Vous n’êtes pas connecté.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

06. 04. 2014, 17:01

Sandıklar

Arkadaşlar bikaç planım olduğu için şu aşşağıda gördüğünüz sandıkları açmama yı düşünyorum 60 60 lvla kdr.sizce bi sorun olurmu?yani misal sandıklardan çıkacak oyun işçin önemli bişi varmı?giysilerifalan demiyorum.önemli görev gibi bi şey varmı içlerinde?öyle bişi çıkıyormu bu sandıklardan.?

2

06. 04. 2014, 18:19

peliyeke

Débutant

Travail: tapınak

• Envoyer un message privé

ne!!! yav zatin 4.00 dekinin aynısı esans filan verir herhalde tütsü v.b şeyler

3

06. 04. 2014, 22:32

ayhanbaylan

Débutant

Dostum kendi leveline göre item vermiyor. Kaç levelin sandığıysa o level için veriyor itemi
60 da da açsan 7 levelse 7 level lik item verir.

4

07. 04. 2014, 13:58

xxxbeoghxxx

Débutant

içinde işe yarar sadece 7 tütsü var.
Mozilla / FirefoxGirl

5

07. 04. 2014, 16:39

Screeamy

Apprenti

Bu sandıktan nadir nesne itemi çıkmıyor diye biliyorum levelin için mavi sandık veriyor diye biliyorum ama yinede sizin terciğiniz

6

07. 04. 2014, 16:42

GeLoZaMaN

Débutant

Travail: Öğrenci

60 Level mi oldu şimdide

7

08. 04. 2014, 19:46

xxxbeoghxxx

Débutant

Bu sandıktan nadir nesne itemi çıkmıyor diye biliyorum levelin için mavi sandık veriyor diye biliyorum ama yinede sizin terciğiniz

sandıklar bitince 7 tütsü veriyor diye hatırlıyorum eskiden. o sandıktan görmeyeli 1,5 sene oldu :D
Mozilla / FirefoxGirl

8

08. 04. 2014, 19:52

CaptainMami

Débutant

Görev ile ilgili bir şey çıkmıyor ancak seviyene uygun item veriyor. Seviye derken sandığın seviyesi karakterin değil.

Noter cette discussion