You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Monday, April 14th 2014, 6:10pm

Yeni destek sistemi sorgu rehberi

merhaba arkadaşlar yeni destek sistemine bu rehberdeki gibi sorgu gönderebilirsiniz

ilk olarak allods tr sitesine giriyoruz tr.allods.com
daha sonra resimdeki gibi kullanıcı desteğine tıklıyoruz

daha sonra bu şekilde my.com a giriş yapıyoruz

daha sonra bu resimdeki gibi konuyu açacağınız başlığı seciyoruz
1 bulamadınız dünya gizleri
2 sildiğiniz karakteri geri getirme ( taş ve itemde buraya )
3 küfür hakaret veya ss leri buraya atıyoruz
4 oyundaki bug ve hatalar
5 eski patch deki banı kaldırma isteğiniz
6 Oyun süreci, nesne mekaniği, büyüler, yetenekler, canavarlar ve liderler hakkındaki öneri ve geri bildirimlerİ buraya atıoruz
7 yeni patchde hesabınızın bloke suresini ve nedenini oğrenme
8 çeviri ve yerelleştirme önerileriniz

sonra istediğiniz başlığı seçip

bu resimdeki gibi submit a tickete basıp gerekli bilgileri doldurup ticketi yollayın ( dip not : her başlıkta farklı bilgiler giriyorsunuz ) sağ taraftan başka başlıklara da konu açabilirsiniz submit a ticketin ustundede acıklaması yer almaktadır o başlıgın

ve bu son resmimizdede cevap gelip gelmediğine bakabiliriz bu resimdeki gibi actıgınız ticketi seçerek buraya ekstra bilgi yazabilir yani daha aydınlatıcı yazabilir ve cevaplara bakabilirsiniz

UMARIM FAYDALI OLUR BİLMEYENLERE

OLUMLU OLUMSUZ YORUMLARA AÇIĞIM İYİ FORUMLAR İYİ OYUNLAR

MAGE

2

Monday, April 14th 2014, 6:58pm

CryptSkull

Beginner

• Send private message

Emegine Saglık Tesekurler Faydalı Bir Rehber.

3

Monday, April 14th 2014, 7:29pm

Çok yararlı bi rehber olmuş bir kaç sorum olucAktı cevap ne zaman geliyor tam olarak geldiğini nasıl anlayacağız ? Dediğiniz gibi my ticket bölümünü açıyorum ordaki ticket e tıklıyorum fakat ne yazdığımı göremiyorum cevap glmiş ise ne tarafta yazıyor ?

4

Tuesday, April 15th 2014, 4:42am

Orada bos bolume istedigin sorunu yaz daha dun acildi cevap nereye ne zaman gelir bilmiorum :)

MAGE

5

Tuesday, April 15th 2014, 6:23am

Konu faydalı olduğu için sabitliyorum.Destek ekibimiz sorunlariniza en kısa sürede yanıt vereceğine emin olabilirsiniz.Keyifli forumlar.
Bu hesabımı artık kullanmıyorum.Şuan kullandığım hesap : KenanReiz

6

Tuesday, April 15th 2014, 4:11pm

Teşekkürler

MAGE

7

Thursday, April 24th 2014, 7:56pm

My ticket te gözükmüyor

Ya şimdi arkadaşlar hesap aktarma sorunları diye bi ticket bölümü var orda herşeyi dolduruyorum ticket ti yolluyorum yolladıktan snra my ticket bölümüne giriyorum orda ticket fln gözükmüyor ve 1 aydır hesabına erişemiyorum ticket lara cvp yok ne yapmalıyım lütfen biri bu sorunu çözsün hesabım uçtu geri gelmeyecek diye korkmaya başladım.

8

Sunday, April 27th 2014, 10:34pm

eline sağlık da ticket ta bide cevap verseler güzel olacak