You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, April 9th 2014, 1:21pm

cihanokr

Beginner

• "cihanokr" has been banned
  • "cihanokr" started this thread

• Send private message

Ululuk görevi

acil yardım. reen karakterimi ulu yapmak istiyorum gizem mührünü aldım ama gelişim aşamasını aldıgımız adam gittigimde tıklanmıyo hiç birşey .

2

Wednesday, April 9th 2014, 1:47pm

CaptainMami

Beginner

• Send private message

Bir arkadaş da enkarnesinde ululuk görevini bulamıyor. Genel bir sorun olsa gerek.

3

Wednesday, April 9th 2014, 2:01pm

cihanokr

Beginner

• Send private message

ceap verende yok yöneim aynımı diye şüpheleniyorum valla

4

Wednesday, April 9th 2014, 4:14pm

cihanokr

Beginner

• Send private message

yok mu ilgilenecek ya karşınızda çocuk yok sizin bakıyorsanız şuraya yazın birşey he diyorsanız sunucu bakımında ilgileniriz onuda yazında insanın asabını bozmayın.

5

Wednesday, April 9th 2014, 4:15pm

Yok abi gerçekten yok 6 gündür oyuna giremiyorum özel mesajlara cevap vermiyorlar ticketlere cevap vermiyorlar bak şuan Darkish açık yarım saatir hectormalinin profile bakıyor

6

Wednesday, April 9th 2014, 4:19pm

cihanokr

Beginner

• Send private message

demek değişen hiçbirşey yok . valla bunlar türkçe bilmiyoruz ayağıda çekerler şimdi bize bunada şaşırmam

7

Wednesday, April 9th 2014, 4:20pm

Değişen birşey olmaz bu oyunun sorunları hiç bitmedi ki

8

Wednesday, April 9th 2014, 4:22pm

cihanokr

Beginner

• Send private message

yazıklar olsun ne diyelim.

9

Thursday, April 10th 2014, 3:18am

Ada ve Ululuk Gorevinde Bazi Degisiklikler Olmus Simdi Denedim Bende Aynı Sonucla Karsılastım. Gizem Muhru İslev Gormuyor.

10

Friday, April 11th 2014, 2:29pm

Gizem Mührü ucuzlaştığı gibi sanırım bir takım görevlerde işlevini yetirmiş. (Süpriz!) Ek olarak artık 2. aşama için 100 değil 20 Astralyum istiyor. Allodunu bitirmeyenlere duyurulur.
Righteous in Wrath

11

Wednesday, April 16th 2014, 1:49pm

cihanokr

Beginner

• Send private message

sorun da burda zaten işlevsiz görevi niye koyuyorlar onuda geçtim niçin ilgilenmiyorlar. demek yönetim aynı yönetim utanmadan yalan söyleniyor birde.

12

Wednesday, April 16th 2014, 4:06pm

Kardesim ululuk görevını o zamana kadar olan görevlerin tamam mı. Eskı pachde bendede aynısı olmustu bi yerde görev eksigi olabilir iyi bakman lazım ss alıp o anı paylaşa bilirmisn benle teknik destege ulaşıp hemen düzeltilmesi için yardımcı olabiliriz.
Bu hesabımı artık kullanmıyorum.Şuan kullandığım hesap : KenanReiz

13

Thursday, April 17th 2014, 12:03pm

cihanokr

Beginner

• Send private message

valla o görevler ne onu bilmiyorum ki ama bir sürü görev yaptım yine zaten ittifaktayken yapmıştım tüm her şeyi imp ye gelince görev bulu tıklayınca bir sürü yeniden çıkıyor hani geçişte yapılı sayılacaktı.bide hangi anın ss ni alıyım ki:d

14

Thursday, April 17th 2014, 12:10pm

Bİzde İmparatorluktan ittifaga gectigimizde de aynı sıkıntılar oldu sen böle bişey var dediginde bende reende imparatorlukta yaptıgım bütün görevleri burda yapıp öle ulu oldum.Bunu destek sistemine bildirecegiz umarım en kısa zamanda düzeltirler kolay gelsin.

15

Thursday, April 17th 2014, 12:14pm

cihanokr

Beginner

• Send private message

saol kardeşim bende yolladım destege ama ordanda cevap gelirmi meçhul bakalım :d

16

Thursday, April 17th 2014, 1:30pm

eğerki hesap defteri koçanını bulamıyorsanız vahiy adasındaki siveriya barbar ın tüm görevlerini yapın orda eksik goreviniz olmaması lazım

MAGE

17

Thursday, April 17th 2014, 2:11pm

şimdi harıtaları dolaş dünya gizemi kaldımı kalmadımı bakıp bana dönebilirmisin kardeşim

18

Monday, May 26th 2014, 9:57am

karchay

Trainee

• Send private message

düzenleme: haberim olmadan modlar tarafından düzenleme yapılmış yorumumu siliyorum...

This post has been edited 2 times, last edit by "karchay" (Aug 25th 2014, 1:37am)

19

Thursday, May 29th 2014, 11:00am

Konuyu hortlatmak gibi olmasın ama ileride aynı sorunu yaşayanlar için bildiğim kadarıyla bir açıklama yapayım. Enkarnelere ululuk almak için Aydanus'ta ululuk göreviniz olmalı; bunun için Beşik'e kadar olan maplerin Dünya Gizemi görevleri bitmiş olmalı. Yaşadığınız sorun Gizemlerin Mührü ile ise artık eski sistemdeki gibi tek bir Gizemlerin Mührü götürerek, Gizem Bekçisinden ekstra dünya gizemi gelişim aşaması veya ululuk alamıyoruz. Birden fazla parça toplayarak (gelişim aşamasından, ululuğa göre miktarı değişiyor) Gizemlerin Mührü parçası istiyor.
İyi forumlar.
Sanity
on the floor, I'm just a zombie.