You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, April 10th 2014, 5:03pm

Stagflasyon PVP Savaşçı Talent

Arkadaşlar bu talent bol stun engelleyici, stun süreleri arttıran karşı rakibi çok kızdıracak hamleler içermektedir. PVP talentidir son şeklini dun verdim. Insallah begenirsiniz uzun suredir uzerinde durdugum bir talentti bu ;)

http://tr.allodswiki.ru/calc/#!1!333.3..…!svweltn/EGJYAU

This post has been edited 1 times, last edit by "allodsbursa" (Apr 30th 2014, 8:25am)

2

Friday, April 11th 2014, 5:54pm

CryptSkull

Beginner

• Send private message

Guzel Bir Talent Ama Onemsersen Sana Kendi Fikrimi Soyleyim. Yeni Stat Dengesi İle Gelen Metaneti Daha Kapsamlı Kullanmak İcin. Bence Cakıl Duvari Talentten Destekleme Onun Yerine Öfke'e Verebilirsin. Metaneti Ust Duzey Kullanmıs Olursun.

3

Saturday, April 12th 2014, 7:51am

aynen öfkeni arttırmanı öneririm eski öfke şimdiki kana susamış oluyor o yüzden dps artar ayrıca enerjy rubylerini açmamışsın açmanı öneririm 2 liyi 2 leyip bol stun istiyosan boğa vuruşunu 2 liye bilirsin

4

Monday, April 14th 2014, 7:17am

Guzel Bir Talent Ama Onemsersen Sana Kendi Fikrimi Soyleyim. Yeni Stat Dengesi İle Gelen Metaneti Daha Kapsamlı Kullanmak İcin. Bence Cakıl Duvari Talentten Destekleme Onun Yerine Öfke'e Verebilirsin. Metaneti Ust Duzey Kullanmıs Olursun.

Öfkenin asker için açılımı yaparmısın rica etsem öfkenin ne getirisi var ?

5

Monday, April 14th 2014, 7:18am

aynen öfkeni arttırmanı öneririm eski öfke şimdiki kana susamış oluyor o yüzden dps artar ayrıca enerjy rubylerini açmamışsın açmanı öneririm 2 liyi 2 leyip bol stun istiyosan boğa vuruşunu 2 liye bilirsin

öfke ile kana susamış çok farklı statlar ?

6

Wednesday, April 30th 2014, 8:25am

öfkeyi sadece item taşları ve itemlerle yapmayı düşünüyorum onun dışında pek önemsemiyorum öfkeyi. metaneti 3 ledim 2yidi canlılıktan 1 azalttım.
güncellenmiştir..
kroşeyi açmayan bazı arkadaşlar bana soruyorlar neden açtın diye destansı kuvvetten sonra kroşe basıyorum 3 faydası var hem zarar hem yavaslatma destansı kuvvetten sonrada 4sn yerinden raip oynıyamıyor.. yavaslatıyorsa neden depar kısmındaki oku açtın diyenler için.. : bazen rakibi yakalayamıyorum sadece 1 deparım var . hem yakından ben uzaktan yavaslatma desteği verdim ayrıca dkaçan rakiplere karşıda deşiici savascıyı unutmadım

This post has been edited 1 times, last edit by "allodsbursa" (Apr 30th 2014, 8:31am)

7

Thursday, May 1st 2014, 8:50am

dann

Beginner

• Send private message

1- enerji sıkıntısı yaşarsın

2- kontrol etkilerin uzun sürer

3- yapıcağın pvpde dps düşük kalır

genel itibariyle böyle bir talenti kimseye önermem.
PublicEnemy/DanN

KİNG WARRİOR

TUĞRA

8

Thursday, May 1st 2014, 8:34pm

Madem karsi cikiyorsun bu talente sende koy.bi bakalım sende anlat neden su stata verdin neden su skille verdin. Herkesin kendine gore oynayis sekili vardir yetenekleride ona gore ayarlarlar. Bende oynayis şekilleri bana benzeyen arkadaslara bu talenti önerdim

9

Monday, May 5th 2014, 10:45am

dann

Beginner

• Send private message

Madem karsi cikiyorsun bu talente sende koy.bi bakalım sende anlat neden su stata verdin neden su skille verdin. Herkesin kendine gore oynayis sekili vardir yetenekleride ona gore ayarlarlar. Bende oynayis şekilleri bana benzeyen arkadaslara bu talenti önerdim
Askere döndüm döneli en çok talent ve bilgi paylaşımını ben yaptım neyin kafasını yaşıyon birader. Bu patchte kimseye zındık yok debelenin durun:D
PublicEnemy/DanN

KİNG WARRİOR

TUĞRA

10

Monday, May 5th 2014, 11:54am

Askere döndüm döneli en çok talent ve bilgi paylaşımını ben yaptım neyin kafasını yaşıyon birader. Bu patchte kimseye zındık yok debelenin durun:D

Görüşleriniz icin tesekurler
Iyi oyunlar iyi forumlar 8)

11

Tuesday, May 20th 2014, 12:15am

yuzde 70 dogru yoldasın yuzde 30 eksıgın var..

12

Tuesday, May 20th 2014, 9:39am

peliyeke

Beginner

Occupation: tapınak

• Send private message

affedersiniz ama bir şey sormak istiyorum bu talent kim nasıl bilgisayarın bi köşesinde uzun süredir duruyordu
http://tr.allodswiki.ru/calc/#!1!333.3..…!irfmltn/UAYHWT

13

Wednesday, August 6th 2014, 10:43pm

mutlak darbe nedir ? bilen var mı ?

14

Sunday, January 4th 2015, 2:56pm

elvis98

Beginner

Occupation: savaşçı

• Send private message

UZUN SÜREDİR YOKTUM AMA YİNEDE BİRAZ BİLGİ BİRİKİMİM VAR SAVAŞÇI ÜZERİNDE, BU TALENTLE MOB KESEBİLİRSEN ÇOK İYİ :) ENERJİDE ÇOK SIKINTI ÇEKERSİN, DPS DESEN ZATEN YERLE BİR, DEPAR I 3 YAPMANIN Bİ ANLAMI YOK , İKİLİ Yİ 1 BIRAK, ONUNLA ÖFKE KASARSIN , KROŞEYİ AÇMAMALIYDIN, OHOO HEPSİ AYRI BİR HATA , BENCE SEN TALNETİNİ TEKRAR GÖZDEN GEÇİR, İYİ OYUNLAR

15

Sunday, January 4th 2015, 3:10pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

UZUN SÜREDİR YOKTUM AMA YİNEDE BİRAZ BİLGİ BİRİKİMİM VAR SAVAŞÇI ÜZERİNDE, BU TALENTLE MOB KESEBİLİRSEN ÇOK İYİ ENERJİDE ÇOK SIKINTI ÇEKERSİN, DPS DESEN ZATEN YERLE BİR, DEPAR I 3 YAPMANIN Bİ ANLAMI YOK , İKİLİ Yİ 1 BIRAK, ONUNLA ÖFKE KASARSIN , KROŞEYİ AÇMAMALIYDIN, OHOO HEPSİ AYRI BİR HATA , BENCE SEN TALNETİNİ TEKRAR GÖZDEN GEÇİR, İYİ OYUNLAR

Merhaba

Konu açarken ve yorum yaparken.Büyük harf veya „Leetspeak“ kullanmayın lütfen.
.

Rate this thread