You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Sunday, April 13th 2014, 4:26pm

2

Sunday, April 13th 2014, 5:26pm

hocam ne için olduğuna bağlı ama pek iyi gözükmüyor diyebilirim.pvp mi pve mi pek belli değil. bir kere 3. bariyer şart değil kesnilikle. kanunları açmışsın onlar dps paladin de hiç lazım değil. fedekarlığı açmışsın zaten dps paladinde kanun sorunu olmuyor o kadar damage i boşu boşuna yemiş oluyorsun evliya darbesindeki güçlü darbeleri 3 lemek zorundasın diyebilirim zaten en iyi dps yapan 2 skillin damage ini artırıyor. pvp ise bağlayıcı laneti ve ona bağlı olarak sessizlik mührünü açmak zorundasın. karşı darbeyi pek yararlı bir skill olarak bulmuyorum. valla baya eksiği var gibi ne üzerine yaptığını söylersen biraz daha ayrıntılı bilgi verebilirim istersen örnek talent de verebilirim.

3

Sunday, April 13th 2014, 7:21pm

4

Sunday, April 13th 2014, 7:38pm

saldırı agırlıklı talent yapmak istiyorum mümkünse bana talent hazırlarmısın teşekkürler

5

Monday, April 14th 2014, 11:59am

6

Saturday, May 10th 2014, 11:59pm

Biraz göz ucuyla baktım da bence şu daha mantıklı olur. Baya bi eksik gibi geldi talentin.

http://tr.allodswiki.ru/calc/#!7!333.3..…ll/C!ybqiben/MH

Sanırım işini görür. Bence yakarış mutlaka açılmalı. Bağlayıcı lanet ve seslik mührü mutlaka açılmalı (kafasına kova geçirir) Şahsen ışık sözünü aktif olarak kullanıyorum. O yüzden açtım. bu tercih meselesidir. Galiba enerji sorununu öfke ile çözmek istemişsin. Pvp talentte işe yarar fakat Pve talent için pek bi faydasını görmezsin. Ben öfkeyi açmak yerine aura yı açarak dps mi yükseltmeyi tercih ettim.

7

Sunday, May 11th 2014, 1:36am