You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, April 10th 2014, 5:30pm

Kristal almada sorun

Kristal alamıyomuyuz? Hangi ödeme şeklini seçersem seçeyim "Unfortunately, there was an error! Please contact customer support." yazıyor!!!

2

Thursday, April 10th 2014, 5:43pm

Hangi adımdan sonra bu hatayla karşılaşıyorsun?

3

Friday, April 11th 2014, 10:25am

Kaç kristal alıcağımı yazıyorum. Continue diyorum. Bir pencere açılıp kapanıyor çok hızlı bir şekilde ve yukarıda yazdığımı yazıyor ekrana. 5-6 kez denedikten sonra halloldu gerçi. Yani farklı bişey yapmadım ama sonunda girdi.

4

Friday, April 11th 2014, 12:33pm

5

Wednesday, April 16th 2014, 12:24am

ödeme

ödeme sayfasında hep error yazısı var. nezaman düzelecek acaba
Vladiamtis
KUSAY

6

Wednesday, April 16th 2014, 12:38am

ödeme

Error!
The store returned invalid payment information
hesaba odeme yap a tıkladıgım an bu yazı cıkıyor. ayrıca oyun ıcerısındende odeme yapmayı sectıgım zaman aynı yazı cıkıyor. genel bır sorunmu yoksa sadece bendemı problem var.
Vladiamtis
KUSAY

7

Wednesday, April 16th 2014, 2:38pm

Prosatanus

Beginner

Occupation: Fotograf, Gida

• Send private message

Ayni sorunu bende yasadim. Miktar olarak 50 yi dene üzerini kabul etmiyor.
Sipral Coma

8

Wednesday, April 16th 2014, 2:56pm

ZorBeY61

Beginner

Occupation: Türkiye

• Send private message

arkadaşlar tr.allods.comdan kristal çekmeye çalışırsanız error diye hata veriyor, Ama en.allods.com adresinden kristal ççekerseniz herhangi bir sorun ile karşılazmazsınız

ZorBeY

""
:cursing: :| :thumbdown: :thumbsup:

9

Wednesday, April 16th 2014, 3:16pm

10

Saturday, April 19th 2014, 11:54am

error

ne sorun giderildi hiç bir şey giderildiği yok hala aynı para alırken güzel oluyorsa verenı de mahcup etmemek lazım degılmı insanlar burda haksızlığa uğradıkları yetmıyor üstüne bır de tonlarca hatalardan dolayı parasıyla rezıl oluyorlar daha dune kadar biz bizeyken elin gavuru geldı geçti koltugun basına vurdu sözunu sımdı turkıyeye güzel bi parmak atmanın çabasındalar doğrusu olan bu bizim Euro ne işimiz var kardeşim burası turkıye elin gavurunun verdıgı mıktarı vermek zorundamıyız bize de türk parası uygulansın o zaman da fıyatlarda degısıklık olmus olur AYRICA BENIM BU KONUSMAMIM ASIL NEDEDI ELIN GAVURUYLA OYUN OYNAMAYI KIMSE ISTEMIYOR EVET BEN BU KONU DA IRKÇIYIM AMA BU GAVURLARIN KONUSUNDA IRKÇIYIM BE İMPARATOR BÖLGESI ZATEN ONLARA DÜZENLENMİŞ GİBİ BİR ŞEY TİPLERI DE MUSAIT TURKIYE DE İLTİFAK OLSA NE YAZAR 8o

11

Sunday, April 20th 2014, 5:55pm

ne sorun giderildi hiç bir şey giderildiği yok hala aynı para alırken güzel oluyorsa verenı de mahcup etmemek lazım degılmı insanlar burda haksızlığa uğradıkları yetmıyor üstüne bır de tonlarca hatalardan dolayı parasıyla rezıl oluyorlar daha dune kadar biz bizeyken elin gavuru geldı geçti koltugun basına vurdu sözunu sımdı turkıyeye güzel bi parmak atmanın çabasındalar doğrusu olan bu bizim Euro ne işimiz var kardeşim burası turkıye elin gavurunun verdıgı mıktarı vermek zorundamıyız bize de türk parası uygulansın o zaman da fıyatlarda degısıklık olmus olur AYRICA BENIM BU KONUSMAMIM ASIL NEDEDI ELIN GAVURUYLA OYUN OYNAMAYI KIMSE ISTEMIYOR EVET BEN BU KONU DA IRKÇIYIM AMA BU GAVURLARIN KONUSUNDA IRKÇIYIM BE İMPARATOR BÖLGESI ZATEN ONLARA DÜZENLENMİŞ GİBİ BİR ŞEY TİPLERI DE MUSAIT TURKIYE DE İLTİFAK OLSA NE YAZAR
Bu sunucu birleşiminin amacı neydi bilmiyorum ama genel için konuşmuyorum, benim baya allods hayatımı yedi, öldürdü, gelinlik giydirip pıçakladı. 3 yılımı verdigim, yatırdıgım paraları geç emeklerim lap diye gitti, her yolu denedim, modlar bir şeyden anlamıyorlar destegin adresini yollayıp msj at diyorlar, destege msj attım, onlarda gavurca başka bir adres verip oraya msj at konulu bir paragraf yolluyorlar, lan orayada msj attim hala bekliyorum, zaten bir yerde umudu kestim yeni hesap açtım, boşverin artık mk zaten ben demesem çokda takacaktınız ya neyse

Bu oyundaki gavurlardanda gına geldi, bir tane türkçe konuşacak birini bulamıyorum artık zaten ne tuhaf gavurlarla ugraştımdan hiç bahsetmeyeyim, çok zekiler yeminlen. Kristal fiyatlarınıda ayakta alkışlıyorum, hayır onuda geçiyorum la kristal alıcam, para vericem size para, yapamıyorum. İnsan para vermek için bu kadar ugraşır mı, düzeltildi diyorsunuz hala aynı, alkollümü yapıyorsunuz bu düzeltmeleri ne yapıyorsunuz, ırkçılıktan nefret ederim ama yitti gayri, istemiyorum gavur mavur başıma ne geldiyse gavurlarla oynayacaz diye geldi, son bir şey daha; kaç yıldır kurtların satışa çıkmsanı bekliyorum, arada olduda ben mi kaçırdım, ne desem bilemiyorum özetle zıctınız oyuna, tebrik kartını ne tarafa yollayayım, birde onun adresini atın
''Senin agzından çıkanla kulagının duydugunun tuttugunun aynı yerde kesişmesine ragmen algılamamakta çok isyankarsın.''
İSMAİL A.

Rate this thread