Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Allods Online Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

1

wcf.global.timeFormatLocalized

Siz ne düşünüyorsunuz ??

Oyundan mtc yi kaldırdılar..Nadir nesne dükkanındaki artışlar malum..Mesele bi kostüm kutusu 14 kristal iken şu anda 200 kristal..Biliyorum aynı oranda kristal fiyarlarıda biraz indi ama sizce bu farkı karşılarmı ?..Karşılasa bile kristal alabilceğimiz imkan yok..Mtc gitti..

Şunu kabul etmeyen varmı ?
"Bu oyunda türk oyuncuları gale alınmıyor"

Ticket atıyoruz cevap yok..Konu açıyoruz bakan yok..

Siz ne düşünüyorsunuz ?
""--__BEYAZ__--""

2

3

evet anlayış ve sabır bekliyorum bende mesela yönetimin bize kulak vermesi için şöyle bir 5-10 ay kadar zaman vermemiz lazım. Biraz anlayış lütfen

4

Forumdaki Mod lar gayat yardımcı oluyorlar zaten

kristal fiyatları hakında pek bılgım yok ama yakınca MRC acılcak krıstal alımı yada başka bir site üzerinden alıcaz

5

Matador çok doğru söyledin ..
Bunun kanıtı olarak bu konuya gm nin cevap yazması gösterilebilir..
""--__BEYAZ__--""

6

Merhaba,

daha önce de belirttiğim gibi. Şu an bazı şeyler aksıyor olabilir, haklısınız. Ancak en kısa zamanda ticket sisteminin daha seri çalışacağından emin olabilirsiniz.

7

Gm farkettiyseniz ben orda sadece ticket demedim..
Bu sorun hakkında kaç tane konu açıldı
Cevap vermek bu kadarmı zor..?
Biraz bekleyin dersiniz ne bilim şu anda sistem oturmadı dersiniz..
""--__BEYAZ__--""

8

Oyun pahalı olması normal bu seviyede bu kalitedeki bir oyunda harcama yapmadan birşey yapılamayacağının anlaşılmış olması gerekli diye düşünüyorum. Bu oyundan keyif almak isteniliyorsa min 999 888 veya 999 777 taşlar yapılmalı diğer türlü yüksek taşlı oyuncuların egosunu tatmin etmekten başka bir işe yaramazsınız.
PublicEnemy/DanN

KİNG WARRİOR

TUĞRA

9

Gm farkettiyseniz ben orda sadece ticket demedim..
Bu sorun hakkında kaç tane konu açıldı
Cevap vermek bu kadarmı zor..?
Biraz bekleyin dersiniz ne bilim şu anda sistem oturmadı dersiniz..

Nesne fiyatları konusunda şu an herhangi bir yorum yapamam. Alternatif ödeme yöntemleri konusunda ise ilerleyen zamanlarda bazı yenilikler olacak. Şu an başlangıç aşamasındayız. Anlayışınıza sığınıyoruz.

10

WasLey

Fortgeschrittener

• Nachricht senden

Drakdish ağa bu goblinbole napmışlar ya hiç ellemeseler daha iyiydi.Bi zevkimiz vardı artık oda yok herşey yine aynı sadece blok kurma mesafesi uzamış bu sorunun bakımlarda düzelme şansı varmı.?
SaygıLar ...

11

Rus serverındaki nadir nesne malzemelerinin fiyatı Birlşeme olmadan önceki türk server nadir nesne fiyatında ve cok makul ucuz onlarda sadece kur yüksek
MedusaTT
Casus-55 > (60)
HACIBEKTAŞLI
TÜRKİYE

12

Drakdish ağa bu goblinbole napmışlar ya hiç ellemeseler daha iyiydi.Bi zevkimiz vardı artık oda yok herşey yine aynı sadece blok kurma mesafesi uzamış bu sorunun bakımlarda düzelme şansı varmı.?
SaygıLar ...

Güncelleme gelmeden bazı şeylerin değişmesi mümkün değil biliyorsunuz.

13

WasLey

Fortgeschrittener

• Nachricht senden

Hmm neyse alışıcaz artık yapacak bişey yok

14

Bencede goblin batırıldı ama düzeltileceğini düşünmüyorum. ama vahşi çiftliğin yeni hali daha güzel oldu :)

15

matheo

Anfänger

Beruf: STUDENT

• Nachricht senden

Bence kristal konusunda çok fevri davranmamak en doğrusu ki şuan oyundaki bankada da hatalar devam etmektedir düzelince daha sağlıklı bir kristal alımı gerçekleştirebileceksiniz. bu tamamen benim şahsi fikrimdir.
EL YUMRUĞUNU YEMEYEN YUMRUĞUNU BALYOZ SANAR ARLANMAZ

16

daha farklı bir ödeme şekli için bir konu açtım oraya bakarsanız eminim bir daha mtc gameye ihtiyaç duymazsınız :)
http://tr.allods.com/forum/index.php?pag…d&threadID=1615

Thema bewerten