You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, April 9th 2014, 5:17pm

Sunucu Bakımı

Merhaba arkadaşlar,

Yarın saat 10:00 - 14:00 arası oyunumuza erişim kapalı olacaktır. Nedeni ise sunucu bakımı :)

Bazı fonksiyonel ve yerelleştirme düzeltmeleri içeren yeni bir sürüm yüklenecektir.

İyi oyunlar

This post has been edited 1 times, last edit by "Drakdish" (Apr 10th 2014, 5:58pm)

2

Wednesday, April 9th 2014, 5:19pm

Screeamy

Trainee

• Send private message

Yeni sürüm gelecekse ne gelecek bilgi verir misiniz biraz ?

3

Wednesday, April 9th 2014, 5:21pm

WasLey

Intermediate

• Send private message

Yeni sürümde ne gibi yenilikler bizi bekliyor. ?

4

Thursday, April 10th 2014, 8:17am

vay be hiç yokdan kısada olsa bir açıklama yapıldı :D
MedusaTT
Casus-55 > (60)
HACIBEKTAŞLI
TÜRKİYE

5

Thursday, April 10th 2014, 12:15pm

Nelious

Beginner

• Send private message

saat 14:15 tahminen ne zaman açılır oyun?????
Nelious

6

Thursday, April 10th 2014, 12:18pm

Çalışmalar devam ediyor. Fazla uzun sürmez tahminen.

7

Thursday, April 10th 2014, 12:19pm

Nelious

Beginner

• Send private message

Teşekkürler bilgi için...
Nelious

8

Thursday, April 10th 2014, 12:22pm

9

Thursday, April 10th 2014, 12:24pm

şuan oynadığımız sürümün bile notları türkçe olarak açıklanmadı sonrakinin açıklanması imkansız :)

10

Thursday, April 10th 2014, 12:35pm

zollot

Beginner

Occupation: Resim Öğretmeni

• Send private message

umarım bu sürümde adalardaki bazı Bossların isimleri ve üzerindeki etkilerin seri numarası şeklinde yazmalarını düzeltip güzel bir Türkçe ile yazarsınız... :S halen çevirisi yapılmamış hatırı sayılır miktarda yazı mevcut...
EPILOGUE BİRLİK LİDERİ
New Frontier

11

Thursday, April 10th 2014, 12:39pm

zollot

Beginner

• Send private message

Bu amk oyununda ilgelenen kimse yok dimi türk oyuncularla adamlar iş yapmamak içinmi sunucuları birleştirdiler eski karakteri geçtim kristalleride istemiyorum yeni karakter açtm şimdide oyuna giremiyoruz bakım dedğin 2 saat max sürer türkiyede bununla ilgilenen kimse yok adım gibi eminim rezillik amınakoydular güzelim oyunun piç ettiler
biraz empati yapın efendim... herkese açık bir ortamda kaba bir dil kullanmayın lütfen... muhakkak ellerinden geleni yapıyorlardır...
EPILOGUE BİRLİK LİDERİ
New Frontier

12

Thursday, April 10th 2014, 12:42pm

Alıntı sahibi "rainbearingg"

Bu amk oyununda ilgelenen kimse yok dimi türk oyuncularla adamlar iş yapmamak içinmi sunucuları birleştirdiler eski karakteri geçtim kristalleride istemiyorum yeni karakter açtm şimdide oyuna giremiyoruz bakım dedğin 2 saat max sürer türkiyede bununla ilgilenen kimse yok adım gibi eminim rezillik amınakoydular güzelim oyunun piç ettiler
biraz empati yapın efendim... herkese açık bir ortamda kaba bir dil kullanmayın lütfen... muhakkak ellerinden geleni yapıyorlardır...
arkadaşım ben bu oyunu 3 senedir oynuyorum herşey çok güzel giderken sunucuları birleşticez ayağına genel olarak bakarsan binlerce kris hiç oldu verilen emekler boşa gitti eski moderatörlerden kimseye ulaşamıyosun adamlar iş bıraktı resmen böyle bişe olmamalıydı bu kadar kullanıcı varken ayıp yani bu kaba dili hakettiler bence

13

Thursday, April 10th 2014, 12:44pm

zollot

Beginner

• Send private message

Alıntı sahibi "rainbearingg"

arkadaşım ben bu oyunu 3 senedir oynuyorum herşey çok güzel giderken sunucuları birleşticez ayağına genel olarak bakarsan binlerce kris hiç oldu verilen emekler boşa gitti eski moderatörlerden kimseye ulaşamıyosun adamlar iş bıraktı resmen böyle bişe olmamalıydı bu kadar kullanıcı varken ayıp yani bu kaba dili hakettiler bence
konuda haklısın kardeşim ben sadece yazıda kullandığın dili eleştirdim...
EPILOGUE BİRLİK LİDERİ
New Frontier

14

Thursday, April 10th 2014, 12:44pm

15

Thursday, April 10th 2014, 12:48pm

zollot

Beginner

• Send private message

14:43 saat ne zaman açılır oyun acaba?
şuan açılmış galiba sürümü indiriyor giriş ekranı :)
EPILOGUE BİRLİK LİDERİ
New Frontier

16

Thursday, April 10th 2014, 12:49pm

Bakım Bitmistir İyi Oyunlar.

17

Thursday, April 10th 2014, 12:51pm

Cora

Trainee

Occupation: Ork

• Send private message

teşekkür ettim bakalım güzel şeyler olmuştur inş oyunda :)

18

Thursday, April 10th 2014, 12:53pm

oyuna giriyorum sunucu yok ne yapabilirim ?

19

Thursday, April 10th 2014, 12:53pm

zollot

Beginner

• Send private message

teşekkür ettim bakalım güzel şeyler olmuştur inş oyunda :)
inşaallah olmuştur :)
EPILOGUE BİRLİK LİDERİ
New Frontier