You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, April 9th 2014, 4:40pm

Cora

Trainee

• "Cora" started this thread

Occupation: Ork

• Send private message

Eski karakterler?

merhaba arkadaşlar new frontier-ücretsiz sunucuda eski charlarımı göremiyorum Anadolu sunucusu açılınca mı eski charlarımızla oynayabileceğiz??

ben şimdilik oyundaki yeniliklere alışmaya çalışıyorum ama eski charlarımı nasıl geri alabilirim mod yada admin bir yardımcı olursa sevinirim

bir de proxy sunucu ne demek? oyun oynarken sürekli oyundan atılıyorum net bağlantım bugün belki 5 kereden fazla koptu

Lütfen acil yardım edin ;(

2

Wednesday, April 9th 2014, 4:42pm

eger eski carınla alaklı sıkıntı devam edıyorsa nıckı bana özelden pm atarmsın yardımcı olmaya calısacagız
Bu hesabımı artık kullanmıyorum.Şuan kullandığım hesap : KenanReiz

3

Wednesday, April 9th 2014, 5:14pm

WasLey

Intermediate

• Send private message

Karakterler doğrudan ücretsiz yani new frontier sunucusuna aktarılıyor karakterleri göremiyorsan hesap taşımada bir yanlışlık yapmış olabilir sin.
Oyunda atma meselesine gelince bende oyuncunun çok olduğu yerlerde bazen atıyor internet bağlantısıyla alakalı birşey

4

Thursday, April 10th 2014, 11:35am

my.com portalına kayıtlı e-posta adresini ve UID numaranı ( http://tr.allods.com/user ) bana özel mesaj olarak gönderebilir misin lütfen

5

Thursday, April 10th 2014, 7:43pm

Cora

Trainee

• Send private message

özel mesajı bir türlü atamadım
karakterlerimi hala göremiyorum new frontierda
hesap taşımada ne gibi yanlışlık yapmış olabilirim ??

6

Friday, April 11th 2014, 1:23pm

özel mesajı bir türlü atamadım
karakterlerimi hala göremiyorum new frontierda
hesap taşımada ne gibi yanlışlık yapmış olabilirim ??
Lütfen, tr.allods.com'daki hesap aktarımı bölümüne göz atın.

7

Wednesday, April 16th 2014, 2:13pm

Cora

Trainee

• Send private message

gözattım da ne yapabilirim de bu eski karakterlerimi geri alabilirim kaç gün geçti hala new frontierda oynuyorum ve eski karakterlerim geri gelmedi lütfen ya allahaşkına bir yardım edin yetkili bir kimse yok mu burda lütfen ya :s :(

8

Wednesday, April 16th 2014, 2:21pm

Hesabını büyük ihtimal hatırlayamadığın başka bir my.com hesabına aktardın. Bana özelden ulaş lütfen.

9

Thursday, April 17th 2014, 2:58pm

Cora

Trainee

• Send private message

Hesabını büyük ihtimal hatırlayamadığın başka bir my.com hesabına aktardın. Bana özelden ulaş lütfen.

özelden pm tarafınıza attım en sonunda uzun süredir pm atamıyordum bir türlü umarım bir an önce görevinizi yaparsınız teşekkürler :)

10

Friday, April 18th 2014, 1:17pm

Dostlar kaç gün oldu bende Eski sunucudaki karakterime giremiyorum

Karakterin maili ile aynı mail olan bir my.com Hesabı açtım ancak oyuna girdiğimde karakterim görünmüyor yeni karakter oluşturma penceresi açılıyor taşıma yaptıgımda ;
'Merhaba, uid241339! Mevcut Allods hesabın My.com hesap bankasına taşındı. Oyuna girişte sorunlar yaşıyorsan support.my.com adresine yazabilirsin.',böyle bir yazı çıkıor Hesap bankası dediği yer neresi tam olarak :)

11

Tuesday, December 1st 2015, 7:28pm

karakter taşıma hakkında

selam bende uzun süre once mail.ru da oynuyordum şuan oyuna geri dönmek istiyorum fakat beklenen-gun-geldi sitesi kapalı oldugu icin taşımayı tek basıma gerceklestıremedım attıgım bilet sonucu tarafımdan eski oyun bilgilerim istendi göndermeme rağmen 1 haftadır herhangi bir gelişme olmadı bana yardımcı olbilmeniz mümkünmü ?

12

Wednesday, December 2nd 2015, 9:38am

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

selam bende uzun süre once mail.ru da oynuyordum şuan oyuna geri dönmek istiyorum fakat beklenen-gun-geldi sitesi kapalı oldugu icin taşımayı tek basıma gerceklestıremedım attıgım bilet sonucu tarafımdan eski oyun bilgilerim istendi göndermeme rağmen 1 haftadır herhangi bir gelişme olmadı bana yardımcı olbilmeniz mümkünmü ?
Merhaba
Taşıma işlemi biraz zaman alıyor beklemekten başka çare yok malesef.
.

13

Sunday, August 21st 2016, 3:09pm

merhaba ben allods online my.com a geçmeden önce bir hesabımdaki karakteri silmiştim daha sadece mail.ru falan vardı 2012-2013 gibi falan şuan o karakterim geri getirilebilirmi resimleride var karakterimin elimde 53 seviye olmuştu en son yardımcı olursanız acil sevinirim teşekkürler...

Rate this thread