You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Saturday, April 5th 2014, 8:12pm

Oyuna giremiyorummmmmmm

esas kullanıcı adımı kullanarak oyuna kabul edildim fakat e_mail adresimi hatırlayamadığımdan dolayı oyuna girişte e_posta adresini yazamadım ve böylece oyuna girememiş oldum:(e_mail adresi olmadan oyuna nasıl girebilirim bu konuda bana yardım edebilecek arkadaşımız var mı,ne yapmam gerekiyor?Ata charım o adresin içinde bu yüzden benim için çok önemli emeklerim boşa gitmemeli :( Lütfen bana bir yardım eder misiniz Teşekkürler

2

Sunday, April 6th 2014, 12:47pm

sacrifice

Beginner

• Send private message

E-posta adresin olmadan nasıl aktardın hesabını ben onu anlamadım :S

3

Sunday, April 6th 2014, 12:58pm

esas kullanıcı adımı kullanarak oyuna kabul edildim fakat e_mail adresimi hatırlayamadığımdan dolayı oyuna girişte e_posta adresini yazamadım ve böylece oyuna girememiş oldum:(e_mail adresi olmadan oyuna nasıl girebilirim bu konuda bana yardım edebilecek arkadaşımız var mı,ne yapmam gerekiyor?Ata charım o adresin içinde bu yüzden benim için çok önemli emeklerim boşa gitmemeli :( Lütfen bana bir yardım eder misiniz Teşekkürler
Merhaba, melekkkkkk

Allods Online Türkiye 5.0 güncellemesi ile oyun ile beraber portalda değişti. Eski sitesi "https:allodstr.com" adresine giriş yaparak kullanıcı adınızı ve şifrenizi giriniz, ardından "Hesabımı Taşı"'ya tıklayın yeni portala atar sizi "https:tr.allods.com" ordan yeni bir üyelik açıp giriş yaptıktan sonra (Bu yeni üyelik portal hesabınız olacak bir nevi) hesabınızı aktarıp yeni launcher'ı indirip Sarnaut evrenine adımınızı atabilirsiniz ^_^ iyi oyunlar ve iyi forumlar dilerim...

4

Sunday, April 6th 2014, 1:01pm

peliyeke

Beginner

Occupation: tapınak

• Send private message

ulan ne aptalsınız bir e-posta unutulurmu anlamdığım şu nasıl aktardın hesabı

5

Monday, April 7th 2014, 9:36am

i_mail

eski sitede kullandığım adı ve şifreyi''hesabımı taşı''diyerek yeni portala aktarım oldu .Oradan yeni bir üyelik açıp giriş yaptığımda eski hesap değil yeni oyun hesabı açıldı.Tekrar denediğimde e_mail adresimle oyuna girmem söylendi,ama ben e_mail adresimi unuttuğum için önceki hesabıma girip oyuna giriş yapamadım. :( e_mail olmadan oyuna nasıl girebilirim?ata charım o adreste bulunuyor .lütfen bu konuda yardım eder misiniz?teşekkürler