You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Monday, February 13th 2017, 6:41pm

Yardımcı program

Uzun süredir bilmekte olduğum bir şey hakkında bilgi edinmek istiyorum.
Allods'u oynayan Youtuberlarda da bunu görüyorum tam adını bilmiyorum ama pve baskın ve pvp lerde çok yardımcı oluyor.
Yardımcı program gibi birşey bu ve bu tür programları kullanmak yasakmı bilmek istiyorum.
Eğer yasak değilse bilen biri link atabilir mi ?

Teşekkürler...

2

Monday, February 13th 2017, 10:37pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Yardımcı Addons eklentileri kullanmakta sıkıntı yok.Harici proğramlar yasaktır ve hesabınızın süresiz olarak kapatılmasına neden olur.
.

3

Wednesday, February 15th 2017, 8:31am

Yardımcı Addons eklentileri kullanmakta sıkıntı yok.Harici proğramlar yasaktır ve hesabınızın süresiz olarak kapatılmasına neden olur.
Benim bahsettiğim program hangi gruba giriyor söylermisin acaba benim kullanma amacım pve de dps skalasını görmek pvp de buffların ne zaman çıkacağınin cooldown ı gösteren bi program biliyorum ama bulamadım.

4

Wednesday, February 15th 2017, 2:50pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Bahsettiğin proğramlarda sıkıntı yok,addons konusunda kullanan oyuncular ile iletişime geçmelisin,ben kullanmıyorum.
.

Rate this thread