You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, December 22nd 2016, 10:53am

Baslamakta Kararsizim p2p

P2P ye başlamayı düşünüyorum kafamı kurcalıyan 2 3 soru var.
Öncelikle Oyuncu sayısı her yerde oyuncu sayısının kıtlığından bahsedilmiş oyuncu olmazsa oyun olmaz dimi :D Pazar olsun PVP olsun Dungeonlar olsun yanınızda başka oyuncular olmadan yapılamayacak şeyler vardır illaki Oyun bana dungeon görevi veripde veya dungeondan item yapmak istediğimde 2 3 gün boyunda adam aramak zorunda kalmam dimi :D
2. Olarak P2P severinde pazar üzerinden gold ile kristal alabiliyormuyuz veya görevle kristal kazanabiliyormuyuz P2P serveri için illa her ay para yatirmak zorundamiyiz ? Her Ay 1000 kristal kasarak bir süre sonra ücret vermeden oynamak mümkün mü?
3. Olarak Aklımda WoW a geri dönmekte var. Düşünüldüğünde WoW ile ayni fiyata denk geliyor ortalama Bu oyunun prim yapmasi icin oyuncu kazanmalı ama fiyata bakarsak en büyük etken bu bu oyuna başliyacağima adam gidiyim WoW a başliyim diyodur :D

Sorularım bunlar arkadaşlar eğer cevaplarsanız teşekkür ederim.

2

Thursday, December 22nd 2016, 11:27am

ben halen aktif bir p2p oyuncusu olarak sorularına cevap vermek istiyorum

evet bir oyuncu sıkıntımız var diğer serverlerle kıyaslandığı zaman ama bu raidleri yani deyiminledungeonları yapamacak kadar az değil şuan bizim birlikte yani türk birliğinde aktif olarak 20 ye yakın oyuncumuz var buda dungeonlar için gerekli olan oyuncu sayısını karşılıyor bir çok kişi oyuncu az deiyip gelmeyince oyuncuda çoğalmıyor tabi bende isterim birliğimizin 50 veya 100 kişi ile aktif olması oyunun zevkini daha iyi yakalarız ama şuan için tüm raidleri yapabiliyoruz

2 soruna gelince oyunda gold kasarak kristal alamıyorsun doğal olarak heray üyelik alman gerekiyor yada 3 aylık alınsan alırsan 2 aylık para ile 3 ay oynamış olursun yani 1 aylık 10 Euro 3 aylık 21 Euro

3 soruna gelirsek benim daha önce attığım mesajlarıma ulaşabilirsen orda wowda oynadığımı ve allodsta daha fazla zevk alıdığımı belirttim wowu bırakıp tekrar döndüm allodu bırakmamın sebibide briliğimiziin o zaman dağilmış olasıydı şimdi bir birliğimiz var ve yeterli oyuncumuzda mevcuttur tabi bu oyundan zevk alma kişilere göre değişiklik gösterebileceğinden çok fazla bişe diyemeyeceğim

gelirsen msj atarsın kardeşim oyundaki ismim Yalesa saygılar

Rate this thread