You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Tuesday, April 22nd 2014, 12:00am

• "Davidmashadow" started this thread

• Send private message

Ruh gücü ve irade gücü görevleri hakkında.

merhaba arkadaşlar reenkarnem 60 level olmasına rağmen ruh ve irade güçleri görevleri çıkmadı yeni patchde bu görevler farklımı veya kaldırıldımı ruh gücü görevini hatırlamıyorum ama bildiğim kadarıyla irade gücü nezebgrad rehberinden alınıp eldzunda köşede bir adamdan bitiyordu böyle bir görev bulamıyorum şuan herhangi bir bilgisi olan varmı?

2

Wednesday, April 23rd 2014, 7:14am

Arkada kalmış görevlerin olabilir.Ruh gücü görevi asetepte olması lazim.Yoksa görevleri bulup yolların size.
Bu hesabımı artık kullanmıyorum.Şuan kullandığım hesap : KenanReiz

3

Thursday, April 24th 2014, 9:12am

• "Davidmashadow" started this thread

• Send private message

size zahmet vermek gibi olmasın ama atarsanız çok sevinirim :)
Ayrıca şunuda belirteyim -tam olarak bugmudur bilemiyorum ama- ana karakterimde iblisler şehrini bitirmişdim ama ölüler şehrini bitirmemiştim reenkarne karakterimde yeterli sayıda kristal getirirsem ölülerşehri görevinide bitirebiliyorum normal karakterimde yapamıyorum bunu :)

Rate this thread