You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Tuesday, April 18th 2017, 11:41pm

Stuck

Beginner

• "Stuck" started this thread

Occupation: Öğrenci

• Send private message

Yeni Oyuncu

Merhaba oyunu indirmeyi başlattım. Aktif olarak yıllarımı verdiğim benim için vazgeçilmez olan bir oyunu oynamaktayım. Alternatif oyun arıyorum. Eskiden Allods ile aynı şirkete ait di bu oyunu ordan buldum. Oyun nasıldır? Farm, pk varmı? Türk gm ler yetkililer varmı oyunda? Event ler etkinlikler yapılıyormu bunları merak ediyorum.

Karakter sınıf olarak ne seçmemi önerirsiniz? İlk kez oynayacağım

This post has been edited 1 times, last edit by "Stuck" (Apr 18th 2017, 11:54pm)

2

Wednesday, August 16th 2017, 8:48am

• Send private message

Merhaba mesaj için biraz geç kaldım ama sana şunu söyleyebilirim oyuna ilk çıktığı zamanlarda başlamıştım. Oyunu defalarca sildim liseye geçiş sınavı , üniversiteye geçiş sınavı vb. ama her türlü içinden geri yükleme arzusu geliyor. Şuan tekrardan yükledigim gibi :D

3

Thursday, August 17th 2017, 1:35pm

fikir ve düşünce özgürlüğünün olmadığını düşünerek yazdığımı değiştirdim. İyi oyunlar.

This post has been edited 1 times, last edit by "Hakko" (Aug 17th 2017, 1:40pm)

4

Sunday, November 5th 2017, 4:29pm

Bende bu oyuna 2011 yılında başlamıştım.Oyunun atmosferi ,seslendirmeleri ve grafikleri beni çok etkilemişti.Türkiye sunucunda az oyuncu olması gerçekten de üzücüydü.Çünkü güzel bir yapıma benziyordu.Neden bu kadar az ilgi gördü ? Bu ay içerisinde tekrar başlamayı düşünüyorum.İnşallah eski atmosferi vardır diye umuyorum.Oyuna yeni başlayan varsa oyuncu sayısına sakin aldanmayın sadece oyunun size sunduklarına bakın.

5

Sunday, November 5th 2017, 5:08pm

Nefertiity

Trainee

• Send private message

2011'den bu yana oyunda büyük değişiklikler oldu . Sunucular birleşti ve artık daha kalabalık . Hâla oynanmaya değer bir havası var

Rate this thread