You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Saturday, April 19th 2014, 6:25pm

[PMB]-Lordimmortal Hybrid Karabüyücü TALENT

http://tr.allodswiki.ru/calc/#!4!133...3…B!ulvleu/UAXFLU

Kendinizi tanıtın:Karabüyücüyü uzun yıllar oynayıp pagana değişmeyi düşünmüyorum :)

Karakter isminizi:Lordimmortal

Birliğinizi:Negatory

Birlik içinde üstlendiğiniz rolü:Genel olarak dps rolünü üstlenmekteyim yanısıra kan yenileme acil bir olayda reanimasyon gibi şifa skilleri ile yardımcı olmaktayım

Sınıfınızı ve yeteneklerinizi neden sevdiğinizi kısaca belirtin:Karabüyücü oynaması rahat fakat zamanlamanızın mükemmel olmasını gerektirecek bir karakter zehirleri atın ve kaçmaya başlayın...Özellikle öldüğümüzde 6sn zarar görmemezlik %30 can ve mana 3dk doluyor ama savaşçının çetin çevizi gibi süresi bitince %1 canda bırakmıyor bizi yada ozandaki gibi %12 canla doğup hasar almaya devam etmiyoruz kısaca en iyi öldükten sonra canlanma bizde...

-Son güncellemeyle gelen değişiklikleri, rehberinizi ve oyun tarzınızı ne yönde etkilediğini paylaşın, tartışın:Genel olarak yeni patchle gelen kan şehveti tam karabüyücüye göre tasarlanmış sürekli çürüme nörotoksin sıtma gibi skillerin vereceği süreli zarar bize sürekli bize şifa verecek kısaca yeni güncelleme güzel olmuş fakat virüsü attığımızda artık kimse çürüme etkisi almıyor işte bu alan dpsmizin düşmesine neden oluyor:/

-Rehberinizin türünü (PvE, PvP, Raid, Hybrid, hangi uzmanlık alanı), hangi becerileri ve aşamaları seçtiğinizi ve neden seçtiğinizi belirtin:Talent daha çok ortalama bir gelişim puanına sahip kişilere göre tasarladım HYBRID bir talent şifa desteği var fakat dps ağırlıkta.Gelelim Skilleri tek tek anlatmaya:

Karabüyücünün skill diziliminden bir kare ayarlar kısmından " işaretini yaratığı saldırt olarak ayarlayabilirsiniz yada f tuşuna ölümün nefesi eklenebilir...

Çürüme 3,kan zehirlenmesi 3,enfeksiyon 3 destekli:Süreli zarar karabüyücünün en önemli özelliği sonuçta düşmandan uzaklaştığımızda bu süreli zararlar damage vermeye devam edecek...

Hayattan Çekilme3,Sıcak kan 3,toksik zayıflığı 3,vampir kuvveti 3,kanasusama 3,canlandırıcı 3,zehirleyici coşku 1,kandan kalkan destekli 1:Şimdi neden zehirleyici coşku ve kandan kalkan 1 ,genel olarak geriden saldırı yaptığımız için 2sn kadar büyüyü çekme süresi sizin için sorun teşkil etmeyecektir kandan kalkan %33 ihtimalle her damla başına kan bloğunun seviyesini yükseltiyor ucube ve vampirizm skilli sürekli bir kan çekme eğiliminde bu yüzden puanlarımızı idareli kullanarak bunlara 1 vermemiz yeterli...

Kan Bloğu 3:Bilindiği üzere kumaş giysiler giyiyoruz bu yüzden %80 zırh gerçekten önemli oluyor.(genel olarak kaçarak oynuyoruz ama olsun tedbir alalım azda olsa)

Korku 3,Kargaşa çıkaran 3:Savaş sırasında 21snde rakibi 6sn oyalamak gerçekten çok işe yaramakta özellikle yakın savaşçılara karşı vazgeçilmez bu yüzden gelişim aşaması destekli bir şekilde 3 yapıyoruz

Kan Anlaşması 1 yada 2:Savaş dışında bir miktar elinizde kan olmasında fayda var 3 yapacak kadar puanımız yok.Ölümsüzlük açıldığında basınca canınız gitmiyor bunuda ekleyeyim...

HerDerdedeva 1,3enfeksiyon destekli:Neden 2 veya 3 değil denilirse bu ortalıkta karabüyücü yokken takıma bir miktar yardım için atılabilecek şifa skilli kesinlikle açılmalı

Virüs 3:Genelde 2 ama alan dpssine bakıldığında gerçekten çok fark yaratıyor bu yüzden kesinlikle 3

Kan Yenileme 2,Reanimasyon 3:Kan yenilemeyi gelişim aşamamızdan desteklemedik fakat reanimasyon destekli birde zehirleyici coşkuyu açmadık reanimasyon mana açısından sıkıntı yaratsada çok iyi bir kurtarıcı anında atılması vs. vs.

Ucube:Muhafız kasılırken tercih ediliyor kadavra ise asit talentinde bu yüzden.

Ölümsüzlük 3,Ölüm korkusu 3:Büyük savaşlarda 2kere bu skillin açıldığını bilirim bu yüzden bunları 3leyin...

Sıtma 1 fakat hızlandırılmış metabolizma 3:Ekstra süreli damage için sıtmayı 1 açıyoruz kan sorunu ucube ile birlikte kalktığı için 1 yeterli hem 3 yapınca süreli damagesi artmıyor kısaca 1 tane atıp süreli damagesinden faydalanmak daha avantajlı.

Zincirleme Reaksiyon 2:Salgını 3 yapmaktansa bunu açıp nörotoksinin çürümeyi açması daha iyi fazla puan varsa 3 yapılabilir...

Hayaletler Boyutu:Ne kadar değersiz görünsede labirent savaşları için vazgeçilmez hybrid talentte elbette olacak :)

Acımasız:Ben bunu şahsen açmadım karabüyücü yaralama yapacak bir karakter değil daha çok damage vermek fakat şifacıya yük olamayacak bir karakter bu yüzden kan şehveti ve zarar ön planda...

Diğer skiller ise bilindiği üzere herzaman vampir talenti için gerekli...

Taktiksel bilgi:Nörotoksin 5 olduğu anda korkuyu atın korku bittiğinde nörotoksin devreye girecektir ve ölümün nefesini atarak rakibin size gelmesini engelleyin...

Yorumları beklerim...

This post has been edited 7 times, last edit by "xxbugraxx" (May 2nd 2014, 4:08pm)

2

Saturday, April 19th 2014, 8:51pm

3

Saturday, April 19th 2014, 9:42pm

hdofficial

Trainee

• Send private message

:D okumaya erindim ne diyim biraz anlaşılır olsa iyi olur, ama yararlı eline sağlık

4

Sunday, April 20th 2014, 7:21pm

taktik için teşekkürler :) korku alabileceğim bir reenkarne var mı ?
►Dıkşın◄

Yok Arkadaş. Ben Konuşuyorum İngilizceyi.Mençistırın Köylüsü Anlamıyosa Ben Naapiym?

"What you have are bullets, and the hope that when your guns are empty I'm no longer be standing, because if I am you'll all be dead before you've reloaded."-V

5

Monday, April 21st 2014, 8:03am

Eline sağlık tebrikler.
Bu hesabımı artık kullanmıyorum.Şuan kullandığım hesap : KenanReiz

6

Tuesday, April 22nd 2014, 5:52pm

Ekleme:
Acımasız:9yaralama
Soğuk Hesaplaşma:9meleke
Sonsuz Açlık:15Kan şehveti

This post has been edited 1 times, last edit by "xxbugraxx" (May 6th 2014, 3:43pm)

7

Thursday, April 24th 2014, 6:02pm

bizede bir yorum atın bilmediğiniz rehberde eksik gördüğünüz yardımcı olayım:D

8

Thursday, May 1st 2014, 5:21pm

resim eklersen okumaya teşvik edersin insanları boyle kuru duruyo benden demesi :)
<<<<<<<

9

Thursday, May 1st 2014, 9:26pm

resimlerle renklendirlebilirdi.. başarılar

10

Monday, May 5th 2014, 4:04pm

teşekkürler bi yukarı taşıyım:D

11

Tuesday, October 14th 2014, 9:12pm

Hybrid diye zararı fazla olsun diye rezil bir talent yapmışsın.Acil korunma açık değil.Hiç açmasaydın kan bloğunu daha iyidi hemen bitecek çünki.Hybrid demişsin ama sıtma 1 ve bağışıklılık yetmezliği açık değil.Sen bu talentle fiziksel vuran sınıflara karşı ölürsün.Kendine şifa atan sınıfları nasıl öldürcen peki onları süreli zehir hasarı değil tek seferde vurulan feci darbeler öldürür. bağışıklılık yetmezliğini açmamak demek kendine şifa atan sınıflara karşı ben zaten sizi öldüremiycem bağışıklılık yetmezliğini açmadım, attığım şifa da az hadi öldürün beni demek gibi bişey.Senin bu hazırladığın lent pvpde kullanılmaz.Pvp talenti demek kendi takımına en yararlı olduğun karşı takıma ise en zararlı olduğun en zor durumlarda bile hayatta kaldığın talenttir.Senin bu talentin benim dediğim şeye hiç uymuyor.Bu talenti hemen değiştir çok kötü bi talent.

12

Thursday, October 16th 2014, 9:38pm

puhahaha gülme krizine girdim ben bunu yazdığımda karabüyücüydüm ozan oldum şimdi mühendisim neyin kafası bu yahu anlamadım hem bu hybrid talent pve ve pvp için bu yüzden dps yüksek arena pvpsi olarak düşün yanına biri gelirse ölürsün orda haklısın ama hybrid yani ulu olmayanlar için güzel bir seçenekti... lafı uzatmaya gerek yok 2 karakter değiştim karabüyücü berbat ve yavaş kısaca hahahah:D

bu arada sen bu oyunu cidden oynadığına eminsin dimi çünkü negatory birliği yok artık dikkatlice bakarsan...

This post has been edited 1 times, last edit by "xxbugraxx" (Oct 16th 2014, 9:54pm)

Rate this thread