You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Sunday, April 20th 2014, 1:03pm

Astral Adalar Ve Bosslarin Kesilme Şekilleri

Yeni hesabım: KenanReiz ve Bana ait bütün konular...

Yeni gelen günçelleme oyunumuzda cok değişikliklere sebeb olmuştur bunların en başında astral adalar gelmektedir.Cogu arkadaşımız astral adalara cıkıp bazı bossların kesim taktiklerini bilmemektedir bunun için böle bir konu acma ıhtıyacı duydum.Şimdiden eksigimiz yanlışımız hatamız oldu ise affola( DAHA AYRINTILI VE DAHA GÜZEL KONU ACAN ARKADAŞLARIMIZIN KONULARINI SABİTLİYECEGİZ)Şimdiden teşekkürler. 1.boss KEM GÖZ: bu boss bizim belki seri dps miz sonucunda etkide atsa fark etmedik ama bir etkisi varsa burada bilen paylaşabilir.2boss MERYY Bu boss dans eden ölü isminde yancı atmaktadır o yancı süreli zarar vermektedir alanla kesip tekrar bossa dönüp kesiyoruz.3.boss SHROu
UD WEAVER yanı örümcek bossu bu bossda resımde de göruldugu gibi yere yeşil asit atmaktadır asitte durmadıgınız taktırde attıgı yancılarla birlikte seri şekilde kesilmektedir.4.boss KRAKEN(son boss)bu boss da resimde de görüldügu gibi sagında ve solunda 2tane öfkegöz dokunaclı isimli 2tane yancı atmaktadır bunları seri şekilde kestikten sonra bossa dps yapılmaktadır boss aralıklarla yere yuvarlak halka şeklinde etki atımaktadır bunlardan kactıgınız sürece adayı yaparsınız...(İLERDE YENİ ADALAR EKLENECEKTİR)
hectormali has attached the following images:
  • KORSAN KÖRFEZİ.gif
  • 1.BOSS KEM GÖZ.gif
  • 2.BOSS MERRY.gif
  • 3.BOSS SHROUD WEAVER.gif
  • 4.BOSS KRAKEN.gif
Bu hesabımı artık kullanmıyorum.Şuan kullandığım hesap : KenanReiz

This post has been edited 3 times, last edit by "hectormali" (Aug 14th 2015, 3:32pm)

2

Sunday, April 20th 2014, 1:38pm

Umarım faydalı olur:D

3

Sunday, April 20th 2014, 1:46pm

• Send private message

Yeni gelen arkadaşlar için yararlı bi konu tebrikler.
PublicEnemy/ASTRALRİDERS

4

Sunday, April 20th 2014, 3:05pm

Kemgöz gruptan rastgele birini hedef alır. Hedef aldığı kişinin hareket hızı büyük ölçüde artar. Bos tekrardan tanka döne kadar koşarak bostan kurtulabilir.
Righteous in Wrath

5

Tuesday, April 22nd 2014, 6:57am

1. boss Kem Göz ün yeri haritada yanlış koymuşsun

ellerine sağlık baya yararlı olmuş

6

Tuesday, April 22nd 2014, 7:05am

2. boss Merry grubun her üyesine mor yuvarlak bir top atar size geldiğinde ise patlar kaçmazsanız çok fena zarar verir teke bile gidebilirsiniz ben gitmiştim :D

Not: mor toplar attığında ilk bulunduğunuz yere gelip patlar o yüzden kaçabildiğiniz kadar kaçın

This post has been edited 1 times, last edit by "minikhunter" (Apr 22nd 2014, 7:17am)

7

Tuesday, April 22nd 2014, 7:13am

4. boss Kraken gruptan herhangi birine vurdukça öfke etkisi kazanır ve bu öfke etkisi 50 ye gelince dibinde olan herkezi yutup öldürür eski patch deki kozumar adasındaki Kayman gibi

Ayrıca 50 olunca bir dokungaç çıkarır ve mor daire nin içindeyseniz direk sizi kraken in dibine yollar ve ölürsünüz.

Not: Uzaktan vuranlar için sorun değildir ama Yakın vuran arkadaşlar (Savaşçı,Tank) gibi arkadaşlar etki 50 olunca kaçsın yoksa direk öldürür akıncı varsa çekin.

Ayrıca bazen altınıza bir daire atıyor o size zarar verir ve 4 5 sn stunlar onlardanda kaçmanız gereklidir

This post has been edited 2 times, last edit by "minikhunter" (Apr 22nd 2014, 8:21am)

8

Tuesday, April 22nd 2014, 8:00am

dann

Beginner

• Send private message

3. bossta kendimi gördüm ya la:D
PublicEnemy/DanN

KİNG WARRİOR

TUĞRA

9

Tuesday, April 22nd 2014, 9:37am

Başta da dediğim gibi bu konu hakkında güzel konu açan arkadaşların konuları sabitlenecektir.

10

Tuesday, March 10th 2015, 12:06pm

çok eski bir konu ama 6.0.0 içinde rehber hazırlanabilirmi?

11

Tuesday, April 14th 2015, 7:33am

evet bu konu sabit konu olarak düşünülüyorsa güncellenmesi lazım.