You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, April 10th 2014, 4:07am

Allods online fragman videoları

Öncelikle herkese merhaba , benim dikkatimi çekti , ya bu birleştirilmiş servere katılan bütün ülkelerin diliyle Allods online dünyanın kalbi güncellemesinin fragmanı yayınlandı sadece türkçe olarak yayınlanmadı. Biz bu serverde değil miyiz ? Bunca türk oyuncu varken türkçe olarak da yayınlanması gerekir diye düşünüyorum. Moderatör arkadaşım üst mercilere iletirsen sevinirim. Böylece oyunda ki yarım yamalak tercümeyi bu sayede kapatabilirsiniz belki. Biraz olsun ilgilendiğinizi gösterin artık şu oyunla . Saygılar , sevgiler

2

Thursday, April 10th 2014, 3:03pm

Screeamy

Trainee

• Send private message

Fragmanı geçtim güncelleme notları yayınlanmadı daha :/

3

Thursday, April 10th 2014, 4:09pm

Fragmanı geçtim güncelleme notları yayınlanmadı daha :/
Doğru diyorsun da ben en azından Türk oyuncularıyla ilgilenilsin istiyorum oyuna baslamadan önce yayınlanması lazım güncelleme notlarının ama oyuna basladık artık şimdiden sonra pek onemlı degıl gibi :/ Bence fragman videoları türkçe seslendirmeli olarak yayınlanması lazım bir an önce . Çünkü burda ki çoğu Türk oyuncu tr serverına ilk ve tek türkçe seslendirmeli diye oyuna başladı ama şimdi yarım yamalak türkçe ile oynuyoruz çoğu görev ingilizce olarak duruyor hala . Bir an önce Türkçeleştirmenin tamamlanması gerektiğini düşünüyorum.

4

Friday, April 11th 2014, 3:41pm

CryptSkull

Beginner

• Send private message

Konuyu Gormus oldugunu dusunsemde tekrar kendisine ileticem.

5

Friday, April 11th 2014, 6:11pm

Semihss

Beginner

• Send private message

5-6 ay böyle artık.