You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, November 30th 2016, 12:18am

Bir gemi yaklaşıyor kaptan

Çok eski zamanlar yakın zamana kadar çok farklı nicklerle oynadım. Bugün veya yarın p2p serverında birkaç arkadaşımla tekrar başlayacağız . İmp de kasacağım . İttifaktaki karakter boşa gidecek . Bir haftalikta ücretsiz oynama hakkımız olucak steam accountlarina . Tekrar oynamak veya denemek isteyen arkadaşları yorumda bulunsun ...

2

Wednesday, November 30th 2016, 7:51am

Emre hosgeldin kardeşim. Ben şuan imp tarafında oynuyorum, nick Baris. güzel birlik ortamı var Brotherhood clanındayım. biraz oyuncu eksigimiz var ama seviyeli güzel bir ortamımız var. iyi oldu geldiğin :)

3

Sunday, December 4th 2016, 10:29am

Çok eski zamanlar yakın zamana kadar çok farklı nicklerle oynadım. Bugün veya yarın p2p serverında birkaç arkadaşımla tekrar başlayacağız . İmp de kasacağım . İttifaktaki karakter boşa gidecek . Bir haftalikta ücretsiz oynama hakkımız olucak steam accountlarina . Tekrar oynamak veya denemek isteyen arkadaşları yorumda bulunsun ...

Ne zaman bir hafta ücretsiz oynama hakkı gelecek? Ayrıntılı bilgi alabilir miyim lütfen

4

Sunday, December 4th 2016, 11:51am

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Ne zaman bir hafta ücretsiz oynama hakkı gelecek? Ayrıntılı bilgi alabilir miyim lütfen
Forumu takip et lütfen.Duyuru yapılır geleceği zaman.
.

5

Monday, December 5th 2016, 12:21am

steamdan yeni giriş yapanlara bir hafta üyelik veriliyor .

6

Monday, December 5th 2016, 8:44pm

Ben de yeni giriş yaptım fakat bedava üyelik verilmedi

7

Monday, December 5th 2016, 11:53pm

Ben de yeni giriş yaptım fakat bedava üyelik verilmedi
ilk girirste üyelik göstermiyor steamden actiysan eger siteye giris yapmani istiyor login kısmının altinda steam isaretine basarak giris yap de oradan staem üyeligine giris yap ve oyuna tekrar girdiginde verecektir daha bugün bi arkadasim aldi .