You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Sunday, April 6th 2014, 4:01pm

İttifak İmparatorluk

Şuanda ve gelcek zamanlarda güçlü olan taraf hangisi olur sizce ? ittifak impler?ikincisi sdizce hangisini tavsiye edersiniz?

2

Monday, April 7th 2014, 4:33pm

Screeamy

Trainee

• Send private message

Bana kalırsa imparatorluk olacak gibi birlik savaşlarında güçlü birliklerin çoğu imparatorluk

This post has been edited 1 times, last edit by "cisco32" (Apr 7th 2014, 4:40pm)

3

Monday, April 7th 2014, 4:37pm

GeLoZaMaN

Beginner

Occupation: Öğrenci

• Send private message

İmparatorluk bnce

4

Monday, April 7th 2014, 8:05pm

WasLey

Intermediate

• Send private message

İmparatorlugun ne halde olduğunu bilmiyorum ama ittifak novagradda adım atacak yer kalmamış ve hemen hemen hepsi 60 lewel ittifak daha güçlü gibime geliyor.

5

Thursday, April 17th 2014, 12:21pm

Pagandum

Beginner

Occupation: Muhasebe

• Send private message

oyuncu vardır bırde oduncu vardır bence ıttıfaktakılerın coğu oduncu :DD

6

Thursday, April 17th 2014, 1:21pm

Arkadaşlar peki fiyatlar ne durumda? başlasak mı?

7

Thursday, April 17th 2014, 1:52pm

dann

Beginner

• Send private message

Gördük impin oyunculuğunu 2 hafta dayandılar SonofSigma ne vaad etti merak ettim:D
PublicEnemy/DanN

KİNG WARRİOR

TUĞRA

8

Thursday, April 17th 2014, 2:01pm

Gördük impin oyunculuğunu 2 hafta dayandılar SonofSigma ne vaad etti merak ettim:D

publicenemy sana ne vaad etmişti ?

9

Thursday, April 17th 2014, 2:04pm

oyunda şuan sorunmu var açılmıyorda bende?

10

Thursday, April 17th 2014, 2:18pm

konuyu tartışma ortamına getırenlerın konuları silinecektir
Bu hesabımı artık kullanmıyorum.Şuan kullandığım hesap : KenanReiz

11

Thursday, April 17th 2014, 3:56pm

İmparatorluğu da İttifakı da en kötü zamanlarında oynamış biri olarak (İttifak öndeyken İmparatorlukta, İmparatorluk öndeyken İttifaktaydım. Bu da benim şansım^_^) şunu söyleyebilirim. Fark hiç bir zaman oyunculuk yönünde olmadı. Hırsı yüksek taraf öne geçti. İmparatorlukta büyük bir kısım hırslı ve maddi açıdan önde insanlardı fakat oyuncu sayısının azlığı gelişmeyi yavaşlatıyordu. İttifakta bunun tersiydi. Daha sonra profilde REACTION'nın dağılması gibi gözüken olayda ittifakta oyunu oyun gibi oynayan bir çok oyuncu oyunu bıraktı. Sadece bir birlik ile sınırlı değil. Ve ittifaka herhangi bir faydası olmayan, hazırı kullanan "asalak" diye tabir edebileceğimiz oyuncu kitlesi yerleşti. Zoru görenler taraf değiştirdi, oyunu bıraktı. Çoğunluk bırakınca onların arkadaşları bıraktı. İmparatorluk öne geçti... Gelecek içinse söylenebilecek tek şey içindeki birlikler erken birleşen taraf öne geçicek.
Righteous in Wrath

12

Thursday, April 17th 2014, 5:19pm

Ha bu arada, birleşmek birliği dağıtıp yarısını bir birliğe, yarısını başka birliğe geçirmekle olmaz. Aynısını 2. kez yapan karşı taraftaki bir takım arkadaşlara söylemiş olayım.
Righteous in Wrath

13

Thursday, April 17th 2014, 5:59pm

WasLey

Intermediate

• Send private message

Ha bu arada, birleşmek birliği dağıtıp yarısını bir birliğe, yarısını başka birliğe geçirmekle olmaz. Aynısını 2. kez yapan karşı taraftaki bir takım arkadaşlara söylemiş olayım.

Rush birliğinin ismi değişmiş galiba Sonofsigmaydı yanlış hatırlamıyorsam

14

Thursday, April 17th 2014, 6:16pm

Rush birliğinin ismi değişmiş galiba Sonofsigmaydı yanlış hatırlamıyorsam

:D Sons Of Sigma EU'dan gelen bir birlik. Açıkçası çoğunluğun Monster Inc.'e gitmesine beklerdim. Orası S.o.S'tan daha iyi. Hazırcı kişiliklerine daha çok uyuyor.
Righteous in Wrath

15

Thursday, April 17th 2014, 6:28pm

konuyu tartışma ortamına sürükleyen mesajlar silinecektir.
Bu hesabımı artık kullanmıyorum.Şuan kullandığım hesap : KenanReiz

16

Thursday, April 17th 2014, 6:36pm

Rush satildi veya batti batmaz o birlik tarihi var cunki themden sonra rushda sonsofsigmaya gecti ayrica ittifakin guclu olmasi gibi bi ihtimal yok suana kadar girdigim vahsilerin kanlilarin arenalarinin %80 ini aldik

17

Thursday, April 17th 2014, 7:53pm

Rush satildi veya batti batmaz o birlik tarihi var cunki themden sonra rushda sonsofsigmaya gecti ayrica ittifakin guclu olmasi gibi bi ihtimal yok suana kadar girdigim vahsilerin kanlilarin arenalarinin %80 ini aldik

Rushın tarihi? Oyuna başladığın tarihi sorabilir miyim?
Righteous in Wrath

18

Friday, April 18th 2014, 12:46am

Rushın tarihi? Oyuna başladığın tarihi sorabilir miyim?

11.12.2012 , fazla Rush üzerinden yorum yapmayın. Bilmediğiniz veya bilipte kendi yorumunuzla yanlış tarafa çektiğiniz durumlar...Çok çok merak edenler oyundan pm atabılırler,ts e gelıp bilgi alabilirler...
Hatebreed

19

Friday, April 18th 2014, 6:48am

waqee

Trainee

• Send private message

Rush in patlamasına üzüldüm türk birliğidir sonuçta
çok s evdiğimiz arkadaşlarımızda vardı orada
kapımız daima acık hepsine selam olsun
:thumbup:

This post has been edited 1 times, last edit by "seniseviyorum" (Apr 18th 2014, 6:53am)

20

Friday, April 18th 2014, 7:05am

Rush in patlamasına üzüldüm türk birliğidir sonuçta
çok s evdiğimiz arkadaşlarımızda vardı orada
kapımız daima acık hepsine selam olsun
ne Rush Dagildimi??? Sebep :huh: