Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, Allods Online Forum sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Thursday, December 22nd 2016, 4:33pm

Savaş planörü

Nasıl bir Savaş Planörü alabilirim?
"Maksimum "Dirilme" seti, Nadir Nesne Dükkanı'ndan Savaş Planörü almanı sağlayacak bir kupon içerir (Savaş Kaykayı için indirim kuponu). Yalnızca bu kuponun sahipleri bir Savaş Planörü alabilir. Masraf: 3.000 Özel veya temel Kristal.

Koleksiyon sürümü açıklamasında yazan rakam 3K iken . Nadir nesne dükkaninda 6K gözükmektedir . Lütfen dizeltiniz

DÜZELDİ

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "yollcu" (Dec 22nd 2016, 7:31pm)

2

Friday, December 23rd 2016, 5:47am

Merhaba,
Ben bişi sormak istiyorum.
Her iki koleksiyoncu sürümü de planörü veriyor sanırım,
Savaş planörünü kuponunu sadece 45 euroluk koleksiyoncu sürümünden mi elde edebiliyoruz ?

Teşşekkürler...

3

Friday, December 23rd 2016, 6:55am

Discotech

Moderatör

Meslek: Teknik Destek

• Özel mesaj gönder

Arkadaşlar her paketin verdiği nesneler farklı,lütfen paketi inceleyin gerekli açıklamalar ve ekran görüntüleri mevcut.
.