You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, April 10th 2014, 3:01am

Allods Online Kullanıcı Hesabı Sifre Degiştirme

Merhaba. Suan Sitemizde Allods online hesaplarına ait olan sifreleri degiştirme bolumu olmadıgı icin gecici olarak sifrelerimizi bu sekilde degiştire biliriz.

Öncelikle. my.com Adresine Giris Yapıp. Sag Ust Kisimdaki Login e tıklayıp.

Resimde Oldugu Gibi Sifremi Unuttuma Tıklayıp. Email Adresinizi İsteyecegi Bölüme Geciceksiniz.

Email Adresinizi Yazdıktan Sonra Mail inize Sıfırlama Kodu Gelicek. Bunu Assagida Gordugunuz Gibi Kutucuga Yazıp Yeni Sifresini Yaza Bilirsiniz.

ve sifreniz sıfırlandı hayırlı olsun.

2

Thursday, April 10th 2014, 3:03pm

Screeamy

Trainee

• Send private message

eline sağlık bilmeyenler için yararlı konu

3

Thursday, May 1st 2014, 3:38pm

4

Thursday, May 1st 2014, 3:53pm

5

Saturday, May 31st 2014, 4:55am

6

Saturday, May 31st 2014, 5:43am

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Merhaba, Kodunuz gelmediyse tekrar aynı işlemleri uyğulayıp gelen kutunuzu ve diğer klasörlerinizi oturumunuzu kapatıp açtıktan sonra tekrar kontrol ediniz.
İyi Forumlar.
.

This post has been edited 1 times, last edit by "Discotech" (Jun 5th 2014, 1:21pm)

7

Monday, June 9th 2014, 3:38pm

üzgünüm ama 1 aydır hergün deniyorum code gelmiyor mailin engellerini açtım yapılabilecek her yolu denedim gelmiyor ticket attım sorun yok diyorlar ama ben hala resed code alamıyorum

8

Monday, June 9th 2014, 3:49pm

Mail adresini bana özelden yazar mısın lütfen.

9

Monday, June 9th 2014, 3:51pm

10

Wednesday, June 11th 2014, 11:47am

ben hala resed code alamıyorum tic ket attım cvpda yok daha ö nce 2 kez şifre deiştirdim sorun yoktu resed c ode geliyordu 1 ayı geçti acaba 2 şifre deiştirme hakkımızmı var bunun belli bir süresimi var bari onu açıklayın

11

Wednesday, June 11th 2014, 11:52am

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Merhaba, Bazı uzantılı msn adreslerinde bu sorunlarla karşılaşıla biliyor değiştirme hakkında bir kısıtlama yok bu konu üzerinde çalışıyoruz ticketinize en kısa sürede cevap verilecektir anlayışınız için teşekkür ederiz.
.

12

Wednesday, June 11th 2014, 11:57am

çok teşekkürler umarım sorunum halledilir çünkü daha ö ncede ticket attım resed codunuz sorunsuz şekilde gönderiliyor diye cevap aldım ama bana gelmedi umarım bu kez kaile alınırım tekrar attım ticket

13

Friday, June 27th 2014, 9:43pm

shady98

Beginner

• Send private message

onun yerine forumun üstünde giriş seçeneğine tıklayın , e posta şifrenizi girin hemen üstte düzenle seçeneği çıkıcakdır kolay gelsin

14

Friday, July 4th 2014, 11:58am

ellerinize sağlık şifreyi yenilemeseydim hesabım çalıncaktı arada iki bilgisayardan açıldığı söleniyodu sölemeseniz hesabım gidiyodu elinize sağlık çok teşekkür edrm

Rate this thread