You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Monday, April 21st 2014, 11:58am

Charmie

Trainee

• "Charmie" started this thread

• Send private message

Paladin Özü

paladin zımbırtısını basamıyorum nadir nesneden alcaksın demeyin b alınmış hali bunlarda ss ler:

2

Monday, April 21st 2014, 12:52pm

Dostum bunu almışsın çok güzelde şu kısmını sanırım bilmiyordun : O özü kullanmak için hesabında belirli miktarda kristal olması gerekmektedir.4.0 patchinde bu miktar 2000 kristal idi.Şuan ne kadar olduğu hakkında tam bir bilgim yok ancak sanırım aynı fiyattaydı.

3

Monday, April 21st 2014, 1:06pm

Charmie

Trainee

• "Charmie" started this thread

• Send private message

dostum bu direk müzayeden alınmış hali değil nadir nesneden alınmış hali

4

Monday, April 21st 2014, 1:18pm

o konuda bir bilgim yok maalesef moderatörlerden birisine özel mesaj olarak göndermeyi yada destek birimine başvurmanı öneririm şuan etkinlik sürecinde olduğundan bu tarz bir konuya bakmaları zaman alabilir.

5

Monday, April 21st 2014, 2:56pm

Sınıf değiştirmeyi en son nr zaman yapmistin.Bide atiyorum eskiden paladin din ama şifaya döndün ve 1 ay geçti tekrar paladin olamiyorsun. İlk sinifina dönmem icin 3 ay gecmesi lazim.Bide degistirdigin karakteri1 ay sinif degistiremiyorsun.
Bu hesabımı artık kullanmıyorum.Şuan kullandığım hesap : KenanReiz

6

Tuesday, April 22nd 2014, 10:01pm

1. Ve 2. Resimdeki beyaz cizgiyi ben olsam daha uzun yapardim