You are not logged in.

41

Tuesday, March 3rd 2015, 11:08pm

EsMc26

Beginner

Occupation: ESNAF/ÖĞRENCİ

• Send private message

bir gün içerisinde belli bir tl tutarı ,kristal tutarı yada işlem sayısı kısıtlaması varmıdır oyunda bir mod bu soruma cevap verebilirmi rica etsem

42

Wednesday, March 4th 2015, 8:51am

Selamlar, herhangi bir alış veriş sınırı bulunmamaktadır, ancak doviz kuru ile alakalı olarak paranız yetersiz kalmış olabilir mi? isterseniz daha az bir miktar kristal almayı deneyiniz aynı hatayı verecek mi, sorun buda değilse ödeme yaptığınız kart ile ilgili bir sorun vardır.

İyi Forumlar.

43

Wednesday, March 4th 2015, 10:58am

Hocam dolar kuru 2.3 civarlarındayken normalde oyunda 2.4tl=1dolar şeklindeydi eğer kur değişmediyse aldıgın miktarı 2.4 e bölerek almayı dene ama kur deişmiş olabilir çünkü dolar şuan2.55 civarında
<<<<<<<

44

Wednesday, March 4th 2015, 12:45pm

EsMc26

Beginner

Occupation: ESNAF/ÖĞRENCİ

• Send private message

İlginiz için teşekkür ederim sorunum bu gün kendiliğinden çözüldü 1000tl gibi bu mebla yuklemistim zaten karta şuan tekrar kullanılabilir durumda hepinize iyi forumlar dilerim :)

45

Friday, March 20th 2015, 9:16pm

CVC2 kodu nedir
Kartın arkasındaki numaranın son 3 rakamı .

46

Wednesday, August 12th 2015, 7:00pm

Occupation: Bilgisayar teknikeri

• Send private message

ben internetden almaya çalıştım ama alamadım pttden alma yöntemini biraz açıklarmısınız?(alamama sebebim mobil ödeme şekliyle yaptığım için galiba)

47

Wednesday, August 12th 2015, 8:56pm

Merhaba

Konuyu tekrar okursan alma yöntemleri anlatılmış yinede yazıyım.

Ptt ve Teknosa'dan kartı 5 tl ile alabilirsiniz. Ancak Migros yada tansaştan kartı alınca aktive etmek için karta 25 tl yükleme yapmanız gerekmektedir.(Ptt veya teknosa'dan aldığınız kartı aktive etmek için para yüklemenize gerek yoktur)

İyi Forumlar

48

Thursday, August 13th 2015, 10:31am

D&R mağazalarında da kartı bulabilirsiniz, 5 tl kart fiyatı var, herhangi başka bir ücret alınmıyor :thumbsup:
Aslında hiç kaybetmedim; sadece sistemin istedikleri kazandı. Meteliksiz olabilirim; ama niteliksiz değilim.

-Charles Bukowski

Rate this thread