You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, April 18th 2014, 8:30am

Komut Dizini Hatası

launcher çalıştığında bu iki hatayı 6 defa vermekte

Bu hatayla bu gün karşılaştım. sorduğum diğer arkadaşlarda dünden beri olduğunu söylediler. Bilgilendirme bekliyoruz.

2

Friday, April 18th 2014, 8:42am

Screeamy

Trainee

• Send private message

Sanırım eski launcheri kullandığımız için böyle yeniyi indir demeye getiriyor kısaca :/

3

Friday, April 18th 2014, 8:52am

Bendede cikiyor evet diyorum oyuna giriyorum niye taktinizki bu kadar o launcherdeki yazilarla ilgili oynla deil

MAGE

4

Friday, April 18th 2014, 8:56am

Yeni client de yapıyor aynı sorunu.Ben de 2 client de yüklü dün güncellemelerini yaptım aynı hataları veriyor.

5

Friday, April 18th 2014, 8:59am

WasLey

Intermediate

• Send private message

Bende eski Laucherdan oynuyorum bendede aynı hatayı verdi evt dedim ve oyuna girdim bir dahada öyle bir hata çıkmadı.

6

Friday, April 18th 2014, 9:43am

Komut dizisine EVET demekten bıktım.Luancer hastalanmıs yardım ediniz

http://i.hizliresim.com/389kBA.jpg

ilgili resim yukarsa lütfen yardım ediniz :cursing:

7

Friday, April 18th 2014, 9:53am

ALLODS u bilgisayardan kombile silin yeniden yükleyin eskisi luancer oldugun dan hata veriyor ben öle yaptım şimdi sıkıntısız oynuyorum..
Bu hesabımı artık kullanmıyorum.Şuan kullandığım hesap : KenanReiz

8

Tuesday, April 22nd 2014, 4:52pm

cindybella

Beginner

Occupation: işsiz

• Send private message

komut dizisi hatası

launcher çalıştığında bu iki hatayı 6 defa vermekte

Bu hatayla bu gün karşılaştım. sorduğum diğer arkadaşlarda dünden beri olduğunu söylediler. Bilgilendirme bekliyoruz.

bu bendede oluyordu bugün oyuna girmeye çalıştım ama giremedim.bende tüm allodsu sildim ve tekrardan yükledim ama burdan indirmedim eskisiydi sanırım.herneyse indirdim aynı hataları verdi sonradan burdakini indirdim ve burdakini indireceği zaman sayfa açılıyorya hani yüklemeyi gösteren yerin hemen altında eskiyi buraya taşı yazısı var ona hemen tıkladım.ve eski allosu buraya aktardım evete bastım anında eskisini buraya yükledi ve şimdi oyuna rahatlıkla girebiliyorum sorun ortada kalktı düzeldi butür yazılarda çıkmadı..

Rate this thread