You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, April 9th 2014, 2:41pm

Şüpheli uçuş

merhabalar umoyladan gök kuleye balıkla ucarken çıkan iblisleri öldürmemiz gerekiyor.
seri bi şekilde sürekli Z Z Z Z Z yapsam bile illaki bi kaç damage alıyosun velhasıl benim hp yetmiyor.
iblisler mi çok güçlü ben mi çok güçsüzüm.
4. tekrarım bu.
Mozilla / FirefoxGirl

2

Wednesday, April 9th 2014, 2:57pm

Screeamy

Trainee

• Send private message

ben koruyucu zırh giyiyorum ama bende canım %10 da iken tamamladım şifacıdan hayır duası al ekstradanda oyunda 59 levelliklik can artırıcı yemeklerden içersen yaparsın

3

Wednesday, April 9th 2014, 2:58pm

waqee

Trainee

• Send private message

merhabalar umoyladan gök kuleye balıkla ucarken çıkan iblisleri öldürmemiz gerekiyor.
seri bi şekilde sürekli Z Z Z Z Z yapsam bile illaki bi kaç damage alıyosun velhasıl benim hp yetmiyor.
iblisler mi çok güçlü ben mi çok güçsüzüm.
4. tekrarım bu.

full z taktigide ben full 52 ile bile direkten dönmüştüm o görevde
:thumbup:

4

Wednesday, April 9th 2014, 5:53pm

dayanıklılık potu
hayır duası ve yemek ile tekrar deneyeyim :D
Mozilla / FirefoxGirl

5

Wednesday, April 9th 2014, 5:55pm

o görevde ıllakı mobalrın yaklasmasını bekleme devamlı z ye bastınmı uzakta sana vurmadan kesıyorusn bende bı sıkıntı olmadı
Bu hesabımı artık kullanmıyorum.Şuan kullandığım hesap : KenanReiz

Rate this thread