You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Monday, April 7th 2014, 1:55pm

Görev Hatası

Bir görev verdim ve gök kulesine gittim gök kulesinde görev yaparken birden oyun attı ve şuan gök kulesinden atıldım ve bütün görevler silindi şu an umoyrada başıboş geziniyorum

2

Tuesday, April 8th 2014, 8:45am

yukarı şehirde ortada bi yer var. orada geçidi gıdıklayıp gök kuleye çıkıyorsun.
Mozilla / FirefoxGirl

3

Tuesday, April 8th 2014, 8:59am

peliyeke

Beginner

Occupation: tapınak

• Send private message

şu körfezdeki bekçi sırtlanların görevi nası halladecik

4

Tuesday, April 8th 2014, 11:17am

ışınlıyıcıdan gökyüzü kulesine tekrar gidip etraftaki görevleri ala bilirsin

5

Tuesday, April 8th 2014, 6:07pm

6

Monday, December 15th 2014, 9:19pm

"Görev Bul" çıkan görevleri bulamıyorum

Ben oyuna cok uzun bir aradan sonra geri dönüş yaptım. karakterımı kaldıgım yerden kasmaya devam derken bir yerde takıldım. Görev Bul seçeneğini kullanarak görevleri bulup yapıyorum fakat 2 görevi yapamadım cunku nerde oldugunu bılmıyorum yeterınce bılgı vermıyor ve görev bul sürekli bu iki görev arasında gidip geliyor

Görevler Yıpranmış Mozaik harita ve Işık Hizmetkarı. Hedefe git dediğimde rota bulunamıyor hatası alıyorum

Lütfen yardımlarınızı bekliyorum

7

Monday, December 15th 2014, 9:33pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Kaç levelsin şu anda?
.

8

Monday, December 15th 2014, 9:56pm

Kaç levelsin şu anda?

Şuan 59 levelim fakat karakter eski bir karakter ve eskiden taraf değiştirmiştim o yüzden bütün görevleri en baştan yapıyorum karışık olarak

9

Monday, December 15th 2014, 10:13pm

Selamlar.

Taraf değişmeden dolayı bazı görevler tekrardan açılmıştır.Dikkate almayınız lakin yakın levelde ki görevlenirinizden eksikleriniz bulunduğunu sanıyorum.Harita üzerinden kontrol ederek atladığınız görevleri bitiriniz.

İyi Forumlar.

10

Monday, December 15th 2014, 10:25pm

Selamlar.

Taraf değişmeden dolayı bazı görevler tekrardan açılmıştır.Dikkate almayınız lakin yakın levelde ki görevlenirinizden eksikleriniz bulunduğunu sanıyorum.Harita üzerinden kontrol ederek atladığınız görevleri bitiriniz.

İyi Forumlar.

kötü oldu bu mecburen tüm oyunu gezip tek tek bulacağım görevleri. yardım için teşekkürler

11

Sunday, March 1st 2015, 5:02pm

gibat magrasına giremiyorum

Arkadaşalar gibat magralarında görev yaperkene öldüm gibat magralrına girmeden önce gibat kasabada aldgım bi görev vardı mecmuri ziyaret diye arafa gitmemi istiyordu reen kastgım için yumurta acık oldgundan o görevi aldım ama tamamlamadım gibat magrasında ölünce araftakı görevide yapım dedim ve görevi tamamladım ama beni gibat kasabaya attı gibat magralarına şimdi giremiyorum ısınlıycıda gibat magralrı acık degil gibat magralrına ilk gittigimiz havadakı yolda yok ne yapmam gerekıyor yardımcı olurmsunuz gibat magralrındakı görevlerim kaldı şimdiden herkeze teşekür ederim iyi oyunlar :S :S

12

Sunday, March 1st 2015, 5:56pm

Discotech

Professional

• Send private message

Merhaba
Gipat mağarasına ışınlandıysanız ışınlanmanızda,Gipat Parçası,Gipat Mağaraları açık olması gerekiyor sekmeye tıklayıp ışınlanmayı deneyin ayrıca çantanızda usturlap benzeri bir nesne olması gerekiyor ona tıklayıp gökyüzündeki geçittende gitmeniz mümkün.
.

13

Sunday, March 1st 2015, 6:42pm

teşekür ederim cantada usturlap varmıs dikkat etmemiştim :thumbsup:

14

Wednesday, April 22nd 2015, 7:22pm

merh
Selamlar.

İyi Forumlar.
merhaba,
bende de aynı görev var fakat ben taraf değiştirmedim oyunda görev bul deyince aynı görev çıkıyor ve nerede oldugunu bilmiyorum 56. seviyeyim imparatorluk

15

Wednesday, April 22nd 2015, 7:53pm

merh
Selamlar.

İyi Forumlar.
merhaba,
bende de aynı görev var fakat ben taraf değiştirmedim oyunda görev bul deyince aynı görev çıkıyor ve nerede oldugunu bilmiyorum 56. seviyeyim imparatorluk
Merhaba.

Hangi görevde takıldın görevin adını yazarsan yardımcı olurum. imparatorluk tarafından da bana ulaşabilirsin.

16

Sunday, March 27th 2016, 7:15am

50.Seviye Görev Sorunu

Görev bulundu, konu kilit lütfen
İzmir - 35
Gediz Üniversitesi - Grafik Tasarım

## AllodsOnline GMBH.

This post has been edited 1 times, last edit by "yabanci27" (Mar 27th 2016, 7:26am)

17

Tuesday, February 21st 2017, 12:24pm

Gizem mührü kristali

Merhaba ben ferris in sanrautun gizlemleri kısmındaki Mutlak görevini gizem mührü kristali ile tamamladım ancak sanırım ferris 2 gelişim aşaması veriyormuş galiba ben tek gelisim aldım.
Görevleri bir kısma kadar tamamlayıp dieldize kadar geldim ancak görev kalmadı ne yapmalıyım bilmiyorum.
Yardımcı olursaniz sevinirim.

Teşekkürler..

18

Friday, August 4th 2017, 6:04pm

Görev vermiyor

Ammerde devam görevleri vermiyor. oyun tıkandı kaldı. ( steamdan bağlanıyorum ) :thumbdown: :thumbdown:

19

Saturday, August 5th 2017, 12:57am

Görev kitapçığının dolu olmadığına ve görevi almak için yeterli seviyede olduguna emin misin?

20

Saturday, August 5th 2017, 10:13pm

Discotech

Professional

• Send private message

Ammerde devam görevleri vermiyor. oyun tıkandı kaldı. ( steamdan bağlanıyorum
Merhabalar,

Bize seviyeni belirtirsen yardımcı olmaya çalışacağım ?

Görev kitapçığının dolu olmadığına ve görevi almak için yeterli seviyede olduguna emin misin?
Cevapladığınız için teşekkürler.
.

Rate this thread