You are not logged in.

1

Wednesday, March 22nd 2017, 7:26pm

Lütfen bilgilerinizi ve tecrübelerini paylaşınız.

Bu yazıyı okuyan,ilgi gösteren herkese şimdiden teşekkürler.Öncelikle şunu belirtmek isterim ki,6 senedir çeşitli mmorpg oyunlar da oynadım ve neredeyse tek denemediğim oyun olarak Allods online kalmış.Ben bir oyunu oynamadan önce araştırmayı çok seviyorum ve Allods'u internette araştırdığımda çok olumsuz yazılar ve tepkiler gözlemledim ve Allods'tan şikayetçi oyuncuların aslında oyundan değil yöneticilerden parayla alakalı sorunlardan dolayı yakındığını gördüm çünkü,oyunu bırakmamışlar pvp ye yönelmişler bu aslında oyunun çok iyi olduğunu ama yöneticilerin sorunlu olduğunu,oyunun para yatırmadan erişilecek hemen hemen her yolu tek tek tıkadıkları gerçeğine vardım.
Sizlerden ricam tecrübeniz ve bilginizle bu kardeşinize ve benim gibi düşünen arkadaşlara bu forum vasıtasıyla yardımcı olacak bigileri,gerçekleri paylaşmanızdır.Şimdiden çok teşekkür ederim.

2

Thursday, March 23rd 2017, 2:14am

Seninde dediğin gibi oyunla ilgili herhangi problem yok güzel ve eğlenceli fakat pvp ye gelince gerçekten para yatırmadan pek bir şey yapmayı bekleme. Oyuncu sayısı az çok idare ediyor lakin oyunda abartılan durumlar var savaşta 1 kişi 2 parti adamı kesebilecek derece güçlü olabiliyor bu bence saçmalık tamam para yatırmış güçlenmiş felan ama 1 adamın 2 parti adamı kesmesi de insanı çıldırtıyor para gözlü olmalarına bir şey söylemiyorum fakat bir dengeleme şart oyuna hangi oyun da görülmüş eşit seviye itemlere sahip oyuncuların kağıt gibi eridiği yalnızca 13. seviye taş ve birkaç mahfaza alınca durdurulamaz olunuyor bunları bilmende fayda var bende senelerdir oynuyorum fakat para yatırmadan nereye kadar gidilebilirse o durumdayım. ?(

3

Thursday, March 23rd 2017, 6:43pm

Bilgilendirme için çok teşekkürler hocam.Kendim oyuna girdim ve test ettim,nakit mağazası bu kadar çeşitli bu kadar pahalı bir oyun ben ilk defa gördüm bu oyuna 300 500 değil eminimki şuanda yeni başlayan birisi 5bin tl yatırsın yinede ezilir pvpde,o kadar açık ve net.
Bu arada oyunuda sildim :)

4

Friday, March 24th 2017, 11:36am

En mantıklı kararı vermişsin. En azından Türk vatandaşlarının TL bazından kristal almaları sağlanmış olsa bir nebze güzel olabilir Euro ve Dolar bazından alındığında bizlere çok pahalı geliyor bu fiyatlar su zamana kadar yatırmadım böyle giderse yatırmayacağım da çok fazla oyuncu kaybettiler kaybetmeye devam ediyorlar ve önlem almıyorlar , bence çok yazık güzel ve eğlenceli bir oyunun yöneticileri kurucuları tarafından böyle bitirilmesi.. LoL e bakıldığında ise ne kadar anlayışlı bir ekip söz konusu her şeyi oyuncuları için yapan bir firma keşke burasıda öyle olsa.

5

Saturday, April 8th 2017, 6:24pm

silmen gerçekten en mantıklısı olmuş şahsen f2pde yıllarımı verdim ama bir yere varamadım sonra p2p açıldı onda bir yerlere vardım ama ondada sağolsun yönetim gerçekten ne dediysek ne yaptıysak umursamadı. ve halaa umursamıyor. p2p çok güzel bir yer ama oyuncu saysısı o kadar düşükki artık oyunda pve den başka neredeyse bir şey yok. oyuncu çekmek için yönetimden daha çok biz oyuncular çalıştık ama neticesinde olmadı.
Cidden inanamiyorum oyunu kotulemekten baska bir yorum yapamazmisin ? Sen yalniz kaldin diye p2p copmu oldu simdi ? gayetde saglam birikler geldi gecti oyundan ben her birlikte 35 online oyuncu oldugu zamanlari hatirliyorum ve bu sadece 1 sene onceydi. Eskidende hep senin gibi sadece serveri kotulemek icin foruma girenler vardi. Ama iste size karsi biz hayla bisiler yapmaya calisiyoruz oyunda. Gecen sene kurduk birlik 110 kisiye ulastik hatta. Kostek olacagina destek olsan belki p2p i tekrar canlandirabiliriz.

F2P Sunucusu Piranalar Birliği Define Avcısı

6

Sunday, April 9th 2017, 5:56pm

silmen gerçekten en mantıklısı olmuş şahsen f2pde yıllarımı verdim ama bir yere varamadım sonra p2p açıldı onda bir yerlere vardım ama ondada sağolsun yönetim gerçekten ne dediysek ne yaptıysak umursamadı. ve halaa umursamıyor. p2p çok güzel bir yer ama oyuncu saysısı o kadar düşükki artık oyunda pve den başka neredeyse bir şey yok. oyuncu çekmek için yönetimden daha çok biz oyuncular çalıştık ama neticesinde olmadı.
Cidden inanamiyorum oyunu kotulemekten baska bir yorum yapamazmisin ? Sen yalniz kaldin diye p2p copmu oldu simdi ? gayetde saglam birikler geldi gecti oyundan ben her birlikte 35 online oyuncu oldugu zamanlari hatirliyorum ve bu sadece 1 sene onceydi. Eskidende hep senin gibi sadece serveri kotulemek icin foruma girenler vardi. Ama iste size karsi biz hayla bisiler yapmaya calisiyoruz oyunda. Gecen sene kurduk birlik 110 kisiye ulastik hatta. Kostek olacagina destek olsan belki p2p i tekrar canlandirabiliriz.

benim kadar destek olan p2p ye az rastlanır önce bir benim attığım mesajları oku bak okumadan böyle saçma sapan yorumlar yapmayı bırak. burda bana böyle mesnetsiz cevap lar yazacağına yapıcı bir takım paylaşımlarda bulun. öyle reenkarneleride birlikte olup kimisi 1 2 yıl önce girmiş sonra oyunu bırakmış kişilerden oluşan bir birlik olupta 110 kişiye ulaştık lafını bir kenara bırak. eğer öyle sayılarla olsaydı şuan utopi birliği 150/150 ee ne oluyor oyuncu var anlamınamı geliyor. bana bir şeyler diyeceğine önce serverin gerçek durumunu kabullen ve ona göre bir şeyler söyle.
Melony /
Melonty
:thumbup: (p2p can. gelin sizde canlanın)