam gerekiyor acaba ?

7

Saturday, October 13th 2018, 5:06pm

Nefertiity

Trainee

• Send private message

Bunun nedeni yaygın olarak ''Bakım'' ile alakalı olabiliyor. Bakım zamanlarında bu hatayı çok kez alıyoruz. Sorun hala devam ediyorsa oyunun kurulu olduğu klasörden ''launcher'' clienti ile açmayı deneyiniz. Bunlara rağmen sorun hala devam ediyorsa Destek sistemimize bir ticket göndermenizi tavsiye ederim.
İyi oyunlar

8

Sunday, October 14th 2018, 9:43am

launcher da da server durumunda shard1 cevirimdışı olarak görünüyor 3 gündür bakım değildir sanırım bir yerde bir sorun var ama bulamadım ticket attım fakat yanıt gelmedi

9

Sunday, October 14th 2018, 6:46pm

Nefertiity

Trainee

• Send private message

Destek ekibimizin size geri dönüş sağlama süresi yoğunlukla alakalı olabilir. Biraz daha beklemenizi rica ediyorum. ^^

10

Sunday, October 14th 2018, 7:20pm

şu anki güncel serverin adı ney acaba öğrenebilirmiyim ?