You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, August 8th 2014, 9:48pm

journey

Beginner

• "journey" started this thread

• Send private message

char acmak

yenıden oyuna başlıcam 0 dan acmak istiyorum reankarne yapıcam onla devam edıcem artık hangı sınıfı onerırsınız cok kararsızım bı yardımcı olurmsunz :huh:
_-*_NEGA_-*_

2

Friday, August 8th 2014, 11:26pm

3

Saturday, August 9th 2014, 9:50am

WasLey

Intermediate

• Send private message

Eskiden impte nega paladin vardı o sen degil misin

4

Sunday, August 10th 2014, 11:04am

Kardeş paladin aç bak keyfine,hem parti bulma sıkıntısı yok hemde yok artık ohaaaa dedirten dps i var sözde güya son gelen patchle yorgunluk diye bi numara geldi ama cık oda hikaye alayına gidiyor halen önünde duran yok yakınımızdan gecse ezik bi paladin bile kül oluyoruz,ha dersen ben hem süper keseyim alayına gideyim bide ölümsüz olayım GM gibi şifa atayım kendime o zaman paganda açabilirsin yalnız paladin gibi rahat parti bulamazsın o ayrı,birde 5.02 de sözde nerf yicek denen deri giyiyor gibi gözüken ama aslında titanyum giyen ölümsüz bir o kadar da güya destek klası olması gereken hareket etmeden bile 4kişi aynı anda kesebilen imbamı imba opmu op 2 yıldır nerf yiye yiye bir türlü düşmeyen ozancımız var onuda açabilirisin,geri kalan klaslar şuan için düşünme bile haa burası allods her dönemde 2 klas kral olur kalanlar yalan olur bugun king diye actın yarın çöp olur,bi ozan o duruma düşmedi düştünü hiç görmedim çıktı ilk gun 12 vs 1 alayına gider yapan ozan bugun 8vs1 yapabiliyor :) yani 2 senede anca bu kadar düştü bide paganları eklediler başımıza 1.2m golda özü gidiyor paganın sen düşün,paladin çok ayrı bir hikaye sözde tank ama ne hikmetse hem tanklıyor hemde büyücü bile dps de geciyor böle bir tezatın olduğu 2.bir oyun göremessin tadını çıkar.

5

Saturday, February 21st 2015, 1:06am

EsMc26

Beginner

Occupation: ESNAF/ÖĞRENCİ

• Send private message

oyun içi yardım

eski karakterim taşınmadığı için yeni karakter açtım görevlerde yardımcı olabilecek ve ts ortamında düzgün muhabbeti olan bi birlik varmı imparatorlukta büyücü açtım solo takılıyorum grup ortamında daha zevkli oluyor oyun pm atarsanız birlikte oyun oynayabiliriz EmergencyReiS oyun içi pm herkese iyi forumlar eğlenceli oyunlar dilerim 8o ^^

6

Sunday, February 22nd 2015, 12:16am

EsMc26

Beginner

Occupation: ESNAF/ÖĞRENCİ

• Send private message

kimsenin kimseye yardım etmeye amacı yok anlaşılan :)

7

Friday, June 5th 2015, 9:41pm

Occupation: Tanking

• Send private message

Oyuna geri dönüş & Tavsiyeler

Merhaba arkadaşlar öncelikle kendimi tanıtayım.Ben Ahmet Kürşat.Oyunu profesyonel olarak oynuyordum bu neredeyse 2 yıl önceydi.Kolgezer nickiyle LORDS guildinde uzun bir süre yer aldım.Bir çok oyun denedim ama allods dan aldığım tadı hiçbirinde bulamadım.Bende acaba geri dönüp devam mı etsem dedim.Aklımda daha netleştirmedim ama yinede sizlere bir kaç konuda danışmak istiyorum.Sizlere bir kaç sorum olacak bunları cevaplamanızı istiyorum.
1-Mevcut para kasma yolları genel olarak nelerdir ve ne gibi sürede nasıl bir getirisi olur?
2-İş görür bir item seviyesi için(turuncu gibi..)ne kadar süre emek sarfetmem lazım?
3-Günlük oyuna harcayacağım süre ne gibi bir aralıkta olur?
4-Oyun içerisinde çekişmeli ve içten bir ortam varmı?

Şimdiden yorum yapacak arkadaşlara teşekkür ediyorum.Hepinize zevkli oyunlar arkadaşlar.

8

Friday, June 5th 2015, 10:03pm

Merhaba

1- Sorunun cevabı olarak gold kasmak için savaş alanlarını kullanabilirsin yeni savaş alanları eklendi ve aynı zamanda element krallığından gold kasabilirsin.

2- Sorunun cevabı olarak şuanda mor item seti mevcut henüz turuncu itemlere geçilmedi ve item geliştirmek artık çok daha kolaylaştırıldı ve yine akıncılar ile ada yapmaya devam edebilirsin sektör 1 ve 2 de anahtar harcamadan akıncılara extra gold vermeden rahatça itemlerini dize bilirsin.

3-Sorunun cevabı olarak online oyunlar neticede uzun süre online olmanı gerektiriyor ve bizimde yeterince online olmamız diğer oyuncuları daha hızlı yakalamamızı sağlıyor.

4- Sorunun cevabı olarak'ta yeni eklenen savaş alanları olsun dominyonlar olsun element krallığında ki pvp alanları olsun gayet çekişmeli ve eylenceli geçiyor.

Umarım oyuna döndüğün zaman eğlenceli zaman geçirmeye devam edersin.

İyi Forumlar ve İyi Oyunlar.

9

Saturday, June 6th 2015, 12:47pm

Occupation: Tanking

• Send private message

Yorumunuz için teşekkürler.Keyifli forumlar.

10

Sunday, May 29th 2016, 3:44pm

oyunda yeniyim önerilerinizi dinliyorum :)

mrb arkadaşlar oyuna yeni başlıcam daha önce 3 yıl önce oynuyordum tabiki değişmiş ücretli sunucu olduğunu gördüm paradan yana sıkıntım yok hangi serverde başlamalıyım ikincisi hangi clasda bunun için bir rehber varmı araştırdım ama bulamadım sizlerden yardım isiyorum teşekkürler şimdiden ..

11

Sunday, May 29th 2016, 4:04pm

P2P sunucusunun F2P den farkı için TIKLA

P2P sunucusundaki tek Türk birliği hakkında bilgi almak için TIKLA

F2P Sunucusu Piranalar Birliği Define Avcısı

12

Wednesday, February 15th 2017, 2:58pm

Oyuna başlamayı düşünüyorum

Selamın aleyküm, oyuna başlamayı düşünüyorum. Hatta şuan iniyor fakat oyun hakkında pek bir şey bilmiyorum.Temel birkaç şeyi anlatırsanız sevinirim. Birde şu ücretli ve ücretsiz sunucu farkı meselesi var. Karakterler hakkında ufak tüyolar pek de fena olmaz. Şimdiden TEŞEKKÜRLER. :) :)

13

Wednesday, February 15th 2017, 3:07pm

BAŞLIYORSAN P2P BAŞLA OYUN GÜZEL AMA P2P GÜZEL (PARALI SERVER) BEDAVA SERVERDA ÇOK HAKSIZLIK VAR ASLA ONLARA YETİŞEMESSİN O YÜZDEN P2P BAŞLA

14

Monday, February 20th 2017, 10:59am

gelirsen bekleriz imp tarafındayım
yardımcı olurum
Melony /
Melonty
:thumbup: (p2p can. gelin sizde canlanın)

15

Sunday, April 16th 2017, 1:24pm

Oyuna geri dönmek istiyorum.

arkadaşlar 2011-2013 yıllarında oynamıştım oyunu. Legvana nickiyle Pagan karakteri oynuyordum. uzun bi süre önce kullanılmayan hesapların silindiğini duymuştum bu doğrumu? ayrıca tekrar başlarsam çok geridemi kalmış olurum?

16

Sunday, April 16th 2017, 11:38pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Merhaba,

Forum üzerinden yardımcı olamıyoruz '' Destek '' ekibimize bildirimde bulunmalısın.
Gerekli bilgilerinle beraber ticket atarak hesabını taşıman gerekiyor.
Yoğunluktan dolayı bazı işlemler zaman alabiliyor malesef.
Lütfen sabırla yanıt bekleyiniz.

.

17

Friday, June 15th 2018, 8:53pm

Yeni Oyuncuya Yardım

Merhaba herkese. Ben oyuna yeni başladım, 80 lvl oldum. Şimdi ne yapacağımı bilmiyorum, oyunda öyle boş boş dolanıyorum. Çözemedim oyunu. Gemi mevzusu varmış sanırım onu başlattım, 9 gün kaldı. Bunun dışında neler yapılıyor oyunda? Daha iyi item nasıl yapılır mesela? Ya da oyunun amacı ne? Siz ne yapıyorsunuz? Bir kaç tane görevim var mesela çok zor olduğu için tek başıma onları da yapamadım. Kaldım öyle. Biraz yardımcı olur musunuz neler yapmam gerektiği konusunda

18

Saturday, June 16th 2018, 2:42pm

Jinn

Intermediate

• Send private message

Oncelikle bulundugun tarafta (ittifak - imparatorluk) bir Turk birligi bulup ona gir, anlik cevaplar alman problemini daha hizli cozer. Ctrl + M yaptiginda onune bir pencere cikacak. Oradan Rastgele savaslara katilabilir cun yer alti mezarlari ve goblinbol girebilir, para kasabilirsin. Alt sekmeden zindanlari secersen "astral adalar" kismindan mavi ve mor olmak uzere adalara gidebilirsin, bu adalardan maviden mavi mordan mor item atar (drop orani biraz dusuk) + olarak adalardan gizemli parcalar atar. Bu parcalari demirciden aldigin cekicle kirip gizemli malzemeye donusturebilirsin. Mavi parcalardan 1000 tanesi ile de bir mavi item yapabilirsin. (ilk olarak mavi itemleri yapmak zorundasin o yuzden mavi ada gitmeni tercih ederim ve mavi adaya tikladiktan sonra katil tusuna basip 5 dakika bekle bu sayede akincilari bedavaya alirsin) O zor gorevler buyuk ihtimalle kirmizi renkli gorevler bu da demek oluyor ki onlar Raid gorevleri. Yani tek basina yapamazsin. Girdigin Turk birliginde rica edersin birisi yardim eder (aman dikkat kutulari caldirma bazi raidler kutu atiyor.) Bunun disinda aklinda kalan, takildigin bir sey olursa tekrar sorabilirsin.

Allods dunyasina hos geldin (((:
^ . ^

This post has been edited 2 times, last edit by "Jinn" (Jun 16th 2018, 2:52pm)

19

Saturday, June 16th 2018, 3:56pm

ittifakta criminalss emphaty imparatorluk tarafında rush istanbul birlikleri var oradan yardımcı olabilecek arkadaşlar çıkabilir

20

Tuesday, June 19th 2018, 12:47pm

Cevap için çok teşekkürler. Zİndanlara girmeye ve dediğin itemleri toplamaya başladım. Şimdiki sorunum ise, paralı askerlerle falan zindanlarda öle öle bir şekilde bitirmeye çalışıyorum. Ama böyle bossların nasıl öldürüldüğünü anlatan taktiklerini veren videolar falan bakındım bulamadım. Böyle bir şeyler var mı? Yoksa deneyerek kendim mi çözeceğim?

This post has been edited 1 times, last edit by "u_25328735" (Jun 20th 2018, 12:05am)

Rate this thread